Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Блін, мені таки повезло. Мала практично не мала тих коліків. Та й хлопці ніби теж. Думаю через те, що молока було мало, навантаження на шлунок було мінімальне. З хлопцями така ж ситуація. Набирала мало, але з животиком не мучилась. І іла я абсолютно все окрім капусти та бобових.
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    І в нас коліки. Ні, не коліки а здуття, бо не пару годин ввечері а круглодобово малу турбує животик, газики. Бідна тиснеться, але хоч не плаче як старші. Так що це вже третя дитина з тим в мене. Теж надіялась що в дівчинки не буде. Легше на вулиці, а вдома тільки на руках.
    Даю польський еспумізан, але толку нема.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я не прихильник того всього. Та й в ефективності дуже сумніваюся.
    Ото як пукав, то щось точно було від їжі, бо не так, як завжди. Зазвичай, без пукання всі концерти проходять. І таки вчора вдень після тої ночі і ранку крикливого викакався потрохи і стало легше, вдень гарно сам спав, що ми навіть гостей прийняли.
    @Retaret отакий масажик хороший, але не в цьому випадку, тут не реально покласти і масажувати - крик страшний. Допомагає лише на животик собі класти, колисати, цицю давати і то не завжди, буває що довго і нудно нічого-нічого не допомагає і просто крик і туження і спазм.
    І скільки часу отак могла кричати? Бо з мін перервами в нас до 2-2.5 год може тривати. Але потім просто проходить. І таки я схиляююся, що ті всі препарати неефективні, пічкати не люблю, переросте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Gloria Tempus в нас теж то ьень спокою, то вечір, то ніч, якось нема регулярності і графіку)
    По-пеоше, тепер стараюся лиш насидячи, стояси годувати, бо тоді менше повітря заковтує і менше відбекувати потім. Майже завжди пісдя годування, як покладу, будиться і мушу стовпчиком поносити, щоб відбекнулося. По-друге, оті коліки з безперервним спазмом і криком, ногами сучить, як струна натягується, плаче, кричить, червоний, як буряк. Теж рятує лиш годування і спання в мене на животі. І то вже під кінець.
    В мене з старшим був період коліком, але якось бачу тепер лайтово все пройшло і швидко і лиш вдень чи на вечір. Вночі завжди спокійно спав, лежаче годувала, засинав і спали всі далі тихенько. А з цим я наразі більше не висипаюся, ніж висипаюся. Бо тркба сідати, поносити, прислухаюся. Він якось навіть, як спить, всерівно постійно підкряхчує, підстогнує, "скрипить" найкраще підходить пів опис. Але очі не відкриває, спить. От навіть зараз лежить в гойдалці, спить міцно вже більше години, але весь час видає якісь звуки "дискомфорту", що я вже готова бігти брати на руки. Невже його аж так і уві сні болить? То якось останні декілька днів/ночей так, до того спокійно спав, "безвучно" .
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От у мене з Яською перші кілька тижнів вечори були неспокійні але не через коліки-газики чи що там ще. Я просто намагалася з нею робити все як з Владом, а потім виявилося що то інакша дитина :girl_haha: По-перше вона часто хоче засинати гойдаючися а не з цицькою в зубах і ще має якусь таку особиливість - зригує повітря не одразу. Я можу її носити вертикально гойдаючи зо 10-15 хвилин, а то й довше, вона аж тоді зригне і заспокоюється. От навіть сьогодні поклала її вдень спати, а вона все прокидається, хиче, теж ногами стукає... Раз загойдала її на руках кілька хвилин, поклала, Яська через 10 хв знов прокинулася, я знову загойдала (при чому обидва рази груди не давала) ааааж тоді вона відригнула голосно повітря і от спить тепер вже мовчки і спокійно.
    Не стверджую що і у вас аналогічно, просто розказую що і таке буває, мо, комусь пригодиться :connie_pull-pigtail.
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Та я і не намагаюся робити, як з першим. Просто заздрю собі тодішній, яка спала до обіду, хоч інколи і з малим на животі:)
    А щодо відбекування. Мій теж не зразу хоче відбекнути, засинає і вже згодом будиться, бо йому то заважає. Але інколи теж пару раз загойдую, внколи підгодовую (як собі вибере) і знову сплячого кладу, і лиш за якимось там разом відбекне. Зригує молочком рідше. Як годувала лежаче, то молоко в нього інколи носом аж ішло. А Данило в мене теж фонтануючий певний період був, а загалом зригував багато і довго, до 9-10 міс, здається.
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    О, в мене , точніше в малої, теж з таким проблеми. Особливо зранку, десь в 8 вона прокидається, і пукає без перестану, стогне, скрипить. Але какає багато і часто вдень, десь по 4-5 разів за день. Може то забагато? Але зранку то їй дуже важко.
    А зараз ще дуже важко засинає на ніч. Вчора др 3 ночі не спала! Їла , плакала, просто не хотіла спати. То вже і носили, і "білий" шум включали, і колихали, а їй хоч би що.
    Деколи навіть складно її нагодувати, бо вона так махає ногами, руками одночасно, що не можу її нормально прикласти. Вигинається, б'ється, копається. А як їсть, то теж відволікається, щоб понити. То вечорами дуже часто так. Але краплі ніякі не даю, бо так читаю, що вони не завжди допомагають, ще й підібрати, які поможуть не легко.
    А зі зригуванням то взагалі якась окрема історія. Ношу вертикально після годування ( ну крім ночі, коли годую лежачи і вона засинає), потім кладу. А вона таке враження, що за щоками те молоко тримає, бо зригує через пів години, і то так багато! Якби не набрала вагу кожен день, то я б думала, що вона зригує все, що з'їдає)
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Я не агітую. Ми місяць-півтора теж жили без крапельок, я була категорично проти, але, щоб не зійти з розуму, таки здалась, і з того часу був спокій в хаті. В хепі бейбі нема хімії, це навіть не ліки, а харчова добавка, склад:
    - масло из фенхеля, он же пахучий укроп;
    - масло аниса:
    - масло мяты;
    - глицерин.
    І це розбавляється великою кількістю води.
    Вам бажаю пережити цей етап, щоб швидко все минулось :d25:
    Коли годі було заспокоїти - ще фітбол допомагав.
     
