Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    В малого на шийці між складочками пітничка. Чим би їх (складочки) змащувати?
     
  3. Ari

    Ari Well-Known Member

    Я мілій промивали ромашковим легким відваром, насухо промакала і легко бепантеном змащувала.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Та всим підряд. І присипкою теж можна. Провітрювати складочки, в спеку страшну можна кілька разів на день покупати чи хоч промити складочки.
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ага, я з першою дитиною не розуміла, про які то складочки всі говорять. А з другою вже відчула всі прєлєсті, і ще й в неї мегачутлива шкіра була і не в складочках.
    Я використовувала всілякі німецькі штуки, то, на жаль, тут нема сенсу радити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Не думала, що з другою дитиною одразу питатиму тут щось:)
    Але в старшого такого не було. В малюка, як приїхали додому, льодяні ручки, носик і ніжки. В палаті було дуже спекотно, але аж так сильно його не роздягала, бо теж замітила, що прохолодні ручки стають. То був перший день в чоловічку, дпугий в бодіку на довгий рукав і шкарпеточках. Як знімала шкарпеточки, то ставали кінцівки прохолодні. А зараз вдома в кімнаті в порівнянні з палатою прохолодніше, хоч зовсім не холодно. І трохи здивувало нас таке. То ще налагоджується терморегуляція так чи то показуватися лікарю?
    Першим ділом захотілося тепліше вдягти його, але ж літо на вулиці. Я страшний противник запарювання, старшого зразу роздягала до одного бодіка на короткий рукав, а тут таке..
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Запарювати не треба, але я б оділа в чоловічок тоненький. Ну і орієнтуватись по шийці, якщо там тепло, малюку добре.
    Злата теж часто мала холодні ніжки взимку, а з опаленням в нас було дуже жарко. Вдягала тонесенькі носочки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Та він і так в чоловічку тоненькому. Про шийку, груди знаю, але то таки літо зараз, спека. Тому нам і дивно.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  10. Siania

    Siania Love Life

    В малючка ще не працює терморегуляція. В нас теж так було :)
    Тільки зняла шкарпетки - ніжки одразу холодні. А в квартирі +24.
    В бодіку на короткий рукав почала спати аж з 2-3 місяців, а з 6-ти в одному підгузнику. В нас СС.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Хм, навіть не думала, що так довго може внормуватися терморегуляція. Мені то не звично так, бо хочеться роздягнути одразу) Правда, сьогодні знову погода зіпсувалася, то вже на вулиці і не роздягнеш догола. Але він ще й пчихає так частенько, пару раз на день точно. І сопельки мав на 2ий день. От думаю, може то ще простуда яка.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Напишу з власного досвіду. Я теж проти закутування. Перший був одразу роздягнутий, тоді я ще захоплювалась Комаровським). З малою помітила, що їй в перші дні та навіть тижні хотілось тепла). Закутана чи накрита пеленкою вона краще спала. Але тоді було зимно, мені було так ок. Зараз би я просто вдягла шкарпетки та некусайки). Гріла б виключно кінцівки.
    Ну і пчихання - ми всі пчихаємо). Для манюні все нове і незвичне, думаю, що так реагує на пил, нові запахи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та в дитини після пологів ще виходять води плідні, це ніяка не простуда. І пчихає, бо так краще воно все виходить.
    Щодо ручок і ніжок, ну в дітей ж часто зимні руки і ніжки. А про закутування, чи ні, то треба інтуітивно робити. Діти різні, одній буде комфортно роздягненій, іншій більш тепло вбраній.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Пробуйте розтирати, щоб кровообіг покращити
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Це норма терморегуляції. Лідія має пітницю та холодні ніжки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ок, те, що норма терморегуляції переконали:)
    А як довго воно отак може "налаштовуватися"? Бо я реально не знаю, як його одягати.
    Вони в нього дійсно сині, весь червоний гарячий, а ноги-руки сині і льодяні. І таки мені здається, він з тих теплолюбивих, бо як роздягаю, щоб змінити підгузок плаче, а тільки починаю все застібати моментально затихає і заспокоюється. Те саме, як взяти ручки в свої руки, щоб зігріти. А ще ніколи не сприймала щикання, як ознаку холоду, але вже двічі починав щикати після того, як його роздягали повністю чи трохи.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    Інтуїтивно)))
    Ти сама нижче все написала. Йому добре і спокійно, коли тепло.
    Ти все знаєш, але забагато інформації часом заваджає прислухатись до себе)))
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я так яро завжди була проти надмірного одягання і так роздягала новонародженого літнього Данила, що мабуть важко переступити через себе і трохи кутати молодшого))

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Miss Sixty в мене так було з малим. В пологовому був "Ташкент" в палаті і все було норм, приїхали додому(січень але) в хаті тепло, а в дитини руки/ноги/ніс синіють. Шкарпетки, шапка і оті рукавиці+ вкривала пледиком.... ну, не було ради, дитині було зле, він не спав навіть інакше. Та, тривало таке точно не довго, не згадаю вже але якось швидко, бо навіть не так,щоб я про це особливо запам'ятала . Нічого йому не сталося, потім і тепер зовсім не кутаний. Тільки в футболці і взимку б ходив)).
     
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    вирішиоа на випередження уяснити собі одне питання - за кілька днів після виписки починається активне гуляння з малюком на вулиці. І от до того діла часом знаходиться помічників, АЛЕ , коли дитина плаче, ніхто до мами нести не спішить. Починають активно трясти візком, ну в найкращому випадку - візьмуть на руки і будуть люляти-трусити. Мама моя з першою внучкою (не моєю малою) так успішно гуляла по 4-5 год поспіль. Якщо дитина плакала, то спершу люляла як могла і дитина часто засинала, і тільки коли вже зовсім капці - відносила в хату, бо може вона голодна або може памперс поміняти треба.
    І я собі думаю чи то є зміст спроваджувати на довго в такі прогулянки, чи власне перші тижні-місяці краще хай таки мама бере своє дитя сама в свої руки на першу вимогу? чи тій дитині всерівно хто її буде люляти, (ясно, крім випадків коли треба цицю, але для будь кого стороннього це просто плач дитини без розбору причини).
     
  21. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Retaret я таки доручала гуляти бабусі/дідусю, але біля хати (в нас свій будинок, тож їх це дуже влаштовувало). Періодично виглядала, питала як там. Але мала довше двох годин ніколи не спала, а то й через 40 хв прокидалася.
    Коли в дитини є вже якийсь графік сну (ви знаєте, що вона спить 2 чи 3 години), тоді можна комусь доручити прогулянки. Звичайно, мамі теж корисно гуляти, а не гасати в той час по хаті, щоб все встигнути. Але я страшенно дратувалася від безцільного ходіння туди/сюди.
     
    • Подобається Подобається x 1