Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Дякую!!! З другою дитиною буду обачнішою))) Я по життю така людина, що сліпо всім вірю. І думаю, що якщо я би нічого поганого і дурного не зробила, то всі такі білі і пухнасті)))
     
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Сестра... Від нас в парку теж іноді мамочки шарахаються. ВСІ дітки сплять, а ми кричимо, беру на руки, затихає, кладу назад - нє, кричить. Годую саме перед виходом, щоб точно голодна не була. Вибираю затишну лавочку подалі від усіх, і там беру на руки, пробую сісти і хитати її на руках поки не засне, а часто мушу встати і "танцювати" і вже сонну кладу у візок і йду далі.
    А як проснеться, то мала в одній руці, візок у іншій, і пру додому. Руки вже нижче колін вдома.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Пупчик мокнув, кровив і був неприємний запах.
    Вам не переживати. У вас не так.
    Випирає, бо ще не наїла животик.

    Про третю і гуляння. Гуляла я так: виходила надвір сідала з нею і давала цицю. В нас теж свій будинок. Вона їла і спала. Або не їла і спала. Зробіть собі сидяче місце з подушкою для годування щоб повністю спину розвантажити. Візок в нас був і є, але ми більше отак гуляли. З чоловіком гуляла в слінгу. Він візок не поважає. У візку її тільки моя мама вміла приспати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Rodionochka менша таке робила,у візку могла бути не довше півгодини,перший місяць було важко,бо хоч і свій будинок,закритий двір тягати її на руках було важко,а сідати не могла через шви. Коли носила якийсь час,потім йшли додому,коли відразу з плачами йшли додому,мені ще легше було,бо малеча серпнева, не треба одягатись в чому був в хаті в тому вискочив на двір. Пройшло десь в 6 місяців, в 11 місяців почався другий ввиток,дитина взагалі не хотіла бути в калясці.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А слінг не можна, коли спина болить?
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ми теж в будинку живемо. Я заколисувала на руках, на циці, клала у візочок і легенько вивозила. До трьох місяців по іншому було ніяк. Часто прокидалася за 30-40 хв. Я знов до хати, годувала і якщо далі засинала то знов на вулицю. Іноді вдавалося підколисати і спала далі без того ходіння.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Залежить де болить і чого. По інтернету не видно.
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сьогодні виносила 3 рази, тільки кладу - плач. Знову додому (я іі на балкон виношу), до циці, і знову на балкон. Довше 5 хвилин ну ніяк(((. Верещить аж підхрипла. Я здалась... От зараз дома на ліжку спить, тільки перекладу - капець. Хоча дома коли перекладаю - то спить далі. Що не так? І пси не гавкають, робочий такий шум. Та в нас і дома не тихо.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Просто по опису то якраз слінг пасував би найкраще
    Вам слінг можна? У мене мала така була антивізкова зовсім. Тут нічого не придумаєш насправді, потребує мати маму поруч
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    В мeнe старший і мeнший такий самий. З старшим було лeгшe, бо липнeвий, виніс в чому в хаті. Почав у візку більш мeнш нормально з 9міс іздити.
    А мeнший з листопада, то гуляли мало, бо поки двох вдінeш
    Мeнший взагалі нe хотів лeжати, то було нeрeально для мeнe самій вдітись, старшого і щe й манюню. На вулиці спав погано, тому спали вдома на животику і тільки так (зараз тeж так спить), а гуляли трошки, коли нe спав. У візку тeж почав іздити бeз плачів з 9-10міс.

    Надіслано від мого m2, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та от поки не вияснила. Просто проблемна дуже спина(((. Вже зараз дуже болить. А як мала трохи ваги набере - то буде ще важче. Так розраховувала, що буде у візочку гуляти... В мене старший до пів року просто жив на балконі), додому забирала їсти і на ніч. Він в мене також з кінця вересня. То от всю зиму цілими днями був на вулиці. Я тоді натішитись не могла).
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka а класти вдома одягненою і відкривати вікна? В мене так малий якийсь час спав- в зимовому комбінезоні при відчиненому вікні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну на парк ми поки знову ще не наважились, але на балконі почали спати. Як нам це вдалось? Приходить свекруха (живе поруч), шепче щось малій на вухо), і мала спить по 2 години. Може б і довше спала б, але мені треба ГВ налагоджувати), забираю і буджу. От зараз сиджу і когось би прибила!!! Палять пластмасу!!! Знову треба забирати. В чому секрет - не знаю. Може погода класна, може є якась секретна фраза). Ну а може то не на довго).
     
  15. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Може просто крикунець? :)
    У нас крикунка страшна, я вже ніби звикла, але мозок таки деколи витікає.
    Тихий, спокійний сон на вулиці??? Ні, не чули )))) Вийти, погуляти і прийти то дуже під настрій навіть до тепер, а зазвичай дикий вереск :)
    Слінг - ні, май слінг - ні ))) Зараз маю великі надії на ерго.
    В таких випадках Гліцисед і Нотта моє всьо, усміхнулась і пішла далі, люди певно думають що я неадекватна мама яка невідомо що тій дитині робить, бо крикиии...

    Народились зимою, тоді було -20 певний час) Спала на балконі в комбезі у візочку, але бувало плакала, тоді я вдягалась ставила крісло сідала з нею і так сиділи "засмагали" під зимовим сонцем.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Це як? Бо я ніколи не будила. Раз прокинулась о 4 ранку, буджу чоловіка, бо як так - дитина не їла. А він спокійно - спи, захоче їсти, прокинеться))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну перший місяць точно треба пильнувати, шоб не було задовгих перерв, бо це і дитині, і мамі може нашкодити. Тому часом і пробуудити треба
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та так як і у Вас, але ще й з комбезу приходилося витягати, бо кричав капець.приколисувала на руках, потім тихенько в комбез і в візок і на балкон, правда, возити постійно треба було. Або кругом будинку гуляла, дальше не наважувався. Спробуйте виносити коли вже спить. В мене теж спочатку будився, поки я збирала, але потім я наловчилася і все пішло веселіше.
    --- дописи об"єднано, 20 Жовтень 2017 ---
    Як знайомо ))) але той час так скоро летить, раз-два і то вже тільки спогади )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Позичте, може, в когось то ерго щоб спробувати. Мій теж ніяких слвнгів і маїв не признавав, ерго я вже і не пробувала. Правда, коли малий почав впевнено сидіти і ми поверрули його обличчям до дороги, десь у 9 міс, він почав нормально їздити у візку. Ну як, нормально, десь годину, але для мене це було неабияке досягнення. А потім, і засинати почав у візку
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, давайте поговоримо про висипку на личку в три тижні. Типу гормональних прищиків. В кого таке було? В моїх всіх трьох таке було. І зараз не виключення. Зі старшим думала, що алергія. Але завжди все стандартно - третій тиждень і привіт, прищі. Але думки про алергію таки мене не покидають, а раптом????
     
  21. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Rodionochka акне новонароджених, самі ж кажете, у всіх у то же час з'являється
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1