Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Нас коліки, дякувати Богу, минули. Не знаю чому завдячувати, чи то просто їх не було, чи то нам Біогайя помогла. Мала була завжди спокійною, тішуся що не знаю, що таке недоспані ночі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Мій чудово засинав і спав у шезлонгу.
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну як те мале вкласти спати? я вже тих вечорів починаю боятися. І взагалі цього разу чуюся нікудишньою мамою, бо досі навіть не можу оприділити яким криком вимагається циця - здається він завжди кричить однаково. Нині ввечері так кричав, що ми ледь чули один одного в хаті. Чоловік каже, що то певно живіт і він кричить, але думаю, якщо би було шось животове, то він би так просто не брав цицю. З іншого боку - він гамає, за хвилю вже кричить і викручується, трохи проплачеться і далі шукає цицю. В мене таке враження, що малюк втомлений, їсти вже не здужає, але і відпускати не хоче і виходить шось таке непонятне. Взяти його і залюляти - рідко виходить, а якщо і засинає, то за хв 7-10 вже знов кричить, навіть на руках.
    Я коли знаю, що наівся вже багацько, мушу переключатися на вкладання малої, передаю малюка чоловікові, він його носить нон стоп скільки треба, але малий як заведеться кричати, то я таки мушу лишати малу і йти його брати, бо то нереально стільки слухати ті крики.
    За вчора і нині зробила такі висновки про нічне вкладання - цицяти починаємо десь в 19-20 год з перервами на плачі і купання. Потім кладу його на дивані і цьмакає він вже лежачи, засинає, я його лишаю. Щойно починає будитися і хникати - треба підбігти і дати поцьмакати, за пару хв він знов засинає. І таких надцять підходів - цьмакнув, заснув, прокинувся, цьмакнув. За годину-дві він таки вже спить довго без прокидань. І то ті останні прикладання здається вже не стільки задля їжі як задля смоктання. Короч якби не мала, я б і на таке згодилася, але нині проскакала між двома ліжками туда-сюда дві години, то книжку читаю, то малому суну цицьку. Зато ті останні дві години пройшли вже відносно тихо, без страшних криків. А може я якось неправильно то розумію, може якось ше інакше можна, як?

    До речі, слінг з якого часу можна? малому наразі 2 тижні, пробувала нині замотатися, так і не домотала, скакала трохи з ним примотаним, ніц то не давало.
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Ну то нічого дивного))) Вам треба лягти і лежати з малюком. А так бігаєте, нервуєтесь. Краще нехай чоловік старшу дитину вкладає
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Слінг шарф можна з народження. І треба йти на вулицю, вдома часто не хочуть бути в слінгу, а на вулиці засинати за лічені хвилини. А чому не вдалося домотати?
    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Retaret щодо вкладання дітей. В нас або молодший швидше вклався і вже спить, коли старший лягає, або я годую малого в ліжку, чоловік вкладає старшого, або вкладаємося втрьох - годую меншого, а старший лежить в своєму ліжку біля мене, чекає, щоб я почитала чи просто погладила. Часто, поки чекає, засинає сам. Зазвичай годую сидячи, то інколи паралельно можу і погладити старшого. Але в різних локаціях вкладати мені було б накладно, та й старший не дав би, хоче бути біля братика і мами. Як тільки ми ідемо вкладатися, він теж іде.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Консультанти тепер кажуть, що бажано хоча б місяць відлежатися і без крайньої потреби не мотати (для Вашого ж здоров"я, бо дитині і з народження практично не зашкодить :) )
    Розумію Вас і обіймаю. Я перший час теж боялася бо вкладала сама без чоловіка. В мене правда Влад старший значно і в принципі сам вкладається, але все одно починалися крики з обох сторін - одне реве бо змучилося і влягтися не може, старший ричить: "вона мені спати заважає, хай не плаче" і так по колу.
    Спробуйте дійсно, як радять дівчата, передати вкладання доньки чоловікові. Або перші гойдання-вкладання меншого організувати десь на фітболі біля її ліжка, тоді одному груди, а іншій - книжка. Мені було простіше перший час спочатку відправити Влада спати (тому він почав вкладатися о 22 а не о 23-24 як було раніше :girl_crazy:), а тоді вже меншу присипляти. Зараз навпаки зазвичай - Влад хвилин 40 дивиться вечірній мультик, а ми з Яською вкладаємося. Коли вона засинає, то можу ще йому перед сном почитати. Але читаю на своєму ліжку, він потім встає і йде до себе спати (під час читання все одно ніколи не засинає). Ну і я лінива мама - колискові зазвичай не співаю, а включаю на телефоні чи ноуті :girl_haha:(теж іноді спосіб приспати). Якщо ви всі в одній кімнаті спите - можете гойдати меншого ходячи по кімнаті, а старшій співати - їй буде приємно, що мама для неї співає (меншому ж поки без різниці ). Приємний бонус, доречі, мені особисто співання теж нерви заспокоює, часом коли хочеться ричати краще співати :)
    Але не "розпиляйтеся", бо тою біганиною туди-сюди робите всім гірше - самі нервуєте, діти від того теж нервують і обстановка вечірня виходить напружена.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @Alicia та просто вже втратила навик, треба переглянути якісь відео, згадати нюанси всі, знайти хвильку на тренування. А так просто спробувала люляння з притиснутим до себе малюком

