Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    По одному хгч нічого сказати не можна. Норми для всіх трохи різні, залежить, коли була овуляція, коли відбулось прикріплення. Варто здати в динаміці через день два для спокою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    Так, я теж помітила що норми хгч написані від зачаття, а не останніх кд.
    Може просто полежати і розслабитись? Я на 8 тижні ходила на узд (були коричневі виділення), дуже сильний був тонус, матка була вся зжата як дуга (може то був просто стрес на узд, не знаю). Лікар призначав вібуркол 10 днів. На 12-му тижні на узд вже не було тонусу.
     
  3. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Зачаття певно 25 березня відбулось. Виділення є, кров як при місячних, тому хгч сдала зранку. Тобто зрозуміло що робить, але не зрозуміло як. Я годую малого, він до відлучення не готовий ніяк, і певно я до цієї вагітності теж, відчуваю себе винною перед зародком, аборту- тверде ні
    Я розумію що умовні пологи були почались кілька днів тому,але призупинила.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Amilada воно якщо щось не так, то воно просто так є і все, то не ваша вина і не гв. Але я би на вашому місці таки ще здала післязавтра хгч, бо буває таке, що ніби кд йдуть в час щомісячних кд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Те, що має зберегтись - буде, а те, чому не дано - то і всіма методами тримати не варто. Знаю з власного досвіду.
     
  6. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Теж до такої думки схиляюсь, тому і гризу себе. До того ж переживаю як то відібеться на пузожителю, не знаю хтоби то фахово мені відповів.
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2017 ---
    Можна просити якісь посилання,з того щознаю, то таки передумава викидню
     
  7. Siania

    Siania Love Life

     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Amilada я посилань не маю, але я зараз підчитую форум польський з вагітними, то там багато дуже дівчат мало кровотечі і далі вагітні, тільки добре би показатись якому лікарю. Ситуації різні дуже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну не факт. Мала мазанину минулої вагітності буквально разову, якраз у період, коли б мали бути місячні. Пішла на УЗД - все добре, серцебиття є. Сказали заспокоїтись. А через пару тижнів знову помазалось, і то вже було все. До лікаря попала через добу. Але то вже не мало значення. Та і ХГЛ не відразу падає, ще десь пару днів тримається.
    Але мазанина - то не факт, зо там все зле. Лежала зі мною дівчинка, мала дуже сильну кровотечу, але то була якась киста (чи щось типу того). Родила гарненьку дівчинку потім. А думала, що то вже все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    яка у вас тривалість циклу? Якщо пізня овуляція і рахувати, що зараз є приблизно 4 тижні від зачаття- це майже у нормі ( трішечки менше). Якщо овуляція рання або стандартна- мав би бути більшим. Загалом прояснити картину можна тим, щоб здати ХГЧ ще раз через 4 дні після останнього аналізу ( після 7 тижня подвоюється кожні 96 годин, на 6 тижні- кожні 72-96 год). Також, на 7 акушерському тижні на УЗД видно жовточний мішечок.
    --- дописи об"єднано, 28 Квітень 2017 ---
    хоча б 72 години на такому терміні. День =два може ввести в оману
    коли у мене була така ситуація, то , можливо, якраз вирішальну роль зіграло те, що я не послухала лікарку із ЖК, яка сказала заспокоїтися. А одразу погнала на консультацію до 2 лікарів 2 різних пологових. І мене тут же, вже увечері, навіть без скерування з ЖК під нагляд у гінекологію на Мечнікова узяли із забороною рухатися окрім до туалету до з ясування причин мазанини ( хоча УЗД уже було, але лише на нього не покладалися).
    От часто кажуть, що "що має бути- то буде і не треба зберігати до 12 тижня те, що може перерватися". Але я з цим не згідна. По УЗД у мене було відшарування хоріону ,а також часткове відшарування амніону ( а це, по суті, плідне яйце уже відшаровувалося і готувалося "на вихід". При серцебитті і живій малечі). Якби за кілька годин не госпіталізувалася, пішло би відкриття шийки матки . А так- вдалося зберегти. Тих кілька годин , можливо, врятували життя. Тому я дякую сама собі, що підняла кіпіш при першій же мазанині і довірилася інтуїції, а не тому, що одна гінеколог сказала. До речі, мазанина ще повторилася за кілька тижнів і відшарування спостерігалося на УЗД до 19 тижнів. В той де час моя хороша знайома потрапила на Топольну із подібним, лиш уже шийка матки була привідкрита і плідне яйце прослідковувалося у каналі. Серцебиття було. Їй Огородник тоді сказав, що чекатиме до ранку.Далі будуть дивитися- чи є шанс чи чистка. Вона відлежала 20 тижнів вагітності. Як тільки виписувалася- десь знов починалася мазанина-і знову клали на підтримку. Дитинка родилася передчасно все-рівно. Але вона вижила. І зараз це дорослий здоровий хлопчик.
    Чоловікова невістка потрапила в 9 тижнів із кровотечею ( там не мазня була. У неї весь час не просто мазало, а були майже повноцінні місячні. В 9 тижнів вже конкретно. Зберегли вагітність. Дитинка народилася здоровою, але в 3 роки їй діагностували аутизм ( чи це збій таки був закладений при народженні, а його розвиток спровокувало щеплення- ніхто не може сказати. Природа цими кровотечами під час вагітності щось намагалася сказати і не треба було втручатися?
    тут такеє: коричнева кров у незначній к-ті- зазвичай то не є ознакою чогось дійсно надвичайно серйозного. Найчастіше це або залишки старої менструальної крові, або кров, яка відходить після розсмоктування гематоми. Кров як на місячні,особливо яскраво -червона, а не рожева- це досить серйозний сигнал
    Якщо зачаття відбулося +- 25.03., то зараз на УЗД уже мало би бути видно і жовтковий мішечок і визначатися серцебиття по пульсації хоріону. Маєте можливість- сходіть на УЗД
     
