Підготовча школа "Горішок"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем julchyk, 21 Жовтень 2008.

  1. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    а Ви в якій школі відвідували "Горішок"?
     
  2. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    ми навчались у приміщенні школи №37
     
  3. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    дівчата, а може хтось водив діток в "Горішок" у 81 школу? хотілось би почути відгуки про неї.
     
  4. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    ми водили. Ми були в Лесі Ярославівни - дуже слабенький педагог, мало розповідала про дітей, завжди дуже дивно посміхалась і нічого конкретного не казала. Паралельну групу вела також Леся, але по-батькові я не знаю. Вона якось заміняла, то н а мою думку вона краща. А в суботу вели Онищак і Борщ, то дуже сильні викладачі, рекомендую.
     
  5. Nataliii

    Nataliii Загублений

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Дівчата, доброго дня)):girl_bye2:

    Хто може поділитись контактними данними Горішка? Скільки б не дзвонила по вказаному всюди номеру, ніколи не піднімається трубка.
    Нам ще не пізно записатись? Планувала і записала в Ерудит, але передумала))
     
  6. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    директор - Лисак Галина Анатоліївна 252-26-32, 067-75-94-006
    завуч - Павлишин Ольга Богданівна 252-73-93, 067-499-30-29

    ще не пізно. Минулого року документи приймали до 15 серпня
     
  7. nflozynska

    nflozynska New Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    документи приймають з 15.08 по 01.09 цього року вартість 500 грн 2 р на тиждень 400 грн 1 р на тиждень
     
  8. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    А ще хотіла додати, що прийом документів відбувається тільки в приміщенні 81 школи. Цікаво з якої причини? Мені, наприклад, доведеться їхати в протилежний цілком незнайомий район Львова, займає купу часу, крім того потрібно встигнути потрапити з 10 до 13. Як встигнути тим, хто працює?
     
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Підкажіть, будь ласка, як зібрати дитину до "Горішка".
    Треба купити рюкзак, пенал і т.п.? Знаю, що треба зошити, ручки, олівці і більше нічого не знаю. Рюкзак як для першачків купують? Чи як?
     
  10. Оля Л

    Оля Л миється в бані

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Ми також ходили у Горішок, але тільки пів року - сенсу дальше я не побаила. Домашнє завдання - постійно розмальвки, читати також завдавали (але як на мене читання і вивчання абетки в них слабеньке). Читати свою дитину я навчила вдома за декілька раз (букви ми знали давно) , рахувати ми вміли і до Горішка. Нам Горішок допоміг тільки шкільною дисципліною (тобто дитина психологіно звикла до поняття школа, парта, вителька, колектив, бо ми в садік не ходили). Але трішки задороге задоволення як на мене платити за такі аспекти, тому що навчання слабеньке. Це моя думка, можливо комусь все підходить.
     
  11. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Може тому, що це підготовка до школи, а не сама школа? Моя дитина в Горішку отримала сповна все те, на що ми сподівались і за що готові були платити, і достатньо добре після Горішка читає, рахує, початкова англійська теж нам добре пішла.
    Єдине, що зараз в школі вони пишуть тільки рисочки і ще нема як такого повноцінного навчання, то каже, що в Горішку уроки були набагато цікавіші і вчителька з ними на перервах грала ігри, а тут такого нема :girl_in_dreams:.
     
