Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Dorothi

    Dorothi Member

    Ооо, тяжка форма токсикозу у Вас була?
     
  2. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Так.
     
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Навіть не сумнівайтесь, що це вагітність))Вітаю! У мене перша вагітність була практично ідеальною, ні токсикозу, нічого, хіба сама собі шукала симптоми)) Якесь реальне усвідомлення стану прийшло з першим УЗД і з першим фото дитини, ну і потім, звісно ж, коли вже почалися рухи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Dorothi

    Dorothi Member

    От я вже теж чекаю перше узд, бо ще не віриться зовсім) на якому терміні можна робити перше?
     
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Якщо вас нічого не турбуватиме (виділення, тянучий біль), раніше 10-12 тижня не варто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    нудота чи просто дискомфорт часто з являється лише після 6 повного акушерського тижня. Тобто десь після 14-16 днів затримки. Може взагалі нічого не бути. Виділення як виділення. У декого просто збільшуються стандартні слизові виділення, які стають жовтуватими ( дія прогестерону). У всіх по-різному.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Dorothi

    Dorothi Member

    Здала сьогодні повторно ХГЛ, то результат 243,8. Я в паніці!!! Він ж начебто має вдвічі рости кожних два-три дні. Сльози ллються рікою((( що це може означати? Лікарка сказала перездати у понеділок.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Здавали в тій самій лабораторії, що і попереднього разу? В різних лабораторіях можуть бути свої нормативи.
     
  9. Dorothi

    Dorothi Member

    В тій самій здавала
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а коли здавали перший раз і який був показник?
     
  11. Dorothi

    Dorothi Member

    20.11.2018 - 223,5
    23.11.2018 - 243,8
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Dorothi, пораджу з власного досвіду. Спокійно!!! Те, що має бути Ваше - буде! Тими переживаннями нічого не зробите! Відпустіть трохи ситуацію, просто покладіться на Бога (якщо вірите). От просто постарайтесь гарно провести вихідні, з позитивними емоціями. Це для всіх буде корисно). Все буде добре! Це я Вам як мама трьох дітей говорю).
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. NaduKam

    NaduKam Member

    Дуже дуже крутиться в голові( чим поміряти тиск не маю) що робити???
    Лікарку турбувати у неділю не дуже хочу
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2018
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    В аптеках є тискоміри 'чергові', там мали б міряти тиск на вимогу
     
  15. NaduKam

    NaduKam Member

    Так але в нас вночі падав дощ а зараз -5 тротуари як скло страшновато йти бачачи з вікна як всі падають( з тим що моя загроза лише минула боюсь якщо чесно(((
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тоді подзвоніть лікарці. В таку погоду вона не гуляє))).
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви ж не серйозно правда?

    Дзвонити лікарю кожного разу коли під час вагітності паморочиться? Весь мільйон разів?

    Ляжте і лежіть. Це ще тисячу разів буде. Кави випийте. Це нормально в першому триместрі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Підтримую. У мене весь перший триместр із слабкістю та запамороченням пройшов. Тиск падав, а він у мене й так низький. Треба лягати і відпочивати, бо одного разу не лягла вчасно, то знепритомніла. А так помагала кава і шоколад.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Dorothi

    Dorothi Member

    Провела вихідні без сліз, весело. Думала як буде-так буде. Сьогодні здала повторно, то піднявся хгл більше, ніж удвічі. Щаслива!)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 5
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я все більше розчаровуюся в інформативності ХГЛ, або це наші лабораторії його так роблять(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2