Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    о, у мене в 17 тижнів вже чоловік чув ті рухи, коли обіймав мене.


    в мене старший син був у животі такий двіжовий, відео знімали, як живіт рухається і лапки випинаються. Немовлям був непростий, але то через пологи і супутні всякі речі. Росте дуже спокійний за характером.
    Другий син був екстрабуйний в животі. Немовлятком - "не видно і не чути", спав і їв. Зараз нормальна звичайна дитина.
    Тому зараз я спокійно реагую на цілодобовий двіж всередині, вже не переживаю, що це ознаки майбутньої гіперактивності :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Сьогодні мені на роботі сказали, що я обманюю з терміном, бо живіт починає рости з 5 місяця.
    Ну, з першим синочком насправді живота на цьому терміні не було видно. Про рухи взагалі мовчу.
    Причому ваги я багато не набрала, але живіт дійсно величенький)))
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    гггг
    я би Вам теж таке сказала 10 років тому, вагітна старшим сином. Тоді я той живіт ледь не надувала, щоб пошвидше видно було і пошвидше носити омріяні вагітні джинсики.
    Ну а тепер, коли живіт з'явився після тесту
    І коли активна молода мамця, яка здорово харчується, набрала "вагітну норму" за першу половину вагітності...
    я вже нікому нічого не кажу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Залежить сильно від того, наскільки мама худа. Я вдруге завагітніла при вазі 51, то в 10 тижнів живіт вже випирав.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та я якраз худа не була, живіт був накачаний - так
    коли була худа, то живіт з'явився в 23 тижні
    Вагітність - то якась повна відсутність закономірностей :)
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    В 5 тижні я ще не знала, що вагітна, стояла на кухні і попивала каву, а чоловік зайшов подивився на мене і каже "Ти часом не вагітна, в тебе живіт не такий", я ще тоді сміялася з нього. А через тиждень зробила тест, а він позитивний.
    З двома вагітностями живіт почав рости зразу після тесту, а зараз ніхто не помічає хоча вже 15т. Вага до вагітності була 54кг. В мене подруга на тому ж терміні, що і я різниця в 2 дні і не замітила мого животика, а її тики величенький.
    А в мене сьогодні радість я нарешті відчула чіткі рухи своєї лялі. Я вже з 13т прислухалася до свого живота і не могла зрозуміти чи то рухи чи то кишечник.
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2018
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Взагалі не залежить. Я завагітніла з 70 , а видно стало втретє і вчетверте ще тест не встиг висохнути.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    На скільки нерви шкодять малятку? Останнім часом стільки проблем на роботі, що не можу спати. Лікарняни/відпустку візьму лише після того, як докажу свою непричетність до помилок, бо інакше все одно не зможу відпочивати. Щось би таке попити не шкідливе...
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    покажіть всім середній палець, і скажіть, що вийдете з лікарняного тоді як всі перестануть бути такими придурками, які втягують вагітну жінку в розбірки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    То, певно, така тактика. Минулого року напарниця йшла в декрет, то мала десь таку ж ситуацію.
    Фактично мені треба протриматися до кінця січня. Але в четвер йду до лікарки, може попрошу лікарняний
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    Мала дуже напружену ситуацію на роботі перед декретом і от чесно була дурна, бо сиділа до останнього, щось доводила. Дійшла до повного виснаження, особливо морального. Зараз оцінюю ситуацію і розумію, що воно того не вартувало, треба було йти на лікарняний тоді, коли моя лікарка мені пропонувала і не паритися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member


    Я в цю вагітність якась дуже чутлива і нервова. А хочеться просто насолоджуватися цим прекрасним періодом.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Andriyana

    Andriyana New Member

    Привіт) дівчатка підкажіть чи це мої думки чи справді вагітність.
    Незахищений акт був у кінці жовтня. У листопаді пішли місячні ніби такі як завжди. Всі решта акти були захищені. У грудні коли пішли місячні то не такі як завжди (менше виділень і днів). В січні в термін настали місячні, але зовсім не боліли груди, дивно тому що вони завжди набухають за тиждень до. І тепер кожного дня мене терзають думки про вагітність і збільшення живота внизу. Тести робила у листопаді і в січні. Як думаєте що може бути? :girl_sad:
     
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Ну, від жовтня до січня тест вагітність давно б показав, якби вона була. А збільшення живота - то воно може після свят, як в багатьох людей :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    живіт внизу навіть у справді вагітних :) в перші місяці збільшується швидше за рахунок зміни гормонального фону і як наслідок здуття в кишечнику бо матка на таких термінах ще менша за яблуко - немає дуже чому збільшуватися від вагітності як такої. А гази і здуття живота внизу і в зовсім невагітних запросто можуть бути. Тому Вам швидше на харчування варто звернути увагу :)
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2018 ---
    ну і не знаю як в кого, але в мене в обидві вагітності груди не те що набухали, а збільшувалися мало не на розмір ще до того як я встигала тест зробити :girl_crazy:
     
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Місячні в мене час від часу теж бували коротші і нерясні. Бувало і по 2-3 дні.
    Якщо би була вагітність, то тест точно би показав (якщо в жовтні був незахищений акт). В мене тест був позитивний на другий день затримки:)
    Але груди не сильно збільшилися (хоч вже 16 тижнів), зате живіт такий величенький.)
    Ну якщо вже сильно переживаєте, то @Andriyana зробіть ще один тест. Хоч навряд чи це вагітність.
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А мені схоже на трохи збитий цикл.. може, якісь стреси, зміни в житті (переїзд, харчування, режим тощо).
    У мене, вже завагітнівши в перший раз, була триденна коричнева мазанина, достатньо активна - замість місячних. Це був, якщо не помиляюсь, десь 6-8 тиждень. Направили на узд - але я не ходила, просто чекали далі. Все було ок потім.
    Цикл до першої вагітності в мене кожні півроку міг мінятися +- 2 тижні, больові відчуття, інтенсивність теж були нестабільні.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  20. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Як на мене, гормональні зміни, через зимову пору року (зменшення кількості сонячного світла, холод). Вже були 2 цикли з місячними. Тести показали - негативний показник (як так зрозуміла).
    Це не вагітність, а патологічний її страх... Спробуйте розібратись, чому Ваша вагітність така небажана зараз. Проблема швидше психологічна...
    Подумайте, якщо Ви завагітніли у кінці жовтня, то у вас зараз би був приблизно 15 акушерський тиждень. На такому терміні (навіть при наявності місячних) вже б були інші ознаки: токсикоз, потемніння сосків, зміна кулінарних уподобань. Ці зміни Ви б точно помітили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1