Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    то малого груди мались на увазі)
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ))) тобі окситоцин кололи?

    Я б казала не перейматись.
    --- дописи об"єднано, 7 Жовтень 2017 ---
    Дочитала, що тверді. Червоні? Його турбують?
     
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та, на жаль, кололи...не знала, що з цим може бути пов'язано, думала статевий криз, - тобто мене не саме по собі воно хвилює, а чи не задовго не минає? Щось боюсь, щоб ті гульки не полишались, бо спочатку воно таке просто підпухше було, а тепер затверділо. Ну і в старшого, здається, за кілька днів пройшло, а тут якось довго...
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Mansikat я б показала лікарю. Три тижні достатньо часу що б мало вивестись.

    Окситоцину багато кололи?
     
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    На себе викладала з перших днів після годування або перед , а потім десь з трьох тижнів викладаю спати в ліжечку на животик, так малий мені спокійно спить + не переживаю, що може зригнути.... Бо на бочок як кладу, то рухається поки не переміститься на спинку .
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. gladiolys

    gladiolys Member

    Напевно тут це вже обговорено не один раз, але коли має відпасти пупок? Сину сьогодні 10 днів і ми ще з пупком, то нормально чи вже ні?
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Нормально. 15 днів чи щось таке.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у Вірусі було 17
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та наче небагато.
    В кінці тижня йдемо на плановий огляд, то вже вичекаю, інтернет каже, що до місяця часу ознаки статевого кризу мали би минути, ну і найгірше ускладнення в даному випадку - мастит, то теж, пильнуватиму, звичайно.
     
  11. maty

    maty Well-Known Member

    в мене дитина на Чернігівській лежала,правдва,6 років тому, то викладали там всіх діток в палаті на животик, перед годуванням. я й старших викладала так вдома, з народження. про місяць то вам хтось трохи немудрий сказонув.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    1. мої обоє иалт високий білірубін світили їх під лампою,то я згідно їхнього інструктажу дітей кожні дві години вертіла в тому кювезі,то на спинку то на животик,відповідно і дома в дитячому ліжечку викладала на живіт,головне щоб там не було ніяких подушок, покривал,пеленок чи інших речей в які дитина може ноисиком впертись
    2ю Якщо не помиляюсь місяців до 1,5 а то й двох сліз може не бути
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як ваші справи? Бо сьогодні теж звернула на це увагу. Нам 2,5 тижні. Пройшло у вас, щось з тим робили?
     
  14. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Нам пупчик неонатолог відкрутила в день виписки, виходить - на третій день)) Раз-раз, покрутила і мені віддала))))
    --- дописи об"єднано, 15 Жовтень 2017 ---
    Я викладала з першого дня - нам так в пологовому казали. По-перше, обов'язково перед кожним годуванням, щоб в дитини не було газиків, по-друге - щоранку для масажу спинки.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Пупчик має відпасти сам. А те що зробила неонатолог (слів нема :girl_devil:) може призвести до пупкової грижі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    та, пройшло, за кілька днів, після того, як писала, на четвертому тижні, нічого не робили.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Не думаю, що в нас могли би бути такі наслідки, бо і лікар, і дитяча медсестра казали, що в нас гарний пупчик і висить на волосині. То вона тільки пришвидшила процес.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А ви кудись поспішали?
    На волосині він ще тиждень міг висіти.

    В Михайлика обірвався через ту прищепку. Скільки я потім намучилась з пупчиком. До року епопея тривала.
     
  19. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    То моя перша дитина. Раз лікар сказав і зробив - значить так правильно і так має бути. Я собі так думала))) Хіба може вона щось з поганими намірами зробити для такої малесенької дитинки? До того ж, в мене були стрімкі пологи і в доні були трішки скривлені носик і шийка, то вона сама зробила нам валик, принесла і розказала, як ним користуватися. Тьфу-тьфу, з пупчиком в нас все добре, навіть дільнича казала, що так гарно і швидко заживає.
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Те що дитина перша не значить, що треба сліпо вірити лікарям. Бо лікарі начудять, а наслідки розгрібати потім вам. Це всіх питань стосується, а не лише пупчика. Здоров’я вам!
     
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А що була за проблема? У нас само відпало. Вже практично зажив. Але в суботу вона трохи більше плакала, то потім побачила, що там трохи крові запеклось, надірвала тим криком. Вже переживати?
    Ну і мені часом здається, що коли мала плаче, то він випирає трохи.
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2017 ---
    І ще у нас проблемка - ніяк не приловчусь з нею гуляти. Живемо в будинку, і здавалося б які проблеми, але тільки іі виношу - починає плакати. І так практично від початку. Максимум, що я витримала 30 хвилин з періодичними плачами. Не хоче лежати у візочку, хоче бути на руках. А в мене вже спина не витримує, болить сильно. Вчора пробували в парку прогулятися - нічого доброго не вдалось нам, назад до машини вже несли на руках. Вона любить притулятись, не хоче сама у тому візочку лежати. І мені вже дуже страшно, бо менший малий почав їздити у візочку вже після року. Ну але тоді в мене і спина не боліла.
    А може то ще пройде. Може вона ще замала? Як було у вас?