Перші кроки з ходунцями?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Бурулька, 20 Січень 2009.

  1. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Чи потрібні дитині ходунці?
    Це питання мене вже починає досить сильно цікавити, бо почалися поради стосовно того, що мою доню вже скоро треба привчати до ходунців.
    Не знаю чому, але я десь на підсвідомому рівні не хочу ставити дитину в штучні пута, щоб вона вчилася ходити. Мене ж не ставили.
    Мабуть, для себе я вирішила, що не хочу ходунців, а хочу щоб моя Кнопка вчилася ходити разом зі мною за ручку, з моєю підтримкою, щоб відчула, що мама і татко завжди можуть підтримати і вберегти (ну не завжди, але будемо старатися). Але для мене є цінною думка кожної мамусі і татка, тому напишіть своє ставлення до допоміжних заходів і про свої перші кроки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    особисто я нічого проти ходунків немаю,коли все в міру,тобто коли дитина там знаходиться не більше 10-15 хв.,а не коли батькі тішаться що длитина може гасати 2 години в ходунках....
    Але чи бути в ходунках будете не ви вирішуватиа ваша дитина!:)
    Я не купляла ходунки,мені дала покористуватись сусідка.....в 8 міс.,малий ніразу в них не стояв,тікав з них як обшпарений,тобто стояв але не всередині,а ззовні,бавився іграшками,пілікалками....а всередині ні разу не був.....Зате ми своє відповзали, в 10 міс.пішли.
    ...Якщовсе ж таки думаєте про хожунки,краще в когось позичте спробувати
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Я чула, що з ходунками дитина довше вчиться ходити, бо там постійно є опора, а коли дитина сама робить перші кроки, то поряд нема ніякої опори. Та й оті цяцьки, думаю, відволікають від основної мети...Звичайно, багато батьків саме так ходунки й використовують: аби дитину кудись запхати й мати свободу...Я з самого народження дитини знала, що ходунків у моїй хаті не буде...і нічого...в 9,5 міс малий сам пішов.
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    А в нас ходунки дуже навіть при ділі. Я десь і фотку виставляла - повзе Соня і попереду пхає ходунки. Улюблена іграшка, можна сказати. А посадити у них неможливо - ноги підібгає до попи і не розігнеш. Хіба трішечки як столик, тобто посидить. понатискує ті всі кнопочки - і далі повзком по хаті. Добре, що порогів у нас нема, хоча часом думаю, що погано, коли хочеться посидіти, а доня зі швидкістю вітру з кімнати в кімнату...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    мене ходунки дуже виручали.Але,якщо маєте вдома хоч по вечорах ще "одні вільні руки",краще обходитися без них.Дитинка пізніше ходити не почне,просто принцип ходіння у ходунках відрізняється від принципів звичайного ходіння,тому дитинка після ходунків може ставити стопу на пальчики
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    А в нас ходунки дуже використовувалися... То була його Super Car... Віе так її любив, що я не могла йому то не дозволяти а пішли ми теж в 10міс... А вже як вони мені допомогли, було хоч трохи часу шось зробити..
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    А я категорично проти ходунків!!!
    Зрозуміло, що мамі легше, але я рахую, що це непотрібно. Дитині потрібно дати змогу самій стати на ноги.
    В ходунках діти весь час не стоять на ніжках, а часто повисають, і хребет викривляється, та й постава може змінитися. В ходунках вони ходять по принципу відштовхування, і тому пізно починають ходити, бо мусять заново навчитися, не відштовхуючись.
    В мене навіть не стояло питання про ходунки. З 5 міс стелила на підлогу ковдру викладала іграшки і дитя собі бавилося. Потім повзала, потім почала ставати. І я абсолютно не відчула потребу в ходунках.
    Старша почала ходити в 9 міс, а меньша в 11.

    А якщо ви боїтесь щоб дитя чого не накоїло за пару хв, то купіть слінг, примотайте малечу і дитятку буде добре біля мами, і в мами будуть вільні руки щоб щось зробити.
     
