Перші дні життя дитини

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Імель, 30 Вересень 2013.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Перші дні життя дитини - з моменту народження і до досягнення 28 днів життя!
    Про ГВ, сон, горщик, підгузники, хвороби, харчування, вагу, щеплення, ванночки, свекруху, маму і сестру чоловіка - ідемо в існуючі тематичні гілки! :banned:

     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2014
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, маю підозру, що при огляді медсестра надірвала місце біля клеми, тому що зараз міняла памперс, й велика відкрита ранка, а сама клема із залишком пуповинки висить на тоненькому кусочку ...Заважає по суті тепер. Нас сьогодні виписують, чим то краще обробити ту ранку дома- перекисом й зеленкою, чи хлоргексдином, хлорофіліптом?....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я би нічим не обробляла і спостерігала. Особливо якщо ви ще у пологовому.
    Якимось антисептиком ви вб’єте всю рідну мікрофлору, а агресивна мікрофлора з пологового залишиться спокійно там жити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @Almariel , та нас просто вже виписують сьогодні....
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну вас виписують, а міклофлора лишається
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Тетянка в нас таке саме було, але вже вдома. Нічим не обробляли, все гарно відпало і затягнулося. Правда, ми не купали і не мочили пупок.
     
  7. Lynx

    Lynx Member

    Задам, мабуть, два запитання:
    Як, на вашу думку, доречно одягати маля (2 тижні) в хаті (24-26 градусів) і на вулицю?

    І таке: печуть і болять соски при прикладанні, та і після теж. На одному досить велика тріщина. Консультант приїжджала. Але є підозри що також проблеми з вуздечкою. Наче пробую прикладати зважаючи на поради консультанта. Болить все одно, хоч і менше. Мені виглядає, що мала вперто не хоче закидати голову та відкривати широко рот. Нервується і пручається. Крім того стала давитися молоком, якось так голосно смокче, ковтає повітря потім мучиться і зригує. Не можу зрозуміти, чи таки є проблема з вуздечкою, чи я все одно погано прикладаю чи може мої соски таки завеликі для її ротика. Бо з того, який більш набряклий більше давиться.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Яка різниця що ми скажемо. Якщо ви вважаєте що недоречно кутати, то не кутайте. Моі взагалі при +14 зранку босі бігають... на вулиці. Але то мої.

    Якщо ж підозра на вуздечку, то треба обов‘язково перевірити. Збережете собі і нерви і здоров‘я. @Rodionochka підкажи, будь ласка, щось.
    --- дописи об"єднано, 22 Серпень 2019 ---
    Але для протоколу. Коли дитині гаряче, вона може дуже крутитись під час годування, бо тоді їй ще гарячіше стає.
    --- дописи об"єднано, 22 Серпень 2019 ---
    Соски мами не бувають завеликі для дитини. Це ще вона просто дуже маленька - все внормується.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Тут ще не так градуси як вітерець важливо.
    Якщо безвітряно і 24-26 - бодік на короткий рукав і шкарпеточки. І пробувати: холодні ручки, то на довгий рукав тонкий бодік, холодні ніжки, то легкі повзуночки (і можливо на них шкарпеточки, якщо чуєте, що ніжки у дитини не теплі). Заснула - в тіньочку накрили пеленкою чи легким коциком.
    Якщо вітерець, то ще легеньку шапочку/чепчик можна. Моя думка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    -
    24-26 - це жарко, особливо в приміщенні, де мама не дає відкрити вікно і зробити протягу...
    Від +15 - ніяких шапок, вдома - ми голопопили і просто майка або сорочечка на короткий рукав.
    Надворі - та ж сорочечка + підгузник; від сонця закривалися або ховалися в затінок.
    Стосовно грудей - маєте сумніви - кличте знову консультанта - зекономите на нервах. Налагодження ГВ то складний процес...і тріщини, і біль - то все так знайомо і мені, і багатьом жінкам...особисто мені лежати не хотілося - навпаки руху бракувало і якоїсь діяльності, тому Ваше післяпологове відновлення в емоційному плані залежить від Вашого темпераменту і відсутності подразнюючих факторів (порадників усяких і т.д.). Ще трохи і стане легше...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми то проходили. Раджу одразу іхати до нормального хірурга. Хай сам гляне. Ми були на Орлика в лікарні. Прізвища нажаль не пам’ятаю, але його радять усі консультанти з ГВ. Я так зрозуміла, що то чийсь чоловік. Але він дійсно спец по тому).
    За одяг скажу так. Не катайте!!! Запарене - гірше в сто разів за переохолоджене.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Ми майже все літо вдома в самому памперсі або й без ньтго і в нас в хаті десь +22-23
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мого малюка ноги і руки, як крижинки, саме кисті і ступні, все решта тепленьке. Він одітий в бодік, царапики тільки в роддомі вдівали. Може варто шкарпетки вдіти?
     
  15. fillette

    fillette Well-Known Member

    І в моєї так, але й бачу що мерзне, хоч вже має 2 місяця. Одягаю та ще й накриваю. Але вона недоношена, може тому так.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це нормально в дітей така терморегуляція. Можете одягнути шкарпетки, якщо вдома менше 21 градусу.
    А найкраще на собі носити - точно не змерзне.

    @fillette у Вас інша ситуація. Вашу дівчинку треба гріти трохи більше. І теж бажано собою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Моя Юстя теж мерзла страшенно, десь до двох місяців. Недоношені наші дівчатка, потребують більше тепла, особливо контактного, шкіра до шкіри.
    В лікарні я доцю лише на собі гріла, хоч вона і вкутана була теж добре, але терморегуляцію ще не налагодила (і в шапочці і в теплій кофті і штани+шкарпетки). Правда я не роздягалась, бо в палатах холодно дуже було.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У вас сосок (не ореола) 5 см в діаметрі? Тоді може і завеликий - треба консультація.
     
  19. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    І от я тут, просто понию.
    Ніби і живемо самі, але порадами вже всі дістали.
    Я ніяк не можу насолодитися своїм щастям. Тому дратуюсь, зла, без настрою, підкрадається депресія?
    В пологовому товпи лікарів не давали спокою, але це чужі люди їх можна ігнорити, а тут батьки з обох боків замучили просто.
    1. На вулицю не йди, там дуже холодно, дитині кілька днів.
    2. Як ти годуєш? Кожні 2 години чи кожні 3?
    3.Вдівай малому вдома шапку( казала хай собі одінуть в нас 22С)
    4.Чому він спить з вами? Ви дорослі там купа бактерій.
    5. Пупок ше не відпав, не вздумайте купати.
    6. Чому ти не прасуєш і не кип‘ятиш воду( у нас своя скважина)
    7. Коли не подзвониш він завжди на грудях, не доїдає значить, догодуй, тобі ше в ПБ про це говорили.
    8.Дай водички.
    9. Дай дурника, тобі ж легше стане.
    10. Ти зеленкою пупок мазала?
    Як нічим??? Взагалі???

    Трубку не брати не варіант, дзвонять до чоловіка, до малої на годинник, ставлять на автодозвін.
    Пишуть у вайбер ітд.
    А я просто не витримую, хочу тишини та спокою, щоб всі відстали і дали нам хоч декілька днів тиші.
    Просиш про це прямо - ображаються.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    поображаються і забудуть..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  21. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Співчуваю, напевно всі батьки такі ... витримки вам і розуму.
     
    • Подобається Подобається x 1