Підготовча школа "Горішок"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем julchyk, 21 Жовтень 2008.

  1. Rosstr

    Rosstr New Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Тому і в першому класі потрібно пам’ятати, що найважливіше це здоров’я дитини психологічне і фізичне, а не те, щоб полекшувати роботу вчителю. В 6 років діти повинні більше бавитись, а не бути перевантаженими завданнями. Тоді в подальшому не буде відрази до школи як це часто буває.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    то все добре- гарна теорія. Але на практиці - інше. Тому цікаво побачити, як ви будете розповідати вчителю і адміністрації школи про те, що вони повинні і що не повинні, коли ваша дитина вже буде у 1 класі.
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    З точки зору вчителя: діти, які закінчили "Горішок", нічим не відрізняються від тих, які не закінчили)
    Останній приклад, але приклад "зворотній", радше) - братик і сестричка. Хлопчик відвідував цю школу, а дівчинка (молодша трохи) - ні. Хлопчик незібраний, увага його розсіяна, продовжував бавитися весь 1 клас. Сестричка - навпаки)
    До речі, піднімати руку ітп діти вчаться протягом першого тижня в школі) Все залежить від загального рівня розвитку дитини і майстерності педагога.
    Щодо домашніх завдань - я проти. Є багато вчителів, які вчать дітей, не задаючи їх (у 1 класі) - і діти, не втомлюючись і не отримуючи різних оціночних зауважень від дорослих, з задоволенням чекають наступного дня у школі. І тим більше проти д/з 5(!) річній дитині. Але, повторюю, говорю тільки про дітей середнього/високого рівня загального розвитку. В іншому випадку - все дуже індивідуально.

    ---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:11 ----------

    Доки ви будете протиставляти роботу вчителя і свої обов"язки щодо дитини, доти в школі вам буде не подобатися все.
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Захищати моглм б тільки особи ,які мають пвене відношення до цієї школи...а ми, мами,просто висорвл.єм свою думку..так само як ви свою.




    А для чого терпіли? Якщо вам так вже не подобалось, треба було забирати дитинц і по всьому. Вм ж платите за цісяць,не за рік!!!

    пс. Мені здається, Ви розчаровані і невдоволені тільки через те, що наперед не поцікавились всіма можливими варіантами підготовки,не вибрали для себе оптимальної...а може й взагалі вона вам не потрібна була.

    Скажу про себе. Яоднозначно планувала віддати малого на підготовку, так як між садочокм і школою мали вільний рік. Цікавилась всіма молживими варіантами- мудрагеликом,пізнйком, бебі клабом...для себе оптимальним знайшла Горішок, і не шкодую про це!
     
  5. Улік

    Улік Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Може хтлсь знає які умови, вчителі в "Горішку" в 37 школі?
     
  6. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    ...з цим згідна, якщо є явно щось не добре, треба говорити, просити це усувати, бо то ж не безкоштовні послуги... А ніц не робиться, не підходить - не відвідую, тай по всьому.
    може і так, але тоді для чого давати дитину в школу, для цього є садок, може варто йти в школу в 7р.?
    з цим не погоджуюсь, не в плані "горішок" не "горішок..." (б-я підготовку), є велика різниця між дітьми, з якими займалися батьки (бодай вдома), і з якими взагалі ні. Ті діти, чиї батьки вважають, що для чого вчитися перед 1м класом, йде ж в школу, там навчать - добряче відстають. Не узагальнюю, але бачила у нашому класі, так що підготовка аж ніяк не завадить.
    І вчителька (не юна особа, а з досвідом) довгий час не могла їх до купи позбирати, вставали-ходили-їли-пили на уроках і т.п. Звичайно, потім внормувалося.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    це саме говорить і рідна тітка мого чоловіка, яка більше 30 років працює власне вчителем молодших класів. На "внормування" йде близько 4-5 місяців. Вона розповідає, що зазвичай такі дітки адаптуються і підтягуються лише після першого семестру ( після другої чверті навчання)
     
  8. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Чудові умови- одні з найкращих у Львові по цих школах. Дуже фахова, контактна і вміру вибаглива вчителька Ірина Ярославівна. Дуже задоволені. В грудні моя дитина вже почала читати, гарно писати. Заняття різнобічні, діти готують 3 виступи за навчальний рік. Все дуже фахово.
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Але ж я писала суто про "Горішок")), а не про підготовку до школи, в загальному)

