Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Dorothi

    Dorothi Member

    Добрий вечір, дівчата. Я вчора знову здавала хгл, то за повні два дні знову збільшився трохи більше, ніж удвічі: 26.11.2018 - 564; 28.11.2018 - 1270. Але лікарка сказала завтра прийти на Узд, щоб подивитись мене і переконатись, що все ок. Щось мені страшно на такому терміні робити узд( чи не зашкодить мені?
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А навіщо переконуватися , якщо ХГЛ росте добре? Я здавала ХГЛ два- три рази при вагітності ( то справді суто для себе), з тим було все добре, то на УЗД йшла після 11-12 тижня. На маленькому терміні всіх необхідних замірів не зробиш, то краще почекати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Boonia

    Boonia Member

    Я б не йшла, тим більше якщо страшно. Вас нічого ж не турбує, ХГЛ росте. Все буде добре! ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Dorothi

    Dorothi Member

    Мені треба будо виключити можливість позамактової. Так і є, маткова вагітність :) щойно була на узд, акушерських 6 тижнів 6 днів, але ше поки не чути серцебиття. Сказали здати в понеділок знову хгл, щоб переконатись, що все ок. Вірю, що все добре)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. KsuKsuu

    KsuKsuu миється в бані

    Привіт дівчата, пишу у групі вперше) Пореїхавши недавно у Львів всією сім’єю, дізнались що чекаємо на другу дитинку. Все було добре до того моменту поки я не пішла до гінеколога. На терміні 2-3 тижні вона відправила мене на вагінальне узі без всіляких протипоказань (зрозуміло що там нічого не побачили толком) і прописала вітаміни які не підходять для вагітних І тут в мене почались сумніви щодо кваліфікованості.
    Незнаю що так повпливало, але через 2 дні у мене почав дуже боліти живіт, так що я не могла ходити. І почали мазатись спочатку червоні виділення, потім коричневі( в меншій кількості).
    Я позвонила до неї і ще до одної лікарки, обидві сказали лежати. Пью етамзилат, магне б6, і свічки вібуркол ставлю.
    Дуже переживаю( в кого була схожа ситуація?
    Аналіз ХГ здавала, підтвердив термін)
     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Всі три вагітності подібне було. В перший раз налякалась сильно, але узд та аналізи не здавала. Гінеколог тоді казала: "Це може бути будь що: і норма, і ускладнення. Можете сходити на узд - але, скоріш за все, воно ні про що не скаже на малих термінах". На облік ставала 14 тиждень (наступні вагітності 20, 17т - тим самим уникла купу стресу від лікарських настанов). Всі вагітності на узд йшла після відчуттів перших рухів дитинки. Все ок. Довіртесь Богу, природі. Чекайте. Фільтруйте інформацію від лікарів. Пильнуйте себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. KsuKsuu

    KsuKsuu миється в бані

    Дуже дякую за відповідь!
    Почуваюсь вже набагато краще, виділення майже закінчились -чому я безмежно рада)
    Почитавши ще «що таке буває», стало якось спокійніше... Бо під час першої вагітності з таким не стикалась..
    На рахунок вітамінів, так я собі ще не обрала ніяких вітамінів. П‘ю фоліо, які ви ще можете порадити? Враховуючи що зараз зима..
     
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @KsuKsuu, дивіться по собі. Я приймала фоліо і віт.Е по принципу "не завадить". А коли під час 3 вагітності помітила, що стан нігтів, волосся і нервової системи не-альо - замовляла зі Штатів вітаміни :). А, і кальцій, омеги різні - їла рибу, кунжут замість таблеток.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. JuliaY

    JuliaY New Member

    Всім привіт. І я до вас, В мене 11 тиждень. До жодних лікарів ще не зверталась. Один раз здала ЧГЛ десь на 6 тижні. Аналіз вписувався в норму от і заспокоїлася.Ну і почався був токсикоз. Тушнить постійно тому думаю все гаразд.В понеділок початок 12 тижня іду до Прокопчук і накінець побачу ляльку.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  10. JuliaY

    JuliaY New Member

    Ще розкажу про виділення на початку вагітності. Три роки тому ,коли була вагітна перший раз то навіть не підозрювала, місячні(тоді я так думала) почались на тиждень раніше, хоча цикл 28 днів і ніколи не було відхилень, єдине що мене носторожило це те що три дні вони просто трошки мазало(ніби починались і ніяк не могли початись). Тут закралась підозра. І на 24 день циклу я роблю тест і одразу дві жирні полоски, я чуть не впала з несподіванки, на четвертий день мазанина припинилась я здала кров на ХГЛ в динаміці, все гарно подвоювалось і я заспокоїлась, хоча на 7 тижні пішла на УЗД де побачила свою лялю і серцебиття.
    Цього разу дитя ми планували і в перший же цикл повторюється ситуація. Рівно за тиждень до місячних починає мазатись,правда цього разу тільки 2 дні, на 23 день циклу роблю тест і бачу дві полоски. От такий організм, все з точністю день в день.
    До речі моя старша завжди по узд була на 1,5 тижні більша ніж рахували лікарі. Напевно овуляція в мене десь відразу після місячних...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Привіт, дівчата! Мала в цьому циклі лапароскопію (тільки діагностика), все добре. Через неї цикл посунувся і овуляція була не на 14-16 д.ц., як все а на 23-24 д. ц. І сьогодні мали б починатись М. вчора тест робила - дві чіткі смужки:) Але мене хвилює те, що в суботу ввечері почало кровити червоним, я вже думала , що то місячні починаються, в неділю теж було, і в понеділок трошечки. Вчора і нині все чисто, БТ тримається висока, ніц не болить. Чи варто переживати через ці виділення?
     
  12. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я б радила здати хгл.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Oriana може то була імплантація?
    Сьогодні б мали початись КД від тоі овуляціі на 24 день циклу?
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2018 ---
    І тихесенько вітаааююю
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Так, якщо рахувати від 24 д.ц., то сьогодні мали би бути, але нема і бт не падає. Може й імплантація, просто я думала , що тих виділень мало бути чуть-чуть, а тут аж так... Правда і для місячних трохи замало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Oriana тест позитивний-це однозначно вагітність.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. fillette

    fillette Well-Known Member

    Була сьогодні на узд. Видно ембріон і серцебиття. Є гематома 10×5 мм. Треба старатись більше відпочивати і берегтись, що з малою дитиною не дуже легко.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Kecan

    Kecan New Member

    Аналогічна ситуація з гематомою,вже термін 14 тижнів а продовжує турбувати.З дитиною дуже неполежишБережімо себе
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. fillette

    fillette Well-Known Member

    Зробила узд. Гематоми немає вже. Вагітність 8 тижнів, все добре. Токсикоз далі жахливий, сил немає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @fillette, якщо це вас підтримає ....то жахливий ( ледь дихати могла) токсикоз в мене був усі 7 разів...(2 рази не встиг початись).
    Я просто " помирала"....але ставало легше після 20 тижня. Тобто він не заквнчувався, але я вже могла щось їсти, окрім води.
    Тому - просто рахуйте дні.... І , я сподіваюсь, що після 12 тижня вам полегшає....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    сорі. а як це? не встиг початись? звідки знали що токсикоз?