    • Подобається Подобається x 14
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Нам подарували ходунки на хрестини - ми їх віддали сусідам, бо вони хотіли купувати,
    як приходимо до них -мала з тих ходунків практично не вилазить, бочком підскакує, зразу в мене бажання пропадає ними користуватись,
    і так моя радість одну ніжку підвертає.
    А так повзає по всій хаті, куди замвнеться, як виходить -то сама ні ніжки спинається, ані-той ні, ми не спішимось.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Мої знайомі, які мають діточок приблизно такого віку, як я, дуже дивувалися, коли я говорила, що не буду купувати ходулі. Аргументували, що часу в мене було б більше на хатню роботу, ходити дитя навчилося б швидше.
    Тільки вже пізніше, коли мій синочок у 9 місяців пішов, а їхні дітки по-своєму на пальчиках ще ходили - от тоді і зрозуміли, що таке той "вільний" час. Довелося їм поновому перевчать діток ходити. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Ходунки у нас були, Софійці вони подобалися, як тільки починала нервувати зразу забирала з них, правда ми не користувалися довго бо Соня почала сама ходити і ходунки її вже не цікавили, ставала на всю ніжку а не пальчики. У нас позитивні стосунки з ходунками.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    дуже багато маю знайомих діток.які відбігали в ходунках іпішли нормально до року,не на пальчиках.....все ж таки думаю все діло в мірі...скільки та дитина знаходиться в ходунках.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Я на підсвідомому рівні дуже противилася ходункам. Але ж як то, всі мають а в моєї дитини не буде! Ні, треба і мені. Пішли ми в магазин, вибрали ходунки, посадили туди Петра, а йому ніжки висять. До землі найнижчому положенні сантиметрів п"ятнадцять бракує. Ми посміялися і на цьому історія з ходунками закінчилася.
    З другою дитиною я стала мудріша. Купила слінг.
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    В нас зараз приблизно такий же вік як у вас і ми ну дуже любимо стояти на ніжках,стрибати і навіть пробувати пробігтися,звичайно з маминою допомогою.дитина хоче постійно рухатися і я мушу її підтримувати!Але я як мама для своєї дитинки вирішила не купувати ходульки.Багато чула різного,за і проти...але я просто вважаю це зайвою річчю в хаті і ще знаю що з ходуль дитина починає пізніше ходити.
    правда подруга купила і задоволена,каже,що дитина гонить по хаті як льотчик
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    В нас є. Спочатку малому дуже подобалося, а тепер не запхаєш. Ми дуууууже мало їх використовували. Але коли мені треба було на якийсь час відлучитися (поїсти, в туалет, відкрити двері....) то дуже виручають. Ходунки Чіко - то ми дуже любимо ту панельку. Сьогодні півгодини малий її по всій хаті волочив.
    Словом, якщо не тримати дитину там довго, то я не думаю що можуть зашкодити. А про "вчилася ходити разом зі мною за ручку, з моєю підтримкою, щоб відчула, що мама і татко завжди можуть підтримати і вберегти", то після ходунків всеодно треба буде за руцю водити. Та й батьківську підтримку діти відчувають далеко не в цьому...
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Софійка вимагала підтримки в ходінні від 9 місяців аж до року і двох з половиною місяців:8:,останніх три та підтримка їй була потрібна скоріше морально,аніж фізично,бо як часом пускалася на пару кроків,то незле і сама ходила:). Наразі ті місяці водіння-ходіння для мене були найважчими,не вистачало часу ні,ні сил. Зато як моя дитина сама пішла,то відразу впевнено,без падінь,і руку подає ну дуууже рідко. Думаю з ходунками було б легше,але я про них навіть не думала,не подобаються вони мені і не факт,що Софійці б підійшли. А повзати ми почали місяць тому,в рік і три...:confused:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    воно вам треба?
    ті ходунки?
    моєї знайомої дитина випала з ходунків - струс мозку
    потреби в них немає
    дитина має сама пересуватись - без допоміжних засобів
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    А на вулиці як тоді? Весь час в слінгу носити річну дитину чи як? Чи хай стоїть годину і тримається за лавочку? Полюбому треба взяти за руку і поводити. Є такі енерджайзери, що ходив би так і бігав би годинами, дарма що в мами вже спина заклякла. Це такий період.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    коли почне САМ!!! ходити (я не схвалюю водіння за ручки) - то будь-ласка ходи сам, а змучишся - в слінг
    і все
     
  19. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    якщо не підтримувати дитинку за ручки, то як вона ножки натренує? чи ви вважаєте, що м"язи самі окріпнуть???
    а коли дитина сама просить ручку, бо без неї ще не може тримати рівновагу, то їй теж потрібно відмовляти, бо вона ще не готова????
    чи я щось не розумію......
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Моя донька в 7 місяців вже добре ставала на ножки, без чиєїсь підтримки. Хлдунки мали(знайомі дали покористуватись), але садила дитину не на довго. А в 10 місяція Яруся сама бігала, і ніколи я її за руку не водила, бо вона не хтіла. Ні в хаті, ні на вулиці.
     
    • Подобається Подобається x 1