Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Тут ніхто, включно зі мною, у перестуди не вірить
    Тому ваше меньшеньке вірус від старшенького підхопило

    Як нема Т, то крапайте в ніс щось сольове і вичищайте, і багато ГВ. Якщо вже геть зле -- важко дихає -- то щось типу нокспрею, як вже зелені чи жовті соплі -- то протаргол. Як буде Т -- то лікаря кличте
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. karioka

    karioka Well-Known Member

    Я помітила що в нас таке закладення носика зі сну буває...особливо вночі. Капаю фізрозчином,то проходить. Я думаю то пов'язане якось зі зригуванням,типу молочко там попадає і підсихає,робиться лусочка...може так...?
     
  4. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    та ні, в старшого віруски нема, то точно. він взагалі вкрай рідко хворіє.
    як вже не продихує, капаю трохи фізрозчину. тягнути не хочу, бо знаю що буде гірше.
    та ніби ні, не зригує зовсім. і в носі кірочок нема взагалі. кажу ж, то дихання зовсім чисте, то наступної миті не продихне. якби був набряк слизової то було б утруднене дихання весь час. певно все ж фізіологічні соплі
     
  5. Piama

    Piama New Member

    Ми приймали тиждень біогаю, не допомогло, каки далі рідкі, завтра йдем здавати аналіз калу. Хоч педіатр сказала, що можуть бути рідкі на гв, але в нас через раз взагалі водичка, тому здамо аналізи.
     
  6. Kichka

    Kichka Member

    Вот і в нас водичка.Я вже з свого меню виключила все,харчуюсь одним рисом.Знаю що це пройде,але шкода маленької попки,вже вся червона. Відпишіть як щось поможе.

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви знущаєтеся з себе, а дитині від того ні тепло, ні холодно. Мама повинна харчуватися повноцінно. Можливо, якраз через таку дієту маєте проблеми, хоча це не є ніяка проблема. Якщо дитина не плаче, добре пісяє, набирає вагу і розвивається в межаз норми, то рідкий стілець не потрібно лікувати. Щоб не червоніла попа, мити тільки водою, вдома не одягати підгузник, голопопити і по мінімуму використовувати креми і присипки.
    Їжте нормально, серйозно. ГВ не має бути мукою для мами, немає жодних доказів, що харчування мами має бути пісне чи дієтичне, воно має бути просто здорове! Інакше все корисне Ваш організм віддасть малюку, а Ви будете жалітися на самопочуття вже найближчим часом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    ЩОб попа не червоніла - добре не використовувати зовсім вологих серветок, краще ватним диском чи переночкою, змоченій у звичайній воді користуватись. А попу - крохмалем звичайним, щоб не пекло.
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Перечитала трохи тему: нас мучать газики, особливо перед тим як має покакати. хоч самі каки нормального кольору і консистенції видно що її турбує процес: плаче, ножки піджимає, кривиться. Народні методи (масажик, викладання на животик і все інше) не дуже помагають. Ще від пологового капаємо капельки Біо гая, але ж вічно на капельках не буде. Двічі використовували газовідвідну трубку, бо геть не могла покакати довгий час, плакала. Але то ж не добре і не вихід. Може ще щось підкажете, бо здаєтбся вже все випробувала, а результат не дуже. Чи то мусить перерости чи можна ще якось зарадити?
    Ми на ГВ, своє харчування контролюю.
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Фітбол маєте? Покласти на нього жабкою і покатуляти. Добре робити перед ванною, якщо дитина любить той процес. Моя в воді пропукувалась)
     
  11. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    А якщо висаджувати над тазиком?
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Кладіть теплу пеленочку на животик, можна прасувати, можна гріти на батареі. Дитинка розслабляється.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    і ви не їште булочки, білий хліб, солодке молоко, картоплю, цукерки?
    загалом у всіх то є, але залежить, на скільки дитині дискомфортно і як то довго.
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2016
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Happy Fiancee нам майже нічого не допомагало. Ні пеленочка тепла, ні масажики...Хіба іноді заколисувала на колінах, тримаючи свою руку на голому животику малятка. Таке зрідка допомагало. А газики-коліки в нас були жахливі. Не видно скільки вашому малюку...Якщо немає ще 3 місяців, то наймовірніше просто треба перечекати якийсь час. Про білий хліб...Теж тоді помітила вплив хліба на малюка. Відмовилась.
     