    Останнє редагування: 28 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Дівчата, тягне живіт збоку зліва, не сильно, не постійно, але таке відчуття, що там щось тисне. Що таке може бути? Бити на сполох?
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а як можна продіагностувати через монітор? під часвагітності може весь час десь щось колоти-тиснути і це не є патологією. А може бути і ознакою чогось серйознішого. Можуть просто зв язки тягнутися. може гіпертонус бути, може ще щось... Залежить від терміну, від інших ознак
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. По акушерських термін майже 8, по моїх 6. Розумію, що може десь щось тягнути до цього готова, але зараз все більш частіше відчуваю тільки з лівого боку.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    може тягнти-піднивати і т.п і це буде нормою- матка призвичаюється до нових умов: збільшується, зв язки тягнуться, кровопостачання посилене і т.п.. А може і не бути нормою. Якщо реально щось сильно хвилює- йти на УЗД. В цьому випадку шкоди від страху і переживань більше, ніж від обстеження. Якщо нерви міцні і інтуїція каже, що нічого серйозного- значить слухати її. Ну не провангуєш онлайн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    В мене на такому терміні теж піднивав живіт, і навіть зараз помічаю легеньке піднивання, як перед місячними, приблизно якраз в той період, коли вони мали б бути.
     
  17. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене під час вагітності було 4 кровотечі - 5, 6, 8 і 11 тиждень. На 5,6 кровила гематома. На пізніших термінах по УЗД все було добре, причини так і не знайшли. Пила кровоспинні, лежала, приймала утрожестан. Родила здорового хлопчика. Навіть лікарі деякі казали що не треба зберігати якщо кровить, але після двох викиднів я робила все можливе щоб виносити дитинку.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Чи допомагає утрожестан при гематомах? Почитала в неті купу інформації, пишуть різне, враження двоякі. Поки продовжую приймати.

    Десь не побереглась, перенервувала або племінницю підняла. Маю тепер такий наслідок :-(
     
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Помагає заспокоїти майбутню маму і зняти відповідальність з гінеколога, який ''щось робить".
    Причин гематом набагато більше, часто це не залежить від вагітної.
     
  20. Breeze

    Breeze Member

    Дівчатка, не знаю, чи в правильну темку пишу, але цікавить, чи користуєтесь якимись мобільними додатками ведення вагітності? Багато знайшла, але ті, котрі практичні - на іноземній, або демоверсії. Одним словом цікавить, хто для себе щось знайшов)