Підготовка до школи

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Lavazza, 30 Листопад 2007.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я не водила,бо ходили в звичайний садочок бо забирати не було кому так швидко.Але по відгукам людей там дуже класно і навіть не думайте.Діти дуже добре підготовлені приходять в школу після тої підготовки)
     
  2. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Дякую, ми туди ходимо з жовтня місяця, там справді дуже фахово готують.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А це потрібно кожного дня водити,так?І по скільки часу займаються?
     
  4. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Luxury lv В " Доброму старті" можна ходити двічі на тиждень або 4 рази на тиждень, як вам зручно. Займаються з 10 до 13 год.
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я шкодую, що не записала на 4 разові заняття. Роману дуже подобається. Не раз приходжу за ним, всі дітки вже вдіваються додому, а він вперто ще проситься доробити завдання. Йому цікаво. Там вміють заохотити до праці))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Мені здається, що можна перевести на 4 разове відвідування, моя знайома, малий якої вчився у вашій групі недавно так і зробила.
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я не хочу вже міняти вчительку. Забагато стресів малому як на цей рік.
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ну тому мені і не виходило з роботою,щоб записати малого на цю підготовку,бо забирати в 13 не було кому.Хоча я так хотіла туди попасти.Так що наступну дитину туди точно запишу)
     
  9. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    @Sofijusia, @Fleshka, маю до Вас кілька запитань)
    Коли починаються ці навчання, у вересні? На підготовку ходять тільки ті діти, які цього року підуть до школи, чи менші діти також? Моєму синочкові 4 роки, буде 5 у жовтні, і мені цікаво, чи не зарано йому ходити на заняття.
    Ще спитаю, куди саме ходять Ваші діти? Мені розповідали, що є навчання безпесередньо при церкві та навчання від Фонду Святого Володимира.
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    так,в вересні
    саме так, якщо вам на наступний рік до школи, то ви йдете на підготовку. Але займаються в Доброму старті з діткам від 2-х рочків.
    Ромчик ходив з 3-х до 4-х на заняття, і йому дуууже подобалось. Нажаль потім я не мала змоги його водити, і цього року пішов вже до них на підготовку. Однозначно їх рекомендую. Завдання робить не на мус, йому подобається там.

    Про Фонд св.Володимира нічого сказати не можу. Ми ходили в рочок декілька місяців. Нам не пішло.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. arina

    arina Active Member

    Ми ходимо у Фонд Володимира з вересня. Заняття є в першу (10,00-12,20год) та другу зміну(16,00-18,20). Двічі на тиждень (напр. пон - чт, або вт. - суб.) записують в ту групу, яку Вам зручно. Наскільки мені відомо, при церкві є одна вчитель на всі предмети, а у Фонді - кожний предмет у іншому класі і з іншою вчителькою. В принципі - не погано. Малому подобається. Якщо є ще якісь питання - питайте))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dusheska

    Dusheska Member

    Привіт. Дівчатка, цікавлять свіжі відгуки про дошкільну підготовку у Пізнайко на Сихові, а зокрема про вчительку Наталю Василівну( якщо не помиляюсь).
     
  13. Bibinka

    Bibinka Active Member

    Знаю, що дуже хороша дошкільна підготовка у "Веселці" на "Південному", група "Дошкільнята". Викладач - пані Оленка, чудовий педагог, який вміє знайти підхід до кожної дитини. Ми коли буваємо у Веселці, то не раз бачили, як діти з підготовки на перервах бавляться. Там, настільки знаю, діти десь дві з половиною години мають власне підготовку (математика, письмо і читання) і ще півгодини їм дається на розваги. Плюс цієї підготовки ще й в тому, що діти мають класні перерви, а на великій перерві йдуть на обід і таким чином привчаються до соціальної поведінки в класі. Питалась в мамомочок, які чекали на своїх дітей - то вони дуже задоволені. Правда, кажуть, що вчителька вимоглива і завжди нагадує, що треба робити домашнє завдання. Ой, і ще забула написати, саме приміщення навчальне - то просто казка, дуже гарні дитячі меблі стоять, ремонт суперовий. Мінус - кажуть, що потрапити у Дошкільнята досить важко, через обмежену кількість місць - 10-12 дітей у групі. Тому не всі потрапляють. Щодо оплати, то десь в районі 500 грн/міс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Чула, що запис на цей вересень вже закінчився.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Альона

    Альона Well-Known Member

    Щиро дякую за відгук :girl_blush2:. Неймовірно приємно.

    Ще можемо запропонувати навчання в ранковій і в вечірній групі (двічі на тиждень), к-ка місць маємо в суботній групі (4 заняття на місяць).

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    А зараз є підготовка у Веселці?

    Чи можна записати на суботу з вересня 2017 до Вас синочка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Альона

    Альона Well-Known Member

    Звичайно :girl_yes:
    Зателефонуйте, я додам Вашого хлопчика в суботню групу )
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Дякую! Наберу в робочий день.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Привіт! Дівчата, збираю відгуки про центр розвитку дитини "Барвиста палітра" на Сихові. З вересня починаємо готуватись до школи, тому хочу розуміти наскільки там якісно це зроблять:girl_smile:
     
  20. sawrun

    sawrun New Member

    Не підкажете ном. телефону в Добрий старт?