Підготовча школа "Горішок"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем julchyk, 21 Жовтень 2008.

  1. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Дівчатка, у кого дітки віком біля 5.Хто відвідував чи відвідує дитячу підготовчу школу "Горішок"?.Які ваші особисті враження? Яка вартість навчання?
     
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    В мене сусідська дівчинка зараз ходить до тієї школи. Хвалили,коштує 300 гривень в місяць,заняття два рази на тиждень.
     
  3. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Я працюю в дитсадку, то в мою групу ходить дівчинка, яка відвідує школу Горішок. І батьки, і дівчинка дуже задоволені. Дівчинка дуже хороша і розумна. Не знаю, чи то школа так на неї впливає, чи вона від природи така молодчика, бо працюю лише трошки більше місяця. Але отакий відгук можу написати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Ви хоч уточніть що це за школа? Де? С-ки? З якого віку і тд :)
     
  5. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Ольга -це підготовча школа для дітей з 5 -річного віку.Відділень є кілька по Львову.
    Дякую дівчатка за відповідь, я про неї теж чула лише хороші відгуки.
     
  6. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Мій племінник з 3-х років ходив в Ерудит, а з 5 ходив в Горішок той що на Театральный. Батьки задоволені, дитина також, відгуки тільки добр, групи невеликі, вихователь/вчителька уважна.:)
     
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Люди, розумію, що відділень по Львову багато, та все ж розкажіть що за школа, скільки коштує, що вчать...
    У мене знайомі теж в якусь приватну школу ходять (не знаю яку), дитину у 5 років вчать кольори і геометричні фігури, смішно якось, ми в садочку більше вчимо.
     
  8. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Це підготовка перед школою. Але якщо в садочку з дітьми займаються, то така підготовка зовсім не потрібна. Бо там вчать всьому тому, чому вчать і в доброму садочку. "Горішок" скоріше для тих дітей, що не ходять в садочок, або для тих кому потрібні додаткові занятт перед школою
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    в мене синочок ходив в "Горішок",в школі було важко бо дітей вчили писати друкованими буквами потім ледве перевчили,в садочку ми доплачували дітей набагато краще навчили,а англійську краще ніж вчать в школі.
     
  10. нюра

    нюра New Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    скажіть будьласка чи є п"ятиденне відвідування цього горішка?
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    ні. Це не садок. Це школа дошкільної підготовки.Заняття по схемі розвиваючих центрів для дітей з 5 років-двічі на тиждень.
     
