Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    Це дуже індивідуально! Моя мала спала у візочку три години. Циці їй не треба було, і на ручки теж. Один раз було таке, що вона плакала, і я бігла додому (взимку й не погодуєш), то виявилось, що ножку витягнула зі штанинки і застрягла.
    І так вона гарно возилась у візочку до 5-6 місяців.
    Є діти, які категорично не сплять у візках.
    Перші прогулянки точно Ви гуляйте, і вже зорієнтуєтесь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мій молодший не спав довше години. Гуляли лише я, або чоловік. Але ніякі люляння, забавляння і колисання не могли допомогти , якщо хотів їсти))). Добре, що народився влітку. Інколи 100м додому не дотерпить, то сідаю годувати навіть під сусіднім будинком, бо не можу слухати голодного плачу.
    Але я чітко розрізняю плач від голоду і інші плачі та ниття
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Моя красуня теж не спить в калясці як гуляємо, деколи годую находу, бо так завиває, що люди на мене дивляться.
    Останнім часом я не витримують її графіку, вона їсть цілий день, мене груди і хребет болять вже. Давала соску, а вона не бере її, чесно нерви здають, деколи сиджу і плачу, бо вона навіть 10 хв. не може полежати в ліжку чи на дивані, хоче на руки:girl_cray:. Старші діти обіжаються, бо їм мало уваги приділяється, та й їсти не можу навіть приготувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Терморегуляція налаштовується коли дитині мінімум 1 місяць і 5 кг ваги (таке орієнтовне правило). Найкраще не шкарпетки - а з мамою голою під одну ковдру/покривало заховатися, або найкраще слінг (бо старші діти і довго не поваляєшся).
    Так само слінг виручає для хатніх справ і годування. Хоча не рекомендують годувати на ходу в слінгу, але як мале вже лише тримає цицю в роті, то я би так займалась домашніми справами.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Не знаю, може то циці у всіх настільки різні, шо комусь так підходить, але мені таке лиш ближче року дитини починає підходити. Інакше та циця і дитина ніяк не співграють.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Наторела мене би насварила, але я носила в колисці - тоді все потрапляє куди треба.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Скажіть, що в когось було, що новонароджений не підхопив вірус, коли хворіли і старші, і мама?
    Бо я і так старалася бігати між двома, щоб не контактували, і щоб старший не відчував браку уваги від мене, і меншого на вулиці вдень побільше тримаю, щоб не в будинку, де вірус. Але себе не вберегла, від сьогодні і мене вчепився. А вірус такий противний, легкий дискомфорт в горлі і температура 39, що погано збивається. Так переживаю за малечу...
     
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я хворіла грипом коли Владу всього тиждень був. В мене 2 дні Т39, а йому хоч би що.
    А от цього разу мали якусь сопливу вірусяку (без Т, а, може, й трохи з температурою, бо я зазвичай навіть не в курсі коли у Влада якесь там 37,2 :girl_blush2:), то Яська в своїх 1,5 міс теж хапанула ті соооплі:sad:. Так що тут не вгадаєш...
    Як на мене, то оті віруси, що дають високу температуру - краще, бо це значить що організм активно бореться і виробляє антитіла (які з молоком і дитині потраплять), тому в Кирилка буде менше шансів захворіти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Akina дякую, допис мін-заспокоєння. От власне в Данила було майже весь час 39, поки не збили уколом. А в мене ще зранку 37.7, але чую тим не обмежилося явно(