    @ Miss Sixty я от переважно читала малій на ніч , годуючи малого сидячи. Вона якраз чекає того спання зі мною, і митися тепер теж. Коли вона не спала вдень і засинала біля 22, то важко з малим, бо він в той час ще хникає, і вона від того прокидається і тоді є купа кіпішу. Якщо донечка спала вдень, то лягає після 23 год, і от я вчора думала нарешті що вкладу малюка і буду мати час на неї . Купаємо його в районі 21 год, а в результаті вкладався майже до півночі як і вона, тобто з отими пробудженнями поцьмакати. І це при тому, що на циці він зависає ще за годину до купання як мінімум, на ніч груди вже такі маленькі-мякенькі, висмоктує все шо може.
    Мені між ліжками правда недалеко ходити- малий на нашому дивані, а мала - на малютці навпроти


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну в нас так само, обоє вкладаються досить пізно, коли і я вже мрію про час для себе, і з старшим вже не дуже є коли сам на сам сидіти і менший часто хникає і аналогічно по декілька раз вкладаю, бо в нас трабли з відбекуванням повітрям і зригуванням, то ніби засне і вже кряхче, а то й кричить, беру знову, відбекує/зригує і знову годую, веладаю. Але старший, якщо заснув, не реагує, може покривитися, накритися з головою, але спить. А якщо вимучений, знервований, то може теж кричати, але то все від нервів, невчасного веладання і було лише декілька раз.
    Вчора, наприклад, покупали по чеозі обох ще в 20-21, менший заснув на грудях, переклала в гойдалку, тоді бавилися з старшим, коли проснувся менший, пішли вкладатися разом, меншого годувала, старший ходив трохи біля нас, потім ліг, меншого переклала на ліжко, старшому читала, заснув, менший крутився, скрипів, але лежав і теж собі так заснув:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    купайте раніше?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погоджуюся. Найстарша спала після купання як вбита, а з середнім тижня за 2 доперли, що саме його купання не заспокоює , а збуджує... стали купати біля 19, то потім ще були "коломийки", але час засинання вже був біля 21. Найменшій було по барабану, коли купатись, то купала хоч вдень, коли виходило мені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Retaret, я своїх тільки одночасно вкладала - не обов'язково менший завжди засинав, але висів на грудях, поки старший засинав під казочку-пісеньку. Всі в одному ліжку. Були періоди, коли ми з малюком ще потім йшли догулювати на кухню, проте, в більшості графік їхній синхронізувався якось сам по собі.
    Я б на вашому місці пробувала лягати всім, коли з меншим вже відбули той час, коли він часто кидає груди і плаче, коли знаєте, що він зможе тихенько смоктати достатньо часу, щоб заснула старша.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Шкіра на очках маляти (зовнішня сторона повіки) подразнена, червона, місцями закисша, під очком і в кутику щось схоже на дрібні акне. Неонатолог не звернула увагу на то взагалі (може тому, що малюк в момент огляду плакав), а я прогавила спитати. Зараз дома, хочу промити/протерти. Якби де-інде на тілі, то я би протерла ромашкою або водою + судокрем. А очки просто водичкою, чи все ж можна чимісь підсушити?