  12. Rosstr

    Rosstr New Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Розповім про школу "горішок" моя дитина якраз її закінчила.
    1. Ціна 400 грн. місяць (відвідуєте двічі на тиждень) навіть якщо її не відвідуєте (діти часто хворіють і багато пропускають) все одно платити прийдеться усю суму. Ми реально пропустили не менше тритини занять особливо багато в зимку я думаю що інші не менше. Хоча на початку були запевнення що якщо багато пропусків гроші частко повертають на практиці такого ніколи не відбувається.
    2. Умови були просто жахливі. В школі №62 вони арендують 2 класи, і класи і школа в жалюгідному стані. Зимою дуже холодно бо коли в школі закінчуються уроки опалення виключають і діти які вчаться в "горішку" мерзнуть через те і хворіють частіше. Поставити якісь обігрівачі звичайно ніхто і не збирався. Туалети страшні і "горішок" навіть не подумав купити елементарно туалетного паперу і серветок, батьки самі скидались і купували. Я розумію що все це через економію на оренді нормального приміщення.
    3. Навчання читати і писати подається як надзвичайно велике досягнення. Якщо ви наївно думаєте як і ми, що віддамо в підготовчу школу для то щоб полекшити собі життя і щоб професіонали займались навчання дитини ви помиляєтесь. Домашні завдання прийдеться виконувати кожного дня, для дитини і вас це буде досить велике навантаження і замість того, щоб перед школою ще рік відпочивати і гратись ви будете псувати і собі настрій і дитині. В спеціальних зошитах, які звісно самому потрібно купити, в школі практично нічого робитись не буде бо вчитель перекладе свою роботу на вас і доведеться вечорами займатись уроками. Програма навчання розтянута, в кінці повторюють ту саму тему по декілька разів, звичайно щоб довше батьки оплачували навчання (хоча краще б той час витратили на виконання уроків і нічого не задавали б до дому). Жодного папірця чи олівця школа не надасть все потрібно буде купувати. Вчителі особливо наприкінці перестали просити батьків про виконання якихось завдань, а почали вимагати (на зразок ви повинні зробити так щоб ваша дитина знала те той те, забувшись що то їх робота) склалось враження, що то звичайна державна школа з постійно незадоволеними вчителями.
    4. Усі святкування як і в звичайній школі зі здачею грошей і подарунками вчителям і керівництву. Ми наприклад здали стількиж грошей як і за 2 роки в державному садочку, який я згадую з вдячністю.
    Як висновок ми витратили власний час, бо потрібно дитину завести в школу забрати, а часом ще прийти на перерві, вдома зробити з нею уроки (а за цей час ви спокійно навчите читати і писати свою дитину) і звичайно це все було нами оплачено за ціною семестру вищої освіти.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    наші товариші-ровесники відвідували "Горішок" на Дзиндри- нарікань не мали.
    може я чогось не розумію, але якщо ви націлені на рік відпочинку і бавлення перед школою, тоді для чого ви віддавали ви дитину на підготовку? Хай би бавилася. А домашні завдання є невід ємною частиною кожної підготовчої школи ( ми відвідували іншу і ці завдання також були)- адже завданням підготовки є і привчити дитину до необхідності щодня потім виконувати дом. завдання. Крім того, вдома ви закріплюєте вивчений матеріал у школі. Адже потім, у першому класі ( та і в старших) не тільки школа буде вчити вашу дитину. Дитина успішно буде вчитися лише при поєднанні шкільної підготовки та батьківської домашньої праці.
    а в інших підготовчих школах хіба дають дітям олівці-зошити-альбоми і т.п.? Звісно, що самі батьки купують. Мало того: навіть у загальноосвітніх приватних гімназіях та школах дітям видають лише підручники, а зошити та інші розхідні канцтовари для своєї дитини батьки купують самі ( чи школа має забезпечити кожну дитину ручками-олівцями-фарбами-фломастерами і т.п., особливо враховуючи, що малюки їх гублять з шаленою швидкістю?)
    для чого тоді давали? чи на початок сподівалися, що оплативши 400 грн дитину заберуть-привезуть і в голову просто "вкладуть" готові знання? Ні, ну реально дивно: чому деякі батьки вважають, що віддавши дитину у школу ( підготовчу чи вже потім звичайну) вони вже повністю знімають із себе обов язки щодо навчання. І тепер лише школа має займатися дитиною ( бо ж батьки заплатили певну суму коштів).


    п.с. у нас тут на форумі є принаймні двоє дівчаток, чиї дітки відвідували "Горішок" ( різні філіали). Дуже хочеться почути і їхню думку.
     
  14. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Ми також цього року закінчили горішок. Перші місяці я була дуже розчарована, бо віддала на підготовку з надією, що
    Може це дійсно смішно, але в жовтні я мала народжувати і розуміла, що не буду мати часу з дитиною займатися, тому і віддала на горішок. В результаті я дістала зворотній ефект, бо горішок таки заставив мене займатися зі своєю дитиною (з немовлятком на руках), за що я йому дуже вдячна.
    Ми ходили в СШ 81 - умови там хороші, туалети також без нарікань.
    Але згодна з Rosstr , якщо ви маєте час, бажання, а головне силу волі займатися зі своєю дитиною щодня, то горішок вам не потрібний. Мені він дуже допоміг, тому що вчитель для нього став авторитетом, і він старався зробити все що вчитель сказав, а самій мотивувати дуже важко.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"


    додам- ще дитина відповідного складу характеру і з задоволенням сама навчається вдома + ходить у садок ( для розуміння поняття "дисципліна і порядок у колективі", "необхідність слухати педагога", то тоді не потрібна будь-яка підготовча школа, не те, що "Горішок".
     
  16. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Ми теж закінчили цього року Горішок, ходили по суботах у 81 школу. На сезон канікул опалення в школі також виключали - це дійсно великий мінус.:girl_cray: А усім решта задоволені, дитина знає усі букви, вміє ділити їх на голосні та приголосні, на склади, читає слова, додає та віднімає до 10.....

