Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В мене таке всі три вагітності було. В першу ванітність - панікувала, вже з чоловіком в черзі на узд стояли... Але передумали. Тодішня гінеколог (ще не з жк) прокоментувала, що "це може бути все шо завгодно", дуже маленький термін.
    Ми понадіялись в усіх випадках на Божу волю, і на узд я ходила після відчуття перших рухів - десь 17-19 тижнів. Все ок. Планування було 3 місяці, 9 місяців, 6 місяців.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NaduKam

    NaduKam Member

    Дякувати Богу виділень немає( була лиш маленька цятка після узд) не болить живіт. Взяла себе в руки і чекатиму як мінімум 9-10 тижня помолилась Св.Марті і надіюсь на добре продовження вагітності. З першрю дитинкою взагалі 2 місяці без місячних пішла на узд а тут вуаля плідне яйце і 4тиждень вагітності) от так рахували всю вагітність по даних узд а не зс місячними)))) надіюсь що і тут так... Ви мене дуже підтримали, дякую! Чоловік наразі далеко- без підтримки важко) добре що натрапила на форум
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Markita

    Markita Member

    2 дні назад зробила узд в Оксфорд медікал на чорновола , побачили субхоріальну гематому 7.9 мм а плід 14 мм , ембріона ще не видно, і виділень ніяких немає, розстроїлась страшно, це перша моя вагітність в 26 років . Сказали що можна в стаціонар лягти або лікування вдома, я обрала дім і назначили купу всього, декілька таблеток і декілька уколів, одне що запам’ятала це магнне в6 і фоліо, також потрібно лежати і спокій, через 2 тижні на повторне узд, аби все було добре
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Судячи по допису, Вас нічого не турбувало. Чого ви на то узд пішли??? Ним можна наробити ще більшої біди на такому маленькому терміні. Гематоми мають більшість вагітних і навіть про них не здогадуються.
    Фолієву призначають всім вагітним до 12 тижня. В такій ситуації максимальний спокій. Гематома має розсмоктатися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Markita

    Markita Member


    Пішла на узд бо виїжаю в Польшу і перед тим хотіла переконатись що вагітність маткова і що плід розвивається, переконалась але ще не видно розвитку ні ембріона ще не видно ні серцебиття от і виявили ту гематому, я вела досить активне життя особливо декілька днів останніх , зато хоть знаю що тепер потрібен спокій і лежачий режим.

    Можливо хтось знає щось про ту гематому, чи вона обов`язково має виходити кров’яними виділеннями чи може їх і не бути?
     
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Необов‘язково, може виходити, може так розсмоктатися. І, правду кажучи, не існує ліків з доведеною дією, які би якось повпливали на ту гематому. Всі ті стандартні призначення - «аби щось робити». Якщо вам спокійніше приймати і лежати - то приймайте й лежіть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. NaduKam

    NaduKam Member

    А в мене караул- сьогодні помазалось т.коричневим лікар відправила на узд там плідне яйце 25мм( виросло в двічі за тиждень)маленька гематома і ще весь час казала що плідне їй не подобається бо в порожнині множинні лінійні гіперезогенні включення та тяжі- незнаю що це.... ну і загроза переривання....лікарка сьогодні в 2 зміну маю їхати до неї сказати що страшно це не сказати нічого
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  8. NaduKam

    NaduKam Member

    Та не співчувайте мені, підтримайте)))) ...надія на Бога хгт росте, серцебиття є лікар призначила ще утрожестан і багато лежати....надіюсь вимолити цю дитинку
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Підтримую вас! є серцебиття, дитинка з вами - і це головне. А мажеться гематома. Тому не давайте лікарям УЗД себе залякувати, як їм щось не подобається, чи не можуть добачити.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    В мене теж на початках мазалось, після са. Все буде добре, ви під контролем. Відпочивайте і вірте :d25:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Markita

    Markita Member

    Моя гематома розсмокталась за 2 тижні, сьогодні 7 тижнів вагітності робили вагінальне узд , вже видно ембріон 10.1 мм і плідне яйце виросло з 14 мм на 28мм , і навіть серцебиття видно, радості купа:girl_in_love:

    Коли сказали що загроза викидня через гематому,то я 2 тижня лежала приймала таблетки магне б6, утрожестан... і уколи,ніяких виділень не було, просто зникла , нема її і все, головне вірити, і молитись:girl_angel:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. NaduKam

    NaduKam Member

    Урааа і моя гематома за тиждень розсмокталась, лялечка 14.5мм є серцебиття( правда узд наголосила декілька раз що збоку а має бути по центру) як думаєте то нічого???? Головно ж що росте і стукає правда???
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Правда.
    Ви уявляєте 14.5мм? 1.45 см) :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. NaduKam

    NaduKam Member

    Я дуже щаслива хоча ще цей тиждень лікар радив лежати...
    І ще от утрожежастан 200 то вже буде до народження "бусінки"? І чи можна наприклад випити 2шт утрож.100( подруга дала цілу упаковку яку не використала)
     
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Звичайно, що ні. Взагалі прочитайте про штучний прогестерон і робіть висновки: Глобальный миф о прогестероне — читать всем женщинам! | Доктор Елена Березовская
    В принципі це ж одне дозування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Dorothi

    Dorothi Member

    Добрий день, дівчатка. В мене затримка 12 днів, робила тести-смужки, то кожного дня полоска яскравішала. Груди болять, місцями печуть, а більше ніяких відчуттів. Здала у вівторок аналіз на ХЧГ - результат 223,5. Це вже 100% вагітність? Бо ми дуже давно хочемо дитинку і яне можу повірити у своє щастя, шукаю якісь сумніви завжди:sad:
     
    • мімімі мімімі x 2
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це 100% дякуйте Богу )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Dorothi

    Dorothi Member

    Я просто завжди думала, що має бути нудота або якісь виділення. А тут нічого не має, боюсь, що не відчуваю ще своє дитя:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Нудота якщо з'явиться, то трішки пізніше. Але щиро вам бажаю, щоб у вас того не було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Я, свого часу, теж на 12 день затримки дізналась, шо вагітна, а токсикоз почався через півтори тижні:)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1