    ---------- Додано в 16:06 ---------- Попередній допис був написаний в 16:04 ----------

    Це все дуже відносно. Вчителька може взагалі бути без досвіду (знала одну таку, зразу після університету) - але дисципліну тримала від 5 до 11 класу залізну, краще за "досвідчених". Крім досвіду, є ще інші фактори: індивідуальні особливості вчителя, інд. особливості дітей, однорідність дитячого колективу, наявність позитивних чи негативних лідерів в ньому, психологічна сумісність вчитель-учні.
    Я мала на увазі, що немає потреби віддавати дитину в "Горішок" або інші подібні школи, якщо дитині мінімально приділяють увагу вдома і сам майбутній учень є здібний.

    ---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:06 ----------

    Можливо, ми говоримо про різне "внормування") Елементарних понять про урок і школу діти набувають в процесі тижня-двох) Це теж з досвіду))
    Два тижні - це максимальний термін) А це вже з теорії: саме стільки часу студенти педагогічних закладів спостерігають адаптаційний період 6-літок.
     
  10. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    студенти халявлять :) немає даних про такий термін адаптації. До речі, він індивідуальний, залежить від багатьох факторів і може тривати від двох тижнів до півроку. І не факт, що дитина адаптується. Дезадаптація- явище доволі поширене серед сучасних дітей.
    А щодо підготовки - вона необхідна в тому чи іншому форматі: з мамою вдома, в садочку, індивідуально з вчителем, в підготовчій школі, центрі розвитку - кожна дитина із своїми особливими потребами. Я, наприклад, легко могла підготувати свого сина вдома до школи, але він не ходив в садочок, отже, в першу чергу потрібна була соціальна адаптація. Тому віддала в Горішок і жодного дня не пошкодувала. Ми були в першому наборі (ух, коли це було :), возили малого в 62 школу. Навчився читати, писати, поводитися в колективі. Уникнули таким чином багатьох проблем в школі. Побутові умови нас взагалі не цікавили (правда, тоді й вибору не було - Горішок був однією з перших підготовчих шкіл, (якщо не першою) А щодо цієї суперечки - кожна мама обирає для своєї дитини якнайкраще.
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    В якому розумінні?)) Які саме дані потрібні, крім тих, що цей період включено в практику спостережень студентів-майбутніх вчителів початкової школи? 2тижневий адаптаційний термін учнів 1 класу))) І записується він у щоденники спостережень) І за нього ще оцінки виставляються))) Це обов"язковий елемент практики був, хто б зарахував її БЕЗ нього?)))
    Студенти різні бувають, це точно)

    ---------- Додано в 18:43 ---------- Попередній допис був написаний в 18:41 ----------

    Ви сперечаєтесь? Не варто так сприймати) Це просто обмін думками) Бекграунд у всіх же ж різний))
     
  12. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

     
  13. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    ну тоді тим більше не згідна з цим, що діти, які закінчили "горішок" нічим не відрізняються від тих, що не закінчили (бо ж я думала Ви про підготовку будь-яку). Таки відрізняються. В "Горішку" добре готують до школи. Те, що, можливо, не у всіх класах/школах добрі умови/туалети їм би треба було це якось врегулювати, але ж класи вони орендують, і ці питання має вирішувати дирекція самої школи, чи ні?
    - теж так думаю.
    І на рахунок дисципліни дітей в 1му класі - думаю тиждень-два дуже мало для любого вчителя, хіба є вийнятки...:confused:
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    спостереження студентів-практикантів на протязі 2 тижнів і безпосередня робота з малюками вчителя молодших класів на протязі не одного десятиріччя- це все-таки велика різниця. Тому, думаю, очевидно, хто краще розуміє поняття "адаптації" 6-7 річок.
     