  10. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    В малої як були труднощі із здуттям я їй давала трохи чаю з фенхелю ( хіп або бебівіта) і воно давало результат. Чим ставала старша і вміла перевертатися на животик то і взагалі її було добре - самі ті бекання з неї виходили. В ночі після годування я завжди намагалася її поносити аби бекнула.
    Ну а в перші місяці зі стільцем в неї було трохи в різнобій - могла і пару днів на сторону не ходити. Мене то лякало, але вичитала, що це ознака хорошого засвоєння молока.
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Вона не просто кричала, вона засипала- прокидалася, животик дуже бурчав. 40 хв колишемо на руках , пів години спить. І так напевно до 2-3 ночі. Потім спала. Вдень було норм, а починалися ті всі коломийки на вечір
     
  12. Ari

    Ari Well-Known Member

    Я ложила дітей на животик коли бачила, що починають бити ногами і часто попукують. І над ранок нам допомагало це довше поспати.
     
  13. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А я щось поки не прослідкувала зв'язку із заковтуванням повітря і не спанням. Мені сидячи не так зручно годувати через шов, тому в 95% випадків ми лежачи. Може, бєкнути, може, не бєкнути, але не спить якраз через оті газики.
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Що ви робите аби дитина заснула? Вдень малий нормально спить хіба на руках чи на комусь, максимум - поруч зі мною ( у візку надворі теж добре, але мені важливо в хаті). І проблема навіть не в хатній роботі, а в тому щоб мати трохи часу на донечку, якій зараз певно ще важче ніж всім решта ( до речі - в якій темі про це поговорити?).
    Малий гамає цицю, засинає, ще трошки його тримаю на руках і кладу в ліжечко, а він за 5-7 хв вже там шумить, беруть на руки - заспокоюється, навіть може заснути .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Стосовно сну нічого не пораджу, а стосовно уваги старшій - займайтеся нею з меншим на руках, він мабуть, ще не дуже реагує на шум, почитати, побавитись-поговорити можна.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То або особливість Вашої дитини і варіант, як каже Оля, з дитиною на руках приділяти увагу старшій. Хоч розумію, що не все вийде робити, що хоче донечка, але компроміс знайти можна.
    Або спробуйте заколисувати і ще довше тримати на руках, поки в глибокий сон не перейде і тоді класти.
    В мене малий, як нічого не турбує, прекрасно спить і довго до двох годин буває. Але інколи теж може будитися, як покладу з рук, і двічі, і тричі, поки не відіб'ється все або не попукає/покакає.
    Ще чудово сам (погодований перед тим) засинає в колисальному центрі. І навіть, як будиться, знову засинає.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    Я свою досі колишу у візочку на балконі.
    Якщо дитину перекладати - то майже 100% вона прокинеться, бо засинає в одному місці, а прокидається (коли йде фаза поверхневого сну) в іншому і типу лякається (то я колись таке вичитала). А якщо заколихати у візочку, то навіть коли малеча прокинеться, то знову засне. Моя ЗАВЖДИ прокидалась, якщо її перекладати(((
    Або спробуйте нагріти місце в ліжечку, куди перекладете малечу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Про засинання) Моя сьогодні не спала майже цілу ніч! Але не кричала, не було істерик, просто не хотіла спати . Сміялася собі, була дуже активна, шось там собі "укала". На руках теж не хотіла спати,а як носили, то дивилася і розглядала все навколо. Їла, ніби сонна була, але прокидалася і знову починався безперервний рух ручками і ніжками. І ну нічого їй не помагало, всі звичні засоби заколисування пробували ( від годування заколисуючи де музики і шуму). Просто під ранок напевно стомилася від того і заснула. Тому для мене теж актуальне питання засинання. Зараз от спить від ранку майже весь час ( ну буджу, щоб прикласти до грудей). Може бути шось типу того , що дитина переплутала день і ніч? ( Шось таке ніби чула, що буває)
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    носіть-гойдайте, але світло виключіть повністю, нічник бажано теж, то не буде на що дивитися :). І не говорити коли гойдаєте вночі (тобто має бути правило - ніяких звуків і світла вночі), тоді значно менше шансів в дитини "переплутати"
    Слінг? Влад до 8 міс спав або на руках або в слінгу. Яська під настрій може і сама поспати трохи і шезлонгу наприклад чи на дивані (але таке щастя теж далеко не щодня мені випадає :girl_haha:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я заколисувала зразу в коконі з подушки для годування, в слінгутеж, перед перекладанням в візок на балкон закривала пеленкою, і тоді опускала у візочок - перенка тепла. і ще. перекладайте в теплі тісні місця, я ліжко обкладала подушками рівно на квадратик малої.
     
  21. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ех... з малою поки що так і бавлюся "всі троє": мозаїка, читати, малювати. От ввечері складали мозаїку на підлозі і я паралельно штурхала ліжечко, так довший час, то за хв 30-40 малий так заснув, що потім ще десь пів години спав вже без колисання.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk