Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну, я другу смужку бачу :)
    за два дні раджу зробити тест такої самої чутливості (у Вашого чутливість 10, якщо не помиляюсь). Тому що 10ка буде реагувати на вагітність з 7-10 дня після зачаття, а день незахищеного акту не означає день зачаття (різниця до 5 днів в середньому може бути).
     
  2. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Я перепрошую, що вклинююсь, але цей допис датований ще червнем. Тому, думаю, з тим тестом вже точно є якась визначеність :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ladygossip

    ladygossip Member

    Приймала ендометрин для підвищення рівня прогестерону. Тобто для збереження вагітності, оскільки були певні ризики. Деякі лікарі замість ендометрину призначають утрожестан.
    Аналогічно проходила УЗД на 8 тижні і потім повторне на 13. На 8 тижні встановлювали інтервагінально чи вагітність маткова (насправді, лікар досить швидко це перевірила).
    А на 13 тижні - вже планове повноцінне УЗД із замірами.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    От і я приєднуюся до вашої компанії, хоча ще досі не вірю, що вагітна. Коли згадала, що вже 10 день затримки вирішила зробити тест. І на велике здивування він позитивний. Ми думали про третю лялю, але хотіли трішки ще почекати. Тепер сиджу і плачу з радості і страху. Боюся трохи, я навіть так не переживала з першою вагітністю. Напевне завтра піду здавати хгт щоб підтвердити діагноз, бо три позитивных тести для мене мало:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. ladygossip

    ladygossip Member

    Вітаю!!! Буду тримати за Вас кулаки!)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Andriyana

    Andriyana New Member

    Доброго вечора. Хто зможе допомогти?Статевий акт відбувався 17.10 був незахищеним
    Зробився тест, він негативний. 5.11 був статевий акт захищений. 6.11 пішли місячні. Після місячних цілий місяць ніби нудило, щось мішає в животі ( таке враження ніби збільшився) зараз 8.12 почалися кров‘янисті виділення але без болю в животі. Груди , як завжди при місячних, болять і напухли. Чи може бути вагітність?
     
  7. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Вагітність теоретично (а в декого - і практично) можлива навіть на фоні звичайних повноцінних місячних. Просто наступного місяця критичних днів уже нема. Принаймні є дівчата, які на форумах такі випадки описують.
    Точну відповідь на питання дадуть тест на вагітність і аналіз на ХГЛ (якщо тест видасться сумнівним).
    А всілякі дивні відчуття з"являються в більшості випадків у тих, хто:
    1) дуже боїться завагітніти;
    2) дуже хоче завагітніти. =)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  8. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Дівчатка, поможіть розібратись з динамікою аналізу. Но дізнались, що вагітні)))) Нарешті))) Радості купа)
    Значить, так.. Якщо рахувати по акушерських тижнях, то аналіз на ХГЛ я здавала на рубежі 5 та 6 тижня.
    Якщо від запліднення, то 3 тиждень.
    Аналіз здавала перший у четвер і він становив 802,1, а сьогодні - 1996. Динаміка становить зростання у 2,5 рази у 2 дні. Чи це нормально. Бо всюди пише, що має зрости у 2 рази і лікар шось таке казав. Подзвоню вже в понеділок до нього, бо на прийом лише на Миколая йду...
    Може, розрадите-розкажете чи норма це?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    підняття в гору хгл, цe точно норма) нарахунок ваших рeзультатів нe підкажу...алe можe у вас двійня?

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    нормально. в 2 рази - то приблизно. а у всіх насправді по-різному
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    з ХГЛ головне щоб не замало))
    Вітаю:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене хгл ріс дуже швидко. Я ще писала тут і переживала. Може якась така особливість просто, дитинка одна.
     
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    трохи незвично (але ж так довгоочікувано і нАжито не менш , ніж піврічними трудами) - поселяюся я знову в "пузату хату" :girl_tender:
    та й відразу з запитаннями - до якого "віку" пуза ще можна більш-менш безпечно тягати старше дитя на руках?
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    бажано переводити в "на ручки - сидячи". Бо немало жінок носять старших на ручках і до пологів, "і нічого", але здоров'я воно не додає точно
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вітаю!

    залежить як носити. "Колисочкою" точно не треба на руках - сідайте люляйте на колінах. Або жабкою носити - голова дитини на плечі.

    Перед люлянням скажіть що ось співаю одну (коротку) пісеньку і ми сідаємо-лягаємо.

    Я зараз піднімаю і найстаршу (6 років). Але я знаю як піднімати і як нести (на пальцях не можу розказати). Це все справа техніки розподілу ваги, а не маси тіла дитини.

    І так я з тих що носить старших всю вагітність і нічого.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Retaret це дуже індивідуально, бо ж кожна вагітність і жінка інакша. Я носила Мелаську, поки живота не було, потім після 20го вже трохи старалачь менше, але ітак часто піднімала. А в 30 тижнів на менн нагримав лікар, що я не шануюсь і що маю зараз більше дбати про дитину в животі, бо старша дасть собі раду. То вже не брала. Але я пояснювала багато і Мелася дуже добре зрозуміла, що мама не може просто взяти на руки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @Retaret, я носила до самих пологів, але моя не важка була ~12 кг. І так як пише @Orman, головне правильно розподілити вагу. Годування повністю згорнула за 3 місяці до пологів(але сам процес завершення ГВ тривав півроку) і скажу чесно останній місяць був просто мукою, мені було так боляче, що я кілька хвилин настроювалася, щоб дати груди, але давала тільки на сон і інколи вночі.
    А от після пологів я не могла вже її взяти на руки перші 2-3 тижні, то вона за кілька пояснень перестала проситися, я сама здивована була, бо на останніх місяцях вагітності, я теж пояснювала, що мені вже важко, особливо цілу Службу Божу в церкві її тримати, але ні пояснення, ні відволікання, ні до тата на руки не допомагали. Дівчата добре радять переводьте з "на ручки " в "на коліна", бо на пізніх термінах це таки нелегко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    от в мене є якесь таке відчуття, що треба власне розподіляти вагу. Але як то правильно робити ще незнаю. Маєте якесь джерело, де би можна було підчитати?
    Жабкою теж носимся. До речі, ввечері воно якраз десь і відбувається так
    і потім передаю татові і далі вже він.

    ох, і я мрію згорнути. Воно ніби вже небагато є протягом дня. Хоч начитавшись форуму інтуїтивно розумію, що тандем, то не кінець світу, але все ж краще б ми встигли завершити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    а скільки у вас є на це часу?
    Хоча, у нас був швидкий варіант - спрацювало моє щире "не можу", і з носінням, і з гв.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    о, часу ще наче багато, бо це лиш початки-початки...