Підкажіть для чого це?

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Nastasya, 10 Березень 2018.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nastasya

    Nastasya Member

    Була така думка, щось для видалення запахів, але й подумати не могла, що ця штука буде милом ))))).
    Дякую!!!
    --- дописи об"єднано, 11 Березень 2018 ---
    Дівчатка, дякую усім, хто долучився до теми і допомогли знайти відповідь ;)
    Завтра буду тестувати цей девайс! )))
    Всім добраніч! Цьом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Nastasya вже на майбутнє)) - ТСМ у Львові на вул.Куліша є. Там не такий особливо фірмовий маг.(типу СТОК) але трохи є всякої всячини.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. phobika

    phobika Well-Known Member

    В мене знайомий працює в магазині, де ТСМ возять з Німеччини і тут продають (не той, що на Куліша). То розказує, що в них часто є товари, яким не можуть придумати застосування. Тому не факт, що в магазині би допомогли.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Знаєте- це ніяк не лайк:) таким продавцям. Якщо тут дівчата нагуглили, то продавець таких товарів "з-під землі" має дістати тех. хар-ку для товару, який він в перспективі має(мав би) продати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я не кажу, що це нормально не знати характеристик того, чим торгуєш. Веду до того, що якщо такої речі в них не було в продажі, а це не офіційна точка продажу, то дуже ймовірно, що таки не було, то допомогти не зможуть.
    Ну і так, вони теж постійно то гуглять, питають по знайомих і тд. Якщо зовсім не знають для чого річ, то вона так і стоїть на складі. А це нікому не цікаво.
     
Статус теми:
Закрита.