  12. Оля Л

    Оля Л миється в бані

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Ну це кожному своє, мій малий сказав що йому там скучно. До того ми ходили на підготовку в Пізнайко (це держ підготовка) - там було йому цікавіше, і ще ми 2 роки ходили на англ. в Бояр - там йому дуже подобалось і рівень викладання чудовий.
    згідна, але малювання і ліпка це не зовсім підготовка до школи, є гуртки малювання, рукоділля і набагато дешевші.
    в нашому випадку враховуючи якість-ціна я не готова була платити такі гроші (на відміну від англійської, яку ми відвідували 2 роки там дійсно відповідала ціна якості, малий ні разу не сказав що йому там нецікаво), тому в Горішок ми не доходили пів року, але іспит в школу здали з високим балом.
    Ще раз повторю, що в нашому випадку було саме так (можливо ми ходили в іншому районі, в нас були інші вчителі, але, як на мене, наша вчителька не сильно "переймалась" "підготовкою до школи").
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    а то тепер у школу треба іспити вступні складати, як у виші?:girl_in_dreams:
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Горішок має 4 чи 5 філіалів по всьому місту. Відповідно, тут працює більше 10 груп. Стільки ж і викладачів. Тому говорити, що "Горішок" дає слабку підготовку у загальному- не зовсім вірно. Це залежить від викладача, який веде конкретну групу і ряду ін. аспектів. Можливо, вам просто не пощастило з викладачем. В такому випадку, якщо бачите, що викладач заслабкий для дитини, можна звернутися до керівництва з проханням перевести до ін. групи. Або заздалегідь поцікавитися викладачами і писати заяву під конкретного викладача. Це так, як обираєте вчителя молодших класів у школах. Вчителі теж різні ж бувають
     
  15. Оля Л

    Оля Л миється в бані

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    в нас спеціалізована школа - тому були вступні іспити

    ---------- Додано в 13:23 ---------- Попередній допис був написаний в 13:13 ----------

    В ідеалі Ви праві, але за таку плату, як на мене, це вчителі повинні цікавитись моєю дитиною, а не навпаки.
    , а якщо ця група знаходиться на іншому кінці міста?

    це як прийти до лікаря/вчителя/керівника і почати розказувати йому як він повинен виконувати свої обовязки, не думаю що йому це сподобається і результат буде протилежним бажаному.
    Тут, наскільки я зрозуміла, мова йде про Горішок - тому я написала те, що відбувалось з нами, а не з усіма учнями Горішка (я не узагальювала, а навпаки декілька раз вказала, що висловила СВОЇ ОСОБИСТІ висновки, а не висновки УСІХ! і вказала, що саме нам (мені і дитині) не сподобалось) Кому що до вподоби, а у нас ..."газ" :))
     
  16. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Не може бути ніякого домашнього завдання для дітей, молодших 7 років. Прямо вже кажу)
    Хто задає (у 1 класі) - порушує загальноприйняті стандарти. Про дошкільнят, взагалі, мови не може бути. Так що нарікання на вчителів не зовсім доречні - можливо, хтось з них і є "старої закалки" і вважає, що без д/з - навчання не навчання, але дитина середнього рівня розвитку і так опановує програму, тим більше, якщо не перевтомлюється і з бажанням біжить до школи. Домашнє завдання - суто на розгляд батьків і дуже індивідуально до цього треба підходити. Додатково займатися можна з дитиною, яка: 1) "не встигає" явно, 2) засвоює матеріал на рівні, вище середнього. В обох випадках необхідне яскраво виражене бажання самої дитини.
    Д/з у школі (і на підготовці) для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку можуть виглядати тільки так: назбирати листочків в парку, переказати казочку або уривок з неї, повторити віршик, пісеньку, слова. Так що те, що Ви написали, як мінус школи, насправді таким не є.
    Пригадую, як обурювалися батьки, коли діти пішли в школу з 6 років. Минуло зовсім небагато часу - і вже декого обурює "недостатня" загрузка дітей 5-річного віку (!) на підготовці(!). А підготовка - це адаптаційні заняття, аж ніяк не заміна навчання у 1, 2, 11 класі)
    Щодо малювання, ліпки і так далі - це необхідні елементи підготовки. Рівень розвитку дитини НАПРЯМУ пов"язаний з моторикою дрібних м"язів руки. Не варто думати, що уміння рахувати більш важливе. Рухи рук тісно пов"язані з формуванням МОВЛЕННЯ дітей.
     
  17. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

     
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Просто вчителі різні)
    Вашій племінниці не пощастило з 1 класом)
     
    Останнє редагування: 20 Вересень 2013
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

     
  20. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"