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тампоном з перекип'яченою водичкою промийте. Завтра побачите, якщо що , то може задзвоните комусь чи покажете, порадитесь. Мені неонатолог при виписці давала телефон, то я дзвонила ( правда то мало що допомогло в моїй справі).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Deidra, я б просто промила кипяченою водою. Не лізу і намагаюсь не заважати організму самовідновлюватись). Навіщо? Шкіра новонароджених дуже швидко відновлюється. Головне не мастити всякими кремами, мазями, милами. Мої діти бачили мило лише як водою не відмивалось. Жодні прищики та подряпинки намагаюсь не обробляти. Єдине, то під підгузник, якщо там дуже почервоніло від каки, можу мазанути бепантеном. І вже за пару годин все чисто. Ну але за майже рік то робила до 10 разів.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Таке враження, що в малого соплі, чути таке ніби хлюпання. Але коли їв цицю зранку, то ніби нормально дихав. То він вже десь простиг мені чи шось підхопив (старша зараз має соплі і горло, але в неї більше списую на морозиво)? Прочитала що до скільки там перших тижнів може бути такий собі фізіологічний насмарк. Як то розібратися і саме головне - як таких малюків лікують?
    А ще насторожує що він наче кашляє, принаймні то мені найбільше схоже хіба що на кашель


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Siania

    Siania Love Life

    І я так думала, поки не заробили чи то атопічний дерматит, чи просто якесь подразнення... Спочатку були маленькі прищики під колінком, а з часом почало розростатись, аж кірочка утворилась((( Почала мазюкати кремом після купання від урьяж, то все зійшло і не поверталось ттт. Але в нас погана вода, мене саму все свербить після душу :girl_sad:
    --- дописи об"єднано, 16 Вересень 2018 ---
    Ніяк))) Промивайте носик хьюмером чи аквамарісом. Швидше за все, це фізіологічно. Коли реальні сопельки, дитина не може їсти і реально дуже хрюкає. Ну і коли пчихає, то ті соплі самі вилазять)
     
  19. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Раз протерла таки ромашкою і найстрашніше минуло :) Далі миємо водичкою. Ще ускладнило моє сприйняття те, що навколо очок почали з'являтися акне - я спершу їх не ідентифікувала і разом з тим почервонінням-закисанням воно виглядало страшно.
    Зараз маємо акне за вушком, трохи під волоссям і навколо очей. Протираємо, чекаємо :)

    А чим ви пупчик невідсохший капаєте? Нам старшого намазали зеленкою (правда, і відкрутили пуп), а зараз спокійно відпустили додому без тих маніпуляцій, а обробляти казали септилом або спиртом або розчином хлорофіліпту. Дитина кіпішує дуже на ту процедуру :sad:
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо дотримали дві години після пологів на мамі голяка, то пупчик нічим не треба обробляти.
     
  21. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @Deidra, нас відпустили з пологового з прищепкою, а на другий день я почула з пупчика неприємний запах. Педіатр сказала капати перекисю 3 р. на день і забирати усе зайве стерильною ватою. Це нам допомогло краще, ніж 70% спирт, який радили в пологовому