Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Boonia

    Boonia Member

    Мазанина до УЗД чи після?
    Я зараз добре себе почуваю, незважаючи на щоденну нудоту, слабкість і сонливість.
    Налаштовуюся на позитивні емоції і наступного тижня іду на УЗД.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В першу мою вагітність була мазанина на 6 тижні. Гінеколог направила на узд зі словами "це може бути будь що...". І от стоїмо ми з чоловіком в черзі на узд і... вирішуєм не дивитися, а довіритись Богу і виношувати дитину. Болей в мене не було. Перше узд всіх вагітностей робила на 17-22 тижнях, після того, як відчула рухи. Слава Богу, в мене три вагітності = три дитини. Тому я деколи нехтувала походами до жк, аналізами...
    У Вас же явно ситуація не з простих. Ви можете так само тут ділитися, що Вам лікарка назначила і чому, який діагноз - і хто з таким стикався чи обізнаний - допоможуть, розяснять.
    Можливо, у Вас така ситуація, що і другого лікаря треба буде шукати, і третього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  3. Boonia

    Boonia Member

    @Freedom UK, дякую за розповіді ситуацій, вони дають надію
    Мені не призначали ніякого лікування після попередніх випадків. Казали випадковість.. і що я здорова, нема чого переживати, а просити в Бога малятко.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    в мене було і так і сяк. Перша вагітність - кровотеча (навіть не мазанина), підтримка. Народилася доня. Друга вагітність - мазанина, чистка. Третя вагітність - ніякої мазанини, але надзвичайно сильний токсикоз - народився синочок.
    Я б єдине що Вам порадила - лягти ногами догори і "бавитися в королеву". вставати лише в туалет і чекати узд. Дай Боже, щоб усе завершилося легкими і щасливими пологами - народженням малятка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Boonia

    Boonia Member

    Щиро вдячна :girl_curtsey:
    Помітила що прогулянки, хоч короткі, забирають багато сил. Сьогодні весь день мала можливість лежати то нудоти нема майже, голова теж не болить і спати не хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Siania

    Siania Love Life

    Ні, йшла на узд через мазанину. Просто не робіть вагінальне узд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Boonia, в мене 6 вагітностей і 3 дітей. Тому напишу, що б зробила я. І що я таки зробила як взнала, що вагітна вшосте. Я б пішла до дійсно хорошого лікаря, який в тому розбирається. Бо не всі лікарі, і навіть не всі добрі, можуть допомогти в такій от ситуаціі. Я пішла до Прокопчук. Надія була тільки на Бога, але сидіти склавши руки я не хотіла і не могла. Приймала все призначене, з дитиною все добре.
    Бажаю Вам прийняти правильне рішення, знайти потрібного лікаря, легко виносити та народити здорове маля! І покластися у всьому на Бога, бо тільки він знає, що для нас найкраще!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Boonia

    Boonia Member

    @Rodionochka дякую Вам!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. iragonzales

    iragonzales В декреті

    почитайте темку про невиношування вагітності, і раджу попитати у дівчат до кого краще піти, коли була ЗВ.
    Завагітніти, виносити, народити: ускладнення і фактори ризику
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я б вам радила здати аналіз на вовчаковий антикоагулянт. Тим паче як вже знаєте, що є проблеми з кров'ю. Не всі гінекологи звертають на це увагу, але це може бути чи не одна з перших причин завмирання((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І ще здати той аналіз в Красівськоі, бо Сінево не дуже інформативний).
    @Boonia
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    @Boonia я б теж вам радила звернутися до Прокопчук. Я також мала проблеми з завмираннями, і завдяки саме цій лікарці у мене все добре. Ну і до Красівської також раджу на аналізи піти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Boonia

    Boonia Member

    Бігала сьогодні на УЗД, не до того лікаря, що планувала (невсиділа до середи) На УЗД все добре, ембріончик відповідає терміну, серденько бумцає :girl_dance:
    Причини завмирання були генетичні, 69 хромосом, лікарі кажуть що це випадковість..

    Вовчаковий я здавала, правда в Сінево, не виявлено.
    З генетиків була в Гельнер, вона якраз на нього і направила. Думаю може то знову до неї піти чи краще до Прокопчук..

    Дякую, дівчата!
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    В мене (і в братової) у Сінево теж вовчакового не побачили, а у Красівської він у нас обох виявлений. І помітила, що у багатьох дівчат могли бути хибні результати у Сінево. Тому для певності здайте у Красівської (вона зараз у Медіалайн робить той аналіз).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Boonia

    Boonia Member

    @Gloria Tempus, дякую, якраз думаю над тим, спершу треба оприділитися до якого генетика іти.
     
  16. Boonia

    Boonia Member

    Привіт, дівчата!
    Сходила сьогодні до Гельнер, призначила мені відразу без аналізів Аспірин Кардіо 100, Фоліо та риб'ячий жир 500 до кінця вагітності і сказала, що будуть думати над призначенням Клексан.
    В кінці місяця направила на аналізи до Красівської та на УЗД до Прокопчук або Корінець.
    Не читала ще про всі ці таблеточки, а вже страшно :girl_mad:
    Ще мене мучить питання чи йти на контрольне УЗД на 9 тижні...
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не лякайтесь! Головне - правильно розставлені приорітети. Сама пила всю вагітність аспірин та ставила лютеінові свічки, фолієва кислота також була. Для мене було важливо виносити та народити дитину після 3 ЗВ. З донею все добре, ці ліки на її внутріутробний розвиток не вплинули.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    З 15-го тижня п'ю Аспірин Кардіо 100 теж, по УЗД з дитинкою, тьху-тьху, все добре, гарно розвивається, жодних відхилень. Фоліо теж пила, то майже всім вагітним прописують. Ну і щодо риб'ячого жиру теж не варто переживати. А Клексан, я думаю, вам не призначать, поки не буде таки аналізу в Красівської.
    Щодо УЗД, якщо вас нічого не турбує, то краще не йдіть раніше. Вам же і так Гельнер сказала йти в кінці місяця (я так розумію, то буде 12 тижнів тоді?). Єдине раджу вже записуватися на УЗД до Прокопчук, бо там запис на 2-3 тижні вперед. Те саме із аналізом у Красівської, запис на 2-3 тижні наперед. Пообдзвонююйте, запишіться, потім розслабтеся і пильнуйте себе. Ви вже під наглядом лікаря, все має бути добре.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Та чого страшно? Це фактично вітамінки. Ну, крім аспірину, але тут теж не варто переживати про вплив на дитину
     
  20. Boonia

    Boonia Member

    Здивувало Фоліо протягом усієї вагітності, а на УЗД вона сказала же можна і в 9 піти щоб глянути чи плід живий. 12 тижнів на початку серпня

    @Rodionochka, заспокоїли мене трохи..

    Ще раз дякую вам дівчата!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1