    А на рахунок домашнього завдання, то його ж робити необовязково (правда у нас виконували усі) спочатку дитина нехотіла, але з другого місяця сама просилася писати і це мене тішить, бо в неї виробився "обовязок". Багато задають віршів (за тиждень 1-2 вірша), але і в тому є свій плюс. В кінці року у нас провели відкритий урок я помітила, що усі дітки відповідали повним реченням, а не одним словом і показали себе справжніми розумниками: Y:: Y:: Y:

    Меншеньку донечку відам теж туди, коли підросте.:girl_spruce_up:
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    На перших ж зборах батьки цікавились цим питанням і одразу сказали,що оплата йде повністю,незалежно від того скільки заняття відвідала дитина.( Горішок в дивосвіті на трильовського)



    Ну Ви ж перед тим як віддати дитину дивились, в яких умовах вони займатимуться?
    У нас умови були хорошими

    Я отримала те що хотіла від підготовки- дитина подорослішала за цей рік,навчилась читати/писати, психологічно підготовлений до школи


    А як же буз домаш. завдання? В горішку ,доречі,домашнє досить символічне- з письма три рядки, сторінка в букварику, сторінка з математики... Отсанні декілька місяців малий то все встигав зробити ще на уроках і вдома лишалась тільки читанка.
    Я,навпаки, вважаю що можна і побільше було давати домашнього



    З таким настрожм взагалі тоді не варто віддавати дитину на підготовку.Ні я ні моя дитина настрій собі не псували. а залюбки виконували завдання

    Дивина. Ви то наперід не знали? Вам казали,що всім забезпечать?
    Я в Горішок ходила записуватись ще в травні, мені чітко все розказали і несподіванок не було в нас

    Ми збирались двічі по 15 грн( день вчителя і 8 березня)на квіти і двічі по 50 грн(миколая і зараз на випускний)

    ---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:23 ----------

    А ми на канікулах не займались...якось переносили нам заняття
     
  18. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Обоє моїх дітей відвідували "Горішок" і діти багатьох подруг... Загалом задоволені - отримали від підготовки все, що хотіли. А хотіли, щоб дитина зрозуміла взагалі що таке урок, перерва, не викрикувати з місця, а підняти руку, відповідати повним реченням і т.п. А навчилась читати, елементарно рахувати і більш-менш рівні палички писати - це прекрасно. Бісить в них тільки те, що кожного року піднімається ціна, і не на 10грн, а так %% на 20 (приблизно, точно не відслідковувала), ніби в людей так міняється рівень З/П... Ну, але то таке - не підходить, не записую. Також згідна з тим, що можна навчити самому того дитину вдома, при бажанні і можливості. Кожного дня по трошки. Ми займались на Дзиндри - умови нормальні були, вчителька теж. Цікаво яка цього року ціна буде? Ага, ще забула написати, що в садочку взагалі нічого не робили-не вчили, вихователі такі попали, що їм все по-фіг було. Зошити-прописи купили, але не впевнена, що зробили хоч кілька сторінок.
     
  19. Rosstr

    Rosstr New Member

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    Звичайно хтось буде захищати "горішок" але хочу скзати, що основна проблема в тому, що насправді керівництву наплювати на дітей головне прибуток і тому виникають такі проблеми як холодні класи і жахливі туалети. Хоча визнаю свою вину в тому, що з самого початку не вимагав нормальних умов навчання. Доречі в першому класі школи уроки дітям до дому задавати заборонено, то до теми чи так вже потрібні домашні завдання в "горішку". Але провина нас батьків в тому, що чекаємо, терпимо може стане краще і такий приклад показуєм дітям. Добре коли ми звертаємо увагу на недоліки тоді і відношення до нас зміниться. Бо я так думаю, що вчителі і керівництво горішку читають як в них все класно і тому собі потім дозволяють такі речі.
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2013
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Підготовча школа "Горішок"

    але не заборонено давати додому доробити те, що "не встигли у школі". А у першому класі ви переконаєтеся самі, що оцього "не встигли" буде дуже багато. ТОбто у першому класі домашні завдання є.