  15. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Дівчата а скільки часу треба відвідувати горішок ?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    це дошкільна підготовка, розрахована на 5-річок, тобто за 1 рік до школи
     
  17. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    На рахунок "Горішка" можу сказати, що ця школа надає дуже класну дошкільну підготовку.Я свого старшого синочка водила туди рік (з шести рочків, перед школою) - так він був просто в захопленні (і я біля нього) - і від всіх уроків,і від подарунків(вручають тому учневі,який назбирає за місяць найбільшу кількість паперових горішків, що видає вчителька за певні успіхи на уроках - додатковий стимул до навчання).Вчителі компетентні, чуйні та гарно спілкуються з дітьми.
    Малий до школи пішов і вже вмів більш-менш читати, писати, легше влився в класний колектив (він в мене домашня дитина :))
    так що загалом,залишилися тільки позитивні враження!
    На наступний рік веду туди ж молодшого синочка :)
     
  18. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Ми також дуже задоволені тим, що відвідували підготовчі заняття в "Горішку". Дитина в мене повністю домашня, садочок ми не відвідували, вдома займатися категорично не було бажання, хоч і бабуся вчитель початкових класів, але це бабуся... на дитину це не діяло. За рік ми крім того, що підготувались до навчання у школі: навчились писати, читати, рахувати, англійську мову трішки освоювати, навчились і логічно мислити, досить добре розвинули пам'ять, бо часто вчили вірші, читали і переказували прочитане. Синочок тепер має повне уявлення, що таке школа, вчитель, що на уроці потрібно бути уважним, самоорганізованим. До "Горішка" моя дитина була сором'язлива, навіть скута, перші два місяці він боявся навіть руку підняти, а потім дитину "прорвало", він з таким захопленням робив домашні завдання, яких, до речі, не так вже і багато було (можна було б і більше задавати), з радістю чекав тих днів, коли будуть заняття.
    Зараз з теплотою і сумом згадує вчительку, діток, каже, що сумує за "Горішком":)
    Щодо умов, мені вони подобались, діти навчались у великому просторому класі, свята проходили в актовому залі, в класі було тепло.
     
  19. manka

    manka Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Мій син без "горішка" читає з неповних 5 років, пише, додає віднімає до 20 ( складніші числа також, але може довше думати ), після 6 років зацікавився таблицею множення, але він її не вчить, а зрозумів, що це додавання і додає. Не знаю чи це добре, але.... Любить розв"зувати різні головоломки і кросворди. До речі, його друзі також багато вміють в свої 6 з гаком. Хтось більше, хтось менше, хтось з задоволенням, когось треба посадити і попрацювати з ним. І ніхто з них не відвідував ніяких розвивалок, дехто хіба англійську. Я свого ніколи не заставляю: хоче -пише, хоче - малює, хоче читає, хоче - бавиться. Практично все, що вміє навчився сам - я лише на ходу пояснила, як букви в склад зліпити, як цифри додаються. Але, щоб спеціально сісти і вчити, то ні.
    Маю знайому, малий якої відував місяць горішок, то мусіли забрати, бо не хотів ходити і виконувати завдання. Йшов до школи, то навіть всіх букв не знав. Звичайно, що йому важче були чим тим, хто щось вмів і знав.
    До чого я веду. Є діти, яким ця підготовка не потрібна, бо самі проявляють зацікавлення і хочуть і можуть навчитись, їм достатньо допомоги батьків (кому більше, кому менше) є ті, яким, підготовка не допоможе, бо не хочуть, не прийшов ще їх час вчитись чи вчитель не зміг знайти підходу до дитини... Ну і є ті, яким легше чи цікавіше пізнавати саме в колективі, в тих "горішках", "еколендах" тощо. То така моя думка, можливо й хибна.
    Мій старший змалку проявляв до всього інтерес, сидів з книжками, вивчав букви, кольори, марки машин. Молодший не цікавиться нічим, його неможливо посадити і прочитати бодай віршик. Якщо старший в 2,4 знав всі кольори враховуючи салатовий, помаранчевий, рожевий, фіолетовий і т.д., то малий в свої три не знає ні одного. Може й знає, але посадити і спитати неможливо - він все в русі. Питаю на ходу, то дурачиться, деколи скаже, але так і не знаю чи вгадав чи знає. Можли в колективі буде йому цікавіше, бо в садку (за тих два тижні, що ходив) якісь пісеньки вивчив.
     
  20. Ikeamarket

    Ikeamarket Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    якщо на Дзиндри - школа №4 (наш малий її відвідував, не пам"ятаю просто точно вулиці) - то школа там дійсно гарна та доглянута.В класах було тепло та чисто, вчителі всі були приємні, уважні та ввічливі...