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я взагалі прихильник того, що мусить перерости. і хоч на воді сидіти будете, але гази перші місяці будуть дитину турбувати. а шоб пережити той стрес, ліпше шось нормальне з"їсти)) мені найкраще помагали фізичні методи. Масаж бачу ви вже пробували. спробуйте ще висаджувальну позу, навіть якщо не висаджуєте. Я клала дитину собі на коліна, її ніжки при цьому притиснуті до животика. і трошки похитувала при цьому. так він найчастіше робив свою брудну справу)) Ще коли на руках носите, то так в півоберта, що дитина своїм животом була притиснута до вашого. ше давали еспумізан. але шось не впевнена що він допомагав. як каже комаровський ті ліки то для заспокоєння батьків)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А звідки той список? Для кожної дитини можуть (але не мусять) існувати свої окремі продукти, які їй шкодять. В моїх різних дітей то були яблука, сметани. З третьою я взагалі не пам"ятаю скільки місяців яблук не їла, бо вони їй не йшли. А солодке, хліб, молоко і решта по списку зовсім їй не заважало.
    Але описане вище взагалі ні про що не свідчить. В дитини налагоджується робота шкт, а сам процес какання ясно що незвичний для новонародженого. Висаджувати над тазиком, носити вертикально (ідеально в слінгу з розведеними ніжками), робити легкий масаж животика, купати в теплій воді. З Біогайєю теж не ясно, чи воно треба, тим більше на ГВ. Всі діти проходять через те налагодження. І взагалі з допису на форумі важко оцінити ситуацію, бо є мами, які на кожен писк дитини намагаються шукати ліки, а дитина є дитина, і часом вона плаче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Нам ще допомагало татове плече) животиком малюк на плече і тато колисав на фітболі. 165628_121346301264731_115594268506601_112280_1167109_n.jpg десь так як на фото, але животик більше на передпліччі
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    то такий "ходовий" список продуктів, на які зазвичай взагалі не звертають уваги. воно не часто входить в розповсюджену дієту годуючих
    а такі особливості, як яблука, сметана - в мене було м"ясо, наприклад, то вже методом проб і помилок.
    а стосовно біогаї я навіть не коментувала, бо ммм, я навіть не знаю що сказати? якщо повірити що там справді є щось, то чи справді в тих кількостях і саме тих видів, які потрібні малесенькій дитині? може там якраз перебор з серйозними бактеріями, а на молочнокислі - брак?
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Тепла пеленка теж випробувана. Фітболу не маємо. Купаємо звісно в теплій воді. А от білий хліб їла. Спробую забрати. Кефір може допомогти? бо зауважила, що після кефіру легше какає. Але чи не посилює він ті гази? Каплі не знаю чи допомагають, але після них вона засинає. Відповідно не плаче. Малій 25 днів. Не скажу що то щодня так, останні пару днів частіше.
    За висаджування над тазиком: а як то має допомогти? Якщо суть в зігнутих ножках, то вона і так їх згинає коли какає, і коли турбують ті гази.
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    то як народжувати на спині і сидячи. ноги зігнуті і та і там, але ж легше як?
     
    • Корисно Корисно x 1
  21. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    ми купили польський еспумізан, даємо його згідно їх інструкції (там симетикону теж 40 мг, але дозування - 25 кр/день, які даємо протягом дня за 2 підходи - 13+13 крап.) Дитину дуже мучили газики, але от вже тижні 2 легше, вже не вскрикує, та я й сама чую, що в животику бурчить, а їй легше..
    Ну і само собою часом пеленочка, масажик, а ще дуже вона любить голопопити, тоді я стаю напроти неї,де вона лежить, і вона голими ніжками впирається мені об мене і дуже багато і класно пукає.
    А ще - я щовечора запарюю собі чай - крім+тмин і наст.день його пю сама. Нам помагає.