Підготовча школа "Горішок"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем julchyk, 21 Жовтень 2008.

  1. ihorman

    ihorman New Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Ось і сайт закладу дошкільної підготовки "Горішок"
    http://horishok.com.ua/
     
  2. Toyse

    Toyse New Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    всім привіт ,хочу поділитись враженнями від школи "Горішок".Ми відходили весь курс 31 травня у нас останнє заняття .Загалом дитині подобалось навчатись у цій школі ,бо заняття цікаві і різноманітні завдання і співи і заохочування у вигляді горішків та призів в кінці місяця .Але є кілька але .Платили ми 400 гр на місяць одне заняття в тиждень ,домашні завдання прості але наша вчителька матерял пояснювала поверхнево не турбуючись про те чи всі діти зрозуміли ,за такі гроші я ввважаю її це має турбувати .Зауважила серед батьків не здорову тенденцію крім офіційної плати ,підходити до вчителів не офіційно, і вчителі цим активно користуються ,не знаю чи знає про це дирекція закладу .Коли я привітала коробкою цукерок нашу вчительку на день вчителя то в нього за заняття зявилось більше горішків і дитину мою вчитель так хвалила а потім все менше і менше горішків....Дитина ні разу не отримала призу при тому що ми вчимось гарно і старанно але не підходимо індивідуально до вчительки ...відповідно у дитини питання чому всі отримали а я ні ? І це псує загальне враження .Моя порада вибирайте підготовку де справді навчають а не заробляють на вас .Другу свою дитину туди я не віддам.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Про Горішок чула різні відгуки, радили поводити туди дитину для адаптації перед школою, і якщо вона непосидюча або в садок не дуже ходить. От племінника водили в Горішок на Дзиндри, бо дуже хотіли давати в 4 школу і там це порадили (негласно). Ходив він по суботах як на уроки, загалом дитині подобалось, вчителька була хороша. Потім взяли в 1 клас в 4 школу (але там є співбесіда, школа ця трохи з себе "таке" показує, бо спеціалізована). У першому класі вчився як всі, ще й вчителька сказала що рівень знань не достатній як для "їх елітної школи", тому заохочують заняття з репетитором. Я вже писала, що зараз він займався з вителькою додатково. Ціна Горішка - десь 400 грн. на місяць, ходив рік. Свою малу певно не буду туди давати (та й водити не близько), як нам порадили в школі, якщо дитина спокійна, тямуща, ходить в садок, то потреби такої нема, це є просто бажаня батьків водити туди чи не водити дитину, але якщо водити то гірше точно не буде (тільки щось заняття з домашніми завданнями, раз чи 3 рази в тижнень як є теж в Горішку як на мене, то зарано і забагато такій дитині), просто подумайте чи воно вам дійсно потрібно.
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    ого, круто так. один день 100 грн. за такі гроші можна знайти вчителя, котрий в індивідуальному порядку підготує дитину до школи.
    ну і розвиток зв’язного мовлення та основи логопедії, музика, образотворче мистецтво не є тими предметами, за які я би хотіла додатково оплачувати і які необхідні в дошкільній підготовці.
     
  5. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Я б тільки за ці і платила, як за необхідні в дошкільній підготовці. Читати, писати і обчислювати повинна навчити школа. Але ціна і справді надто висока
     
  6. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    ми почали ходити на підготовку в "Горішок" у 81 школу саме до Лесі Ярославівни. Так як в школу тепер не пускають і "підслухати" :girl_blush2: під дверима як проводиться урок, як вона розмовляє з дітьми (чи не кричить, бо для малого це жах і на контакт не піде) не має можливості, то враження про вчителів було суто візуальне ("не наша" привітніша і добріша візуально, але то таке). Леся Ярославівна педатнична - розписала на трьох аркушах і розклад, і вимоги до зовнішнього вигляду дитини, і те, що потрібно мати на кожне заняття, і те, що придбати протягом року, і всі телефони... Що вчили і що повторити висить перед заняттями (в понеділок завдання на п"ятницю).
    Це мені сподобалось. А чому ви кажете, що педагог вона слабенький? Так як ходимо ще і в "Равлик", то думаю чи варто мігрувати в іншу групу (під шумок і до іншого викладача, якщо інша Леся .... краща):d23:
     
  7. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    скажіть будь-ласка, коли потрібно йти писати заяву про вступ?
     
  8. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    я телефонувала в серпні - нас записали попередньо і поросили прийти до 1 вересня з медичними довідками, свідоцтвом про народження і написати заяву.
     
  9. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    а в мене знайома казала, що саме в серпні вони пішли записатися (саме у 81-шу школу) і вже не було місця, їх не взяли.. тому я певно буду взнавати, коли офіційно вони починають приймати заяви на вступ.
     
  10. maUra

    maUra New Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Мизаписувалися ще в травні.Запис був в школі 81,а ходили ми на вул.Театральній.Дуже задоволена.
     
  11. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Ми записались в 81 школу в телефонному режимі в кінці травня. А заяву та решту документів принесли на перше заняття у вересні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Iagidka

    Iagidka New Member

    Доброго дня! Ми записались в початкову школу Горішок, що на Сихові (в Дивосвіті). Може хтось підказати, до якої вчительки краще записатись в групу, якою Ви задоволені?
     
  13. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Дівчата, а як ви записувалися? Хочу малого з вересня, то треба десь зараз в лютому чи влітку?
     
  14. magic

    magic Well-Known Member

    Записують у травні, я дзвонила на телефон, що вказаний на сайті і питала, коли у конкретному Горішку (ми ходимо у 81 школу) приймають документи. Я оформила малого у середині травня, до тої вчительки, що хотіла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Polupencova

    Polupencova New Member

    Тіко віддала малу в "Горішок" на Театральній. Дитину як підмінили - в хорошому сенсі цього слова. Вона стала зацікавленою в чомусь. Скільки пробували присадити до книжки, щоб щось повчити - та годі. Буквально за місяць в Горішку, щовечора розглядаємо різні книжечки та вчимося складати букви та по-маленьку рахувати. Дуже хороша вчителька попалась, донька з радістю ходить на заняття. Не знаю як піде дальше, але на даний момент всім задоволена і рекомендую іншим мамам, якщо є брак часу займатися з дитиною чи варта змінити обстановку для вашого чада - такий гурток - саме те. І корисно ж звичайно.