Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    давала старшій. якогось помітного ефекту не бачила. меншій нічого не давала. переросли-перемучили той вік кольок. нам допомагав масаж, тепла пеленочка на животик, носити шкіра до шкіри на ручках.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ого. Мали якісь покази до того всього чи то просто профілактично?
    В нас в поліклініці хірург дитячий наче більш-менш (були кілька разів зі старшим у нього - то медогляд, то травми), невропатолог - не пам"ятаю який.
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Ехо серця неонатолог сказала зробити. До речі, робили у Чорнобильській за попереднім записом. Безкоштоно, лікар дуууже приємна, і черги взагалі не було.
    Узд кульшових наче всім призначають, профілактично. А нейросонографію робили за рекомендацією невропатолога, мала дуже часто зригувала.
     
  5. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Узд кульшових варто зробити. Малій ми робили повний медогляд в 1 місяць разом з Узд внутрішніх органів і нам на Узд кульшових знайшли легку дисплазію (хоча зорово її не було видно). В результаті ми до 6 місяців ходили в спеціальних ремінцях, але це визначає лікар.
    P.S. Чомусь у дівчаток воно зустрічається досить часто
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Невропатолог там нормальна. Ми до неї ходили з хлопцями, з малою ходила до неї в приватну Мініполіклініку, що навпроти Холму Слави. Туди ж ходили і до хірурга. Він ще приймає в Чорнобильській. Можна було йти лише до невропатолога, вона добре оглянула, він витратив аж 3 хвилини. Нічого цікавого не почула, і це добре). Але десь у віці 3 місяців зробили УЗД всіх органів, нейросоно, кульшові суглоби та ЕХО серця. Це все через напряги з боку дільничоі, бо ми мало набирали ваги.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Дівчата маю таке питання: нам 2 тижні, і три дні моя манюня какає жовтою водичкою плюс густі пластівці, при тому вона спокійна, спить добре, температури немає, апетит хороший, мені варто хвилюватися і бігти по лікарях? Почитала в неті що так може бути, але всерівно переживаю.
     
  8. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Якщо все так,то певно не варто хвилюватися.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Я от забула як то має виглядати, тому переживаю (((
     
  10. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Aylin сучасні мудрі неонталологи і педіатри радять в першу чергу дивитися на дитину, не вигадувати хвороб.Але себе пригадую- прислухаєшся де треба і не треба,бо ж страшно пропустити,недогледіти.Мамство- воно таке..переживатєльне:girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Siania

    Siania Love Life

    На гв всі какахи вважаютьсся нормою, якщо дитина нормально почувається, нема темп., і какає не частіше ніж їсть без піни :)
    Моя теж какала таким ріденьким, підгуз то навіть впитував))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    От і в нас таке.
     
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дівчата, щоб попасти до дитячого невролога на Орлика, то треба записуватися, мати скерування, чи просто приїжджати? Педіатр просто сказала пройти невролога і хірурга, але жодних скерувань не дала.
     
  14. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Якщо ви в консультативну поліклініку то мабуть краще зателефонуйте і поцікавтесь. Є різні спеціалісти з різними чергами, до прикладу до офтальмолога знаю що черга на 2 тижні наперед, а до хірурга можна потрапити в день взяття талону. Але на скільки мені відомо, що є основне правило: новонароджені діти проходять без черги.
     
  15. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Просто приїхати. Там зараз одна невролог приймає, черг нема. Вона мені так собі, Гузар грамотнішою видається, але вона у відпустці. До хірурга теж можна відразу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Мене не хотіли прийняти. Згідно якогось там нового наказу, лише з направленням (скеруванням). Правда, невролог погодилася прийняти без скерування. Але лише тому, що маленька дитина
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Дивно. Ми якраз минулого тижня були в обох без скерування.
     
  18. rysja

    rysja Well-Known Member

    дівчата, а який крем найкраще справляється з попрілостями від підгузника?
     
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    з вмістом оксиду цинку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. MarMar

    MarMar Active Member

    Нам лікарка порадила Халіку - крем-спрей від попрілостей з оксидом цинку, поки що подобається
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Часті повітряні ванни, особливо в спеку. І легше одягати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1