Перманентний макіяж. Татуаж.

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Олюн, 6 Червень 2008.

  1. umatova

    umatova New Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    AilataN, а ваш майстер у Львові? якщо так, то скиньте координати.. буду вдячна
     
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Мені було якось встрелила ідея про татуаж брів. (хоч маю від природи непогану форму, та і не лисі вони в мене). Хотіла просто волосковим методом заповнити свою фому, щоб темнішими були трошки. Але мене майстер відмовила, сказала, що на місці татуажу з часом випадатимуть волоски...Добре, що хоч попередила, а так би наважилась, потім шкодувала б.

    А мама моя зробила собі губи. Не рекомендуватиму нікому її майстра. Татуажу практично не видно, а якщо придивитись, то лінія така якась нерівномірна...коротше, добре що не видно. ТА майстер пропонує мамі ще раз зробити безкоштовно, так як проблема в тому, що підібрала засвітлу фарбу. Але наразі мама думає,чи варто...Чи таки йти до якогось іншого майстра і нормально переробити.
    Доречі, мамі робили губи на дому, при чому процедура вийшла досить дорогою, практично як в салонах. 600грн. татуаж і 200 корекція.

    Наталь, а де брови малюєш?
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    На Балабана, в салончику, у НаталІ :)
    Майстрів багато хороших, я би не їхала десь в інший кінець міста заради брів. Ходила до багатьох, обирала по стану брів майстра, вмінню вислухати, чистоті робочого місця і комфорту, та й юж :)
    Минулого тижня прийшла, а моєї нема. Ну то в іншої брови зробила- нічим не гірше. Але та , перша, мені подобається більше :)
     
  4. nataaa

    nataaa New Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    дівчата поможіть!!! порекомендуйте хорошого майста, але тільки якщо самі робили в нього або бачили його роботи на інших. Бо на словах багато хто рекомендуе. а потім хоть з дому не виходь. Таке страшне тобі зроблять.
    Поможіть будь ласка.
    А то вже третій день по форумах лажу і нічого конкретного не знайшла =(
     
  5. Redshama

    Redshama New Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Дівчатка і мені, і мені скиньте координати гарного майстра у Львові, наперед всім дякую щиро!:girl_smile:
     
  6. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    не можу дивитися на блондинок з чорнющими нататуаженими бровами. ну, як Брєжнєв, чесне слово. я не проти татуажу, але, щоб природно виглядало. а то дивишся фотку і лиця не видно - тільки брови :)))
    по темі. ох, як би мені хотілось перманентного макіяжу по контуру росту вій, бо сама смугла, волосся темнокаштанове, а вії дуже рідкі і короткі. так і проситься підфарбувати, але не завжди є час...
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Зробила собі місяць тому татуаж брів, тепер тільки щой роблю то й плачу в подушку,попала на якогось не майстра а ламайстра, зробила одну тоншу доугу грубшу,щей криво, незнаю що тепер з тим всім робити, як жити дальше??? Шкодую... Може хтось підскаже, порадить чи можна тепер то все видалити, і в яких салонах таке роблять???
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    та ви так не переживайте...зараз світ не стоїть на місці,техніка йде вперед і є спеціальний лазер,який видаляє тату.Наскільки знаю без рубців.
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj New Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    А де є такий салон де роблять таку процедуру, щозь знаєте про це конкретніше, і чи то болюча процедура, і наскільки коштовна, хоча про гроші я вже недумаю, аби тільки позбавитися пошвидше від того невдалого татуажу.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Я робила макіяж в суботу і запиталась в дівчаток за татуаж, то вони обоє скривились і сказали ні в якому разі... хіба що ви вищипали свої брови на ніц. Мені навіть заборонили вищіпувати мої брови. Тільки підмалювати легко тінями і крапка.

    Так, що у нас цього вже не роблять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    А тіні для брів є спеціальні чи ті самі що для макіяжу,просто без блиску?
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.


    Є спеціальні, а можна й простими матовими для очей користуватись. Дехто ще бере кремові тіні від мейбелін і ними малює.
     
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    ... тільки уважно дивитися, чи вони холодного відтінку.. Коричневі тіні теплого відтінку на бровах не можна використовувати - буде виглядати як старий невдалий татуаж.
     
  14. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Дивно, я собі робила 3 тижні тому і мені треба йти на корекцію, а то майже непомітний став, але з тими святами ніяк не виберусь)
    Він в вас хіба не злущився? Чи то після корекції вам форма не підходить?

    Надіслано від мого LG-P713, використовуючи Tapatalk
     
  15. Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    дівчата , де у Львова можна зробити татуаж брів? порадьте, хто робив?
     
  16. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    Вам потрібно і на фото глянути самої роботи, маю подруг які робили, їм подобається, а для мене це :bad:, бо смаки різні. Навіть на фото, якщо фото тільки зони татуажу ,може виглядати гарно, а до обличчя не пасувати , теж зле. Як на мене майстер татуажу має не тільки професійно нанести татуаж, а й порадившись з вами зробити так, щоб це вам пасувало
     
  17. Відповідь: Перманентний макіяж. Татуаж.

    я думаю робити татуаж в Багірі. Підкажіть, хто робив там, які відгуки?
    і ще підкажіть за Альтерего, Метаморфозу, Шико, хто робив там татуаж брів? Будь ласочка!
     
  18. alondra

    alondra New Member

    Я зробила повіки верхні у персона люкс на вул.Богомольця,майстер татуажу Оля,дуже задоволена,Правда робиться довго,треба набратися терпіння,трохи болісна процедура,наносять заморожуючий гель,тому перше око менше боліло,друге трішки важче терпілось,але я терпелива,тому якщо відважитесь я думаю вам сподобається))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    хочу дати дуже важливе застереження для тих хо хоче вперше ( та і не вперше теж) робити собі перманентний макіяж - будьте дуже уважні із вибором матеріалу - сто раз перепитайте майстра, чи це фарба для ПМ, а не для тату.
    Мені робив ПМ дуже поважний та відомий в тату сферах майстер, але вирішив мабуть зекономити, а використав тату фарбу замість фарби для ПМ.( так мені потім пояснювали багато інших майстрів у різних містах, не тільки у Львові):girl_devil:
    результат жахливий! тримається вже 5 років.Пігмент розтікся, став синім,як у алкашки.:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Корисно Корисно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ghypik

    Ghypik New Member

    Дівчатка напишіть і мені будь ласочка хорошого майстра з пм,і туди куди не варто іти!дуже дуже дякую