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  11. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Miss Sixty, було, двічі. Перший раз Захарові було три місяці. Я і мала злягли, він відбувся легким нежитем. Другий раз в п'ять місяців, здається. Злягла вся сім'я, в Захара знов легкий нежить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    3 і 5 місяців, то вже більшенька дитина. Там навіть жаропонижаюче вже можна. Та й імунітет інший, ніж в десятиденного маляти. Але дякую, вселяє оптимізм.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ооо, тут в Польщі мене би всі слінгомами прибили гг. Але з колискою я ітак не подружилась, раз на Меласі спробувала, фактично вперше так слінг намотала. І все. Ну і загалом не знаю, чи то дуже безпечно, менш дитину в колисці годувати і займатись старшою
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Щось я з тим животиком/здуттям/коліками цього разу вже "холодна". Ще з пб бувало по пару годин плакав, кричав, не заспокоювався. Вдома теж, були дні, що спокійно і день, і ніч проходили, а були з криками.
    Але вчора стався апогей - з вечора і досі плаче, тужиться, кряхче і не може покакати я так розумію. Один разок щось там вийшло, але то в порівнянні з звичним пшик. Майже всю ніч спить на мені, бо тільки як кладу плаче. Вночі трохи попукав, але щось йому не стає легше(
    І ніби не їла нічого такого, і в самої ніби нема здуття. Від чого то таке і як йому ще допомогти?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    В нас таке було до 1,5 місяця. З місяця давала хеппі бейбі, з часом почало допомагати.
    Ми перепробували все: і теплу пеленочку, і животик до живота мого, і висаджування, і навіть трубочку, нічого не допомагало(((
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Miss Sixty спитайте в педіатра. Я давала капельки коли геть ніяк було.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Miss Sixty я не думаю, що це від їжі , якщо пукає, то ж знач нема там какахи. Це просто встановлення тої всієї системи, то лиш пережити, запасаючись терпінням
    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2018 ---
    НМСД просто само пройшло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Siania

    Siania Love Life

    Ні, як тільки переставали давати, вечірні концерти повертались. Ми не один раз пробували ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    хоч кажуть, що в дівчат менше проблем з животиком, та ще як в малої таке бувало, то масувала животик за год.стрілкою по колу і робила такі вправи, типу згинати ніжки в колінцях і доводити їх аж до животика. Потім легенько притягувати колінце і лікоть протилежної руки і так по черзі. Вона після тих вправ принаймі пукала добре.
    зі сторонніх засобів - не знаю як там зараз вважається чи варто давати відвар з насіння кропу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У нас те саме :girl_cray: Бувають дні, коли ще терпимо (по півдня кричимо, з перервами), а бувають просто жахливі, як нині. Вночі спала ще ок, встала в 3, в 5, а з 7-ої ранку почалося. Поїла, починає крутитися-вертітися, ногами сучити, піднатужуватися і плач. Жабки/масування/теплі пеленки - ніц не помагає. Інколи - дещо полегшення, якщо лежить на мені. Але, зазвичай, то руки, заколисування, сон півгодини і далі по кругу. Так з 7 по 12 ми їли кожну годину і кожне годування закінчувалося плачем. В якийсь момент я вже дала Інфакол, спати то їй не допомогло, але принаймі прокакалася і пропукалася. Далі був один довгий сон у 2 години, коли я біля неї лежала. А потім знову те саме. Останні 2 години на руках, бо тільки покладу - плач. Добре, хоч чоловік прийшов, то трохи її забрав, бо я вже реально була на межі, обидвоє ми плакали. В мене з старшим малим такий жах продовжувався 2,5 місяці і я дуже надіялася, що в дівчаток нема таких колік. Але та де там. Дитині 2 тижні, а я просто не знаю, як я то маю пережити. Ще й власний живіт збунтувався, теж трохи болить, то пробувала пити Ентерожерміну, то закрепи появилися. Блін, і так мало що їм, і взагалі мало їм, а тут ще ладу собі не можна дати(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. marianast

    marianast Well-Known Member

    Знаєте, в мене з малим коліки були лайтові. І я була мудра мама і казала, що той період треба пережити. А потім з’явилася донечка, а в дівчат таких колік як в хлопців не буває, ага)
    Я терпіла з жовтня до січня. Животик до животика, велосипедик, фітбол, тепла пеленка, інфакол - жодного результату.
    Тоді з чимось пішли до Гайдука він виписав Према кідс. На місяць.
    Той хорор припинився на 5 день прийому пробіотика.
    Я не рекомендую все під ряд пхати в дітей без консультації лікаря. Але коліки різні бувають. Одні можна перечекати колишучи дитину по пів ночі. А є випадки коли руки опускаються, а дитя і далі кричить.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1