Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    це добре, маєте можливість не напружуватися тими речима, а в спокійному стані воно краще виходить.
    Я теж не думала, що так скоро відлучимось, (на 9 тижні), але стало болісним годування - так ситуація і вирішилась, і на той момент я зовсім не заморочувалася відлученням, такий розвиток подій був несподіванкою для мене, тобто те, що не було отого фону "мама хоче мене відлучити", думаю, дало свій вклад в те, що пройшло все дуже гладко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    тобто плачів не було, що мама не дає?
    бо в мене ще добряче розстроюється через те.
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Питання до досвідчених мамусь) що обов'язково потрібно вживати на перших тижнях? І
    Фолієва кислота, йодомарин, вітамін Е?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    обов'язково - нічого
    без аналізів - нічого
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    з того, що я останньо читала, реальний вплив фолієвої к-ти - до зачаття і буквально перші тижні, хоча по протоколу її рекомендують вживати до 12 т.
    Йод зараз теж ніби по протоколу рекомендують всім, але таки деяким його не можна. У мене проблемна щитовидка, тому особисто для себе я знаю, що мені не можна. Рибку морську їжте.
    Віт Е - дуже сумніваюсь, що у жінки, яка нормально завагітніла, може бути його недостача.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    до зачаття 3 місяці не всі вживають, тому напевно і призначають у першому триместрі. Хоча хто зна.
     
  8. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Є ось таке відео Супер-їжа для вагітних.
    Там вказано 3 продукти: баранина, кунжутне насіння (сезам) та лляна олія.
    От лише є нюанс - не всі "потрібні" продукти захочеться їсти у першому триместрі. Взагалі прислухайтесь до своїх смаків. І все-таки краще приймати вказані Вами мікроелементи у продуктах, ніж у фармацептичних препаратах, щоб уникнути передозування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчата, є питання по УЗД на ранньому терміні. Лікар сказав зробити УЗД на 8-му тижні, до того часу здавати ХГЛ кожного тижня. Це були превентивні міри, адже 2 попередні вагітності зірвалися на ранньому терміні (причини не встановлені). ХГЛ, на щастя, росте, попри токсикоз, самопочуття в нормі, але от 8-ій тиждень починається і виникає питання УЗД. Що саме це УЗД може корисного показати? Чи воно не може навпаки нашкодити на такому ранньому терміні? Буду дуже вдячна за ваш досвід, бо не можу визначитися, чи його робити.
     
  10. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    я ходила минулого тижня на УЗД до лікарки, в якої планую народжувати. Теж 8 тижнів - послухала серцебиття, і виміряла розміри. Тепер направляє до Лотоцької на 13 тижні - там вже більше перевіряють. З першою дитиною теж робила УЗД в 8 тижнів. Можливо я б на вашому місці зробила, щоб перевірити чи все добре, не думаю, що має зашкодити. Але це лише ваше ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    показати воно дещо може. Тільки нічого з цього ніяк не лікується.

    В нас є тема користь і шкода УЗД, ласкаво просимо. користь і шкода УЗД
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    не бачу змісту зараз його робити. Я б продовжувала здавати ХГЛ щоб не хвилюватись
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    маю наразі таке відчуття, що наразі те УЗД мені не потрібне. певне, то інтуїтивно більше.
    наступного тижня здам ХГЛ ще. а взагалі хто знає до якого терміну ХГЛ має рости? тобто до якого терміну його інформативно здавати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    На певний час 9-10 тижнів концентрація ХГЛ досягає свого піку і надалі дещо знижується
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я носила донечку до самих пологів, але на бедрі.. Через те що мені було зручніше на правому боці і бедра я не чергувала, то потім після пологів через тижнів два мала защемлений нерв і праву ногу тягнула ... то мусіла робити корекцію... В мене донечка в рік важила 15 кг, тому так і вийшло ... Якщо є можливість то пробуйте сидячи прилюлькувати я так після пологів робила , малого клала на живіт, а донечка лягала збоку на руку і так ми прилюлькувалися , потім чоловік переносив обережно донечку в ліжечку. А зараз то ше цікавіше , малий на животі , донечка з одного боку ,синочок з другого то аж руки мені позатерпають деколи... Але всім мами вистачає !!! :connie_pull-pigtail
     
    • мімімі мімімі x 8
    • Подобається Подобається x 2
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Siania

    Siania Love Life

    Я робила на 8, так як була мазанина. УЗД показало відшарування плаценти. Приймала утрожестан.
    Я думаю, нічлго страшного не буде від сучасного узд, якщо є причини його зробити. Але вирішувати Вам :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Одним словом, вийшло як вийшло. Тільки надумала все-таки не робити УЗД на 8-му тижні, то вчора вночі почалися тягнучі болі внизу, цілу ніч не спала. Злякалася я не на жарт (знову таки через свій попередній анамнез) і таки зранку в терміновому порядку погнала на УЗД. На щастя, все обійшлося, плід виглядає на свій термін, гемотом і гіпертонусу нема. Подзвонила ще до свого лікаря, казав не панікувати. Випила валер'янки, заспокоїлася. Цілий день якийсь стягуючий, ниючий біль в животі ще був, але коли рухалася, то біль забувався. До кінця дня я зрозуміла, що в мене трішки випнувся живіт і тепер я не можу його втягнути, як колись :girl_smile:. З того всього зробила висновок, що то, мабуть, так жорстко м'язи розтягувалися, що дали такий біль. До речі, в когось таке було? Сьогодні вже краще, практично нічого не турбує.
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Матка росте - потягування - це нормально. Гематома не лікується УЗД, а лікується спокоєм
    Прогестерон "лікує" недостатність ендометрію, гематоми не лікує.
    При незначній кровотечі на такому ранньому терміні лягти краще ніж бігти на УЗД. При сильній і червоній - лягти і подзвонити до лікаря. Ну не лікуються ці стани ніяк. Неможливо зупинити викидень в процесі, але можна нарватися на чистку на рівному місці - скільки таких історій - мороз по шкірі. Що писали анембріонія, а мами чекали і діти тепер бігають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3