Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @irenkab тиждень після затримки то ще може не бути видно на узд. Щодо виділень то може бути гематома. Краще піти до гінеколога, він може призначити підтримуючу терапію.
    А так лежати, спокій, і думати про хороше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. irenkab

    irenkab Member

    Прийшли результати ХГЛ сьогодні 629, але виділення рясніші. Мабуть завтра поїду до лікаря...
     
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @irenkab те що хгл подвоївся то хороший знак. Але до лікаря обовязково зїздіть.
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Що сказав лікар?
    Напевно,добре було б утрожестан підключити і транексам
     
  5. irenkab

    irenkab Member

    Зробили вагінальне УЗД вчора, виявили позаматкову вагітність. Ввечері прооперували, трубу лишили, бо кажуть,що вчасно звернулась
     
    • Співчуваю Співчуваю x 16
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я десь це підозрювала... Добре, що ви вчасно зреагували і, що позаматкова себе проявила тими ж виділеннями. Співчуваю вам дуже!
     
  7. irenkab

    irenkab Member

    Те що вчасно, справді добре. Але я так переживаю, щоб більше не повторилось. Так хочу ще дитинку...
    Перевірили прохідність другої труби, то ніби все Ок, але лікар каже, що те, що там немає спайок, ще не означає, що вона може повноцінно проштовхнути ембріон(
     
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Дуже співчуваю!Де оперували?
    --- дописи об"єднано, 11 Лютий 2020 ---
    Але і не означає, що не може не проштовхнути нормально, шанси на природну вагітність є.
     
  9. irenkab

    irenkab Member

    Дякую. Оперували в Івано-Франківську, бо я тут проживаю.
    Дуже надіюсь на наступну вагітність, що все буде добре.
     
  10. Prostolika

    Prostolika New Member

    Привіт дівчата!
    З чоловіком уже пів року намагаємось зачати дитинку! Все не виходило...
    Цього циклу теж була впевнена що нічого не вийде, бо день перед місячними жахливо почав боліти живіт ніби от от розпочнуться.. На наступний день я проснулася від головного болю, місячних все не було... голова боліла жахливо, десь прочитала що може бути підвищена температура тіла, вирішила поміряти і в мене 37.4, сказати що я в шоці це нічого не сказати, адже простуди і чогось подібного не відчувала! Живіт продовжував боліти як на місячні і груди стали важкі та болючі... сьогодні другий день затримки я зробила зранку тест і дві смужки, але інша не дуже яскрава хоча добре червона!) якийсь такий шок, зробити ще один тест завтра чи що робити сама незнаю... це моя перша вагітність))
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Prostolika можете не робити, думаю тест не помилився) Вітаю!
     
  12. Prostolika

    Prostolika New Member

    Дякую)
     
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    вітаю, думаю, тест не помиляється :) якщо хочете впевнитися - пробуйте ще раз тест, за пару днів :)
     
  14. Prostolika

    Prostolika New Member

    Дякую)
    А ці болі внизу живота це нічого страшного? Він не болить дуже, але присутній дискомфорт
     
  15. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    мене теж боліло. але так по-іншому ніж на місячні. тим більше, що Ви кажете, що болі не є сильними. в організмі відбуваються зміни, дивно якби про них не було ніяких "сповіщень".
     
  16. Prostolika

    Prostolika New Member

    Дякую вам, заспокоїли))) буду звикати до нового стану!)
     
  17. Prostolika

    Prostolika New Member

    Скажіть ще, будь ласка, скільки часу у вас тривали ці болі в животі?
     
  18. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Спорадично були перші кілька тижнів. Не днями, але час від часу щось там могло тягнути. Я в той час мала більше часу - то лягала на ліжко і лежала в теплі. Головне, не зациклюйтеся і не нервуйтеся, не переживайте, бо вплинути на свій стан Ви і так не можете. А якщо постійно про то думати, то буває так, що сам собі щось надумуєш.
     
  19. Prostolika

    Prostolika New Member

    Дякую вам за відповідь!
    Так і в мене, час від часу щось то кольне, то потягне то пониє... але все терпимо))
     
  20. Prostolika

    Prostolika New Member

    Привіт дівчата) я таки вагітна:girl_dance: 4 акушерські тижні, мене турбує ниючий, потягуючий деколи поколюючий біль внизу живота! Деколи так заболить що аж в піт кидає! З лікарем спілкуюся по телефону, в зв’язку з ситуацією короновірусу в лікарню не йду!
    Лікар сказала що це нормально, але оскільки зараз небезпечно десь виходити з моїм ослабленим імунітетом, неможу здати аналіз на прогестерон! Сказала перестрахуватися і пропити 2 тижні прогінорм ово 100мг по одній таблетці на день!
    Скажіть може хтось приймав? І взагалі що про це думаєте?