Перший танець

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Inka Blond, 7 Листопад 2008.

  1. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Перший танець

    Я з чоловіком довго музику не вибирали для танцю, знали з самого початку що точно без слів. Наш вибір зупинився на віденському вальсі "мой нежный и ласковый зверь" (доречі кажуть що ця музика вважається однією із складніших для віденського вальсу, так як темп протягом мелодії весь час змінюється) після перегляду цього танцю http://www.youtube.com/watch?v=DCGK5r1CMsY
    Я до весілля вже займалась бальними танцями роки 4, тому для мене не було складно, а майбутнього чоловіка я також затянула на танці, спочатку на сальсу, а потім на бальні. :girl_curtsey: Тому і він трохи навики мав.

    Спершу ми почали займатись у нашої викладачки, щоб вона нам поставила танець. Так вона поставила, трохи в неї позаймались, але зрозуміли що це не наш танець :girl_sad: Тому за 3 дні до весілля я склала свій танець, який сподобався коханому. І ми його за 1 день вивчили, а на 2ий повторили, а на 3тій вже і станцювали.

    Всім дуже сподобалось!!! І нам також:girl_in_love: От пройшло 3 роки з одруження і нам дуже подобається дивитись відео і згадувати))

    P.S. Одне єдине я трохи переживала, так як я привикла танцювати в бальному взутті і на паркеті, а там плитка була і взуття інше (підошва сильно відрізнялась: в бальному-шкіра, а в звичайному-резина)

    Ведіть своїх коханих на танці!!!!:girl_yes2: Не пожалієте.
     
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Перший танець

     
  3. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Перший танець

    постановка 600. кожне заняття 80 грн. то в середньому.
     
  4. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Перший танець

    Ми платили 200 грн., але в серпні минулого року
     
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Ми платили 80 грн за заняття 3 роки тому. Всього мали 10 занять.
     
  6. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Перший танець

    Щодо самих занять, то платили 150 грн./одне. Занять було 4 + 5-е в ресторані безкоштовне
     
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    ми рік тому платили 100 грн / заняття. Ходили поки не навчилися (тобто поки чоловік не освоїв). Композиція була не надто складна, але то було на основі віденського вальсу під Б.Адамса
     
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    • Подобається Подобається x 1
  9. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Перший танець

    В мене знайомі платили 60 грн минулого року)) Були задоволені))
     
  10. MartikM

    MartikM New Member

    Відповідь: Перший танець

    мої знайомі ще цього року десь на Сихові займались по 60 грн, були задоволені, ми теж плануємо туди піти, але вже наступного року.
     
  11. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    Відповідь: Перший танець

    Я дуже хотіла на перший танець пісню Jennifer Rush - The Power of Love (її ще виконувала Селін Діон). Просто балдію від цієї пісні, і слова підходять - I am your lady, you are my man..., але коханий каже, що краще взяти українську, мовляв, щоб усі розуміли слова. А з українських поки що найбільше подобаються пісня Квітки Цісик - Де ти тепер, і П. Табакова - Ти моя, але ще остаточно ми не визначились.
    Та й не вирішили, чи робити постановку, чи просто станцювати повільний танець (я то свого часу займалася танцями, і дуже люблю то діло:girl_tender:, а от коханий - "ведмедик":) ). Але часу ще багато є.
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2013
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Перший танець

    David Bisbal – Cuidar Nuestro Amor а це був мій весільний танок. Переклавши пісню зрозуміла , що вона створена для мого танцю!І танцюється під неї легко. А цей шикарний чоловічий голос, аж мурашки по шкірі :girl_in_dreams: А ще я дізналась вже після весілля, що багато кому вона сподобалась, бо ніколи її не чули.
     
  13. Marmyr

    Marmyr New Member

    Відповідь: Перший танець

    Пісня дійно дуже гарна,а перечитавши переклад я взагалі розтанула:girl_claping:
    Я думала,під Хому танцювати,але вже тепер сумніваюсь
     
  14. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    А ми танцювали під Антитіла-Моя дівчина. На виборі пісні наполягав чоловік,я й не сперичалась. Танець до останнього збирались поставити,але часу так і не знайшлось. Та я не шкодую, перший танець у нас вийшов дуже ніжний і душевний. :girl_tender:
     
  15. Відповідь: Перший танець

    Ми вибрала небанальну пісню, всім сподобалось To love a woman
     
  16. Taka Natalka

    Taka Natalka New Member

    Відповідь: Перший танець

    Порадьте яку краще пісню вибрати для першого танцю:girl_dance: я от думаю або Paolo Meneguzzi – Musica, або Julio Iglesias & Dolly Parton When you tell me that you love вже зовсім заплуталася з тим всім :girl_sad:

    ---------- Додано в 23:50 ---------- Попередній допис був написаний в 23:48 ----------

    класна пісня
     
  17. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Перший танець

    Ми танцювали під пісню Марьяж ДЕКОРАЦИИ - "Он, Она И Луна"
    Дууже романтична та милозвучна.. :girl_tender:
    Та сама ситуація, але в мене чоловік і так герой, що просто вийшов зі мною "потупцятися" :girl_curtsey: Він-то ніколи не танцює
     
  18. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Ми спочатку хотіли цю існю, бо я від неї балдю ще з юності, пречудовий вальс.
    Однак по-перше, нам забракло часу, щоб вивчити вальс, по-друге, вальс не дуже нам давався, так як коханий не до танців, по-третє, в перекладі слова трагічні.

    http://www.youtube.com/watch?v=HzeMbN90Pz8&feature=kp

    Тому в переддень весілля все ж таки обрали "Ти моя" Павла Табакова. Романтично, повільно, якраз для тих, хто не має часу готувати танець і хто не дуже вміє танцювати. Під неї можна навіть просто хитатись і придумати різні кроки. Та й є ще один плюс - її можуть заграти у кожному ресторані (наприклад на річницю весілля), це вже стала така собі "наша" пісня, і коли десь в ресторані її грають - ми завжди встаємо танцювати і пригадуємо наш день весілля.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Перший танець

    Як тренер танців, роблю постановки інколи, тому
    Julio Iglesias & Dolly Parton When you tell me that you love
    добре тим, що є чоловічий і жіночий вокал, це збалансовує.

    з українських інколи вибирають такі:
    Крихітка цахес – Ти щось неймовірне
    Настя Каменских - Моя любов
    Павло Дмитриченко - я божеволію без тебе
    Океан Ельзи - Дякую тобі
    Монте Крісто - Ми будемо разом
    Mad Heads - там будеш тільки ти

    ---------- Додано в 17:16 ---------- Попередній допис був написаний в 17:14 ----------

    у вальсі є різні фігури, і якщо не вдається одна (правий поворот), то варто спробувати іншу - щось та й пасуватиме вам!
     
  20. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Перший танець

    Ми вже своє відбули в жовтні. :)
    Та й часу у нас не було вчити танець - пізно за то взялись, мали лише 2 дні. Один день вчили вальс десь 4-5 годин, на наступний день зрозуміли, що не встигнемо, бо завтра весілля, а ми ще не закріпили основні кроки, тому переробили деякі рухи з танцю під Табакова.

    А ще популярна пісня Дзідзьо "Наречена" - теж гарна.