Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @kykysia , спробуйте бездріжджовий хлібчик і побачите.Дріжджі можуть викликати здуття і газики.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я не брала ті що лікарка виписувала, бо там були емульгатори , я брала Іберогаст німецькі, вони на спирту і там було дозування для діток від народження і до 3 місяців ( 1-2 краплі не пам"ятаю вже.... ) Я на столову ложечку капала своє грудне молоко, тоді крапельки від коліків туди. Піпеткою порухала то все на ложці і давала ту столову ложку піпеткою !!!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    А ще скажіть як хто рятувався від закисше очок? І як швидко воно проходило?
     
  5. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Від сиру зі смeтаною можуть бути газики. Спробуйтe носити з підігнутими ніжками в позі висажування. Я після сну мeншого завжди висаджувала над тазичком, то він собі пісяв, добрe пропукувався, покакав. То газики сильно нe мучили. Коліків нe мали ні з старшим, ні з мeншим.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Спробувала я не їсти хліба і сметани...і шо ви думаєте, сьогодні нас коліки не мучили..надіюсь і не будутьбільше..хоча я помітила за ці кілька днів що він мало спить, чи то мені так здається...(( по 2-3 години за раз не спати...сьогодні без коліків зранку наприклад від 8 до 10 не спав,а потім ще від 16 до 20 не спав....не плаче, по конопатиться трошки,покрутиться, пісяє какає їсть...то нормально ?)
     
  7. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я тут схоже питання задавала 2 місяці тому. Отримала відповідь, що всі діти різні і можуть так не спати. Але потім зррзуміла, що коли дитина так довго не спить, то потім дуже важко дати з нею ради. Максимальний час неспання не має бути більшим 2 годин. Почитайте тему "Проблеми зі спанням", хоча би останні сторінки - там є мої дописи і поради, які мені допомогли, хоча проблеми зі сном в нас ще є.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Запитувала і сама відповім)
    В нас очко закисало, то почала була промивати ромашкою, але лікарка виписала краплі Флоксал, нам допомогли, правда карали 4-5 днів...але покращення були помітні вже в перший день..
    І ще таке питання чи займаєтесь чимось з малютка та під час неспання... Бо ми ще мацьопенькі,11 днів нам але ми багато часу не спимо...що корисного для маляти робити можна в той час ?
     
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Будьте обережні з очима. Я такі вихідні мала веселі через ті закисання. Якщо буде повторюватися, то треба пробивати канали. Я теж Флоксалом капала, масажувала - то проходило, то знов закисало. І так 3 місяці, я все надіялась, що перейде.
    Вчора вранці дитина проснулась з таким запухлим оком, що його просто видно не було. Ми відразу поїхали в Брюховичі - там пробили канал, лікар насвариася, що так затягнули. На щастя, вже все добре.
    Так, те пробивання то стрес і для дитини, і для мами, але коли око починає гноїтися, то стрес в рази більший.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Можна взяти якесь яскраве і не сильно противне на звук брязкальце і водити перед очками. Так вчити концентрувати погляд і водити очі за звуком. Пам'ятайте, що найкраще малюк бачить на відстані десь 30 см.
    Ще можна долоньки і ступні розминати, покращувати там кровообіг. То найпроблемніші ділянки.
    Гуляти, якщо на вулиці він не кричить. Музику класичну включати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Якщо не плаче, то лежіть і відпочивайте біля дитини, це золотий для вас час! ще встигнете набаватись))))

    Надіслано від мого Lenovo P70-A, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Підтримую! Я згадую, як мала час подивитись кілька сезонів серіалів, поки Ані року не було. А тепер - я дивлюсь один фільм на місяць, може два.
    ПС. Тому відпочивайте, книги читайте, насолоджуйтесь!!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Співати пісеньку, викладати собі на груди пасти коники, масажик - бобко, горошок , фасолька . + Колові розведення ніжок, щоб добре формувалися кульшові суглоби !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. kykysia

    kykysia Well-Known Member

     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я читала казочки, віршики, співала пісеньки. Це з того що корисного для дитини. Вона ніби слухала. Зараз розвертається і повзе по своїх справах))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Кожен пальчик на ніжках і ручках і примовляла :
    Бобко , горошко, фасолька, біб , бобище, фур за плотище тай за городище . Я бачила в дитинстві , як моя мама такий масажик робила молодшому братику , а маму бабця навчила. Наші прапрабабусі мали мудрість від Бога, вони ж не знали, що на пальчиках рук чи ніг є важливі точки , вони просто любили !!!
    Мої коли підростали, то дуже любили ці масажики з примовлянками , дзвінко сміялися беззубими ротиками !!!
    Згадала ще один масажик на дупцю :
    Печу -печу папу ( своїми долонями гойдати дупку дитинки з боку на бік ) , кладу на лопату , шусь у піч , шусь у піч ( піднімати дупцю догори ) - так дуже добре промасовувався животик і відходили газики !!!
    Ще Свічадо має цілу книжечку з примовлянками " ходить котик по лавочці " 309458_149393281818331_1716628790_n.jpg , то там їх багато є .

    А ще одну , то чоловікова бабця навчила :
    Кра-кра ворона, діткам їсти варила , на порозі студила. Ідіть дітки по тріски , дам вам кашки потрошки . Цему дала в миску, цему дала в лижку, цему дала в черепок , сама сіла на горбок, а ти старий дідище фур за плотище якнайвище.
    То донечка , як мала 1 рочок дуже любила робити мені на долоньці , таткові, дідусеві і бабусі. То найсолодші миті .
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Краще той стрес пережити в такому малому віці.
    Похресничці пробивали канали в 2 роки, під загальним наркозом!!!
    І то один продовжував закисати, то ще стоїть питання можливої повторної операції, знову ж таки під загальним наркозом.
    А наркоз, як відомо, безслідно не проходить.
    Кума себе просто згризла, що не додивилась-не наважилась це зробити кількамісячній дитині.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Moza

    Moza Member

    А які крапельки тобі виписували Анничко? І як то ти їх на молоко капала?[/QUOTE]
    Нам призначили Хепі Бебі і біогаю. Ніби трохи допомогло, але не повністю зняло коліки
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю два питання :
    1. Коли можна викладати дитину на животик? Пупок відпав, ранку ще обробляю. Напевно з перлів, але сказали через місяць. Чому не можна раніше???
    2. Коли плаче, сліз нема. То нормально? Нічого більше з очима не турбує. Вчора читала про ГВ, то там одним з пунктів для хвилювання було відсутність сліз.
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    нормально, не пам'ятаю, коли вони з'являються, чи в місяць, чи в 2.
    А в мене питання про набряклість молочних залоз - коли то мало би пройти? Бо я вже щось хвилююсь, так затверділо, дитині майже 3 тижні.
     
  21. Orman

    Orman Модератор-бомба

    можна. На себе кладіть жабкою.
    так, і ще довго так буде.
    --- дописи об"єднано, 7 Жовтень 2017 ---
    тебе болить? Чи просто дискомфорт. Якщо не болить, то не хвилюйся, внормується ГВ, груди стануть на місце.
     
    • Подобається Подобається x 1