Переношена вагітність

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Зорянівонька, 26 Січень 2014.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Завтра в мене 42 тижні і ніяких передвісників.
    І не пригадую, щоб на форумі хтось довше ходив.
    Які можуть бути ускладнення, ризики. Багато чула про зелені води, ітд.
    Чого боятися? Чи не боятися, а чекати.
    Поділіться досвідом-думками.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Переношена вагітність

    не боятися, чекати
    ходили і довше

    зараз найду інфу
    *сама довго ходила*

    ну там секс-пекс, підлогу руками помити і в під"їзді, сусідньому - кажуть помагає
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Переношена вагітність

    Цьомцьомка точно довше 42-х ходила.
    І ще були дівчата.
    Тим більше ти і першого разу майже до 42 дотягнула.
    Скоро вже прийде воно. Вже на підході.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Переношена вагітність

    це з Комаровського, ага
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Переношена вагітність

    Юля-Цьомцьомочка народжувала, у мене 2 племінники народжені в 42 тижні. Я і мій молодший брат народжені після 42 тижня ( ознаки переношеності мав лише брат. І то там переношеність була підтверджена до пологів спец. аналізом, тому їх викликали одразу після повних 42 тижнів).
     
  6. Zyzya

    Zyzya New Member

    Відповідь: Переношена вагітність

    Я малу родила в 42 тижні рівно,але Професор з мечнікова на огляді сказав, якщо не рожу до кінця 42 тижня будуть різати,тому мені лікарка помогла почати родити.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Переношена вагітність

    2є здорових хлопців 42-тижневих, здоровенька Віруся на 43 тижні.
    Зоряно, не переживайте. Я впевнена, що пологи, які почнуться в повних 42 тижні - у свій час - пройдуть значно краще ніж якби Вам їх в 41 тиждень викликали, *бо ж перенос*. Розслабтесь, доходжуйте, поповнюйте позитивну посиденьківську статистику.
    ну і щодо "великих" переношенийх дітей - звісно, дитина більше від того, якою вона була в 38 тижнів. Але не всім же родити в 38 і взагалі - ми виношуємо таких малят, яких можемо народити без проблем. Все буде добре!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Переношена вагітність

    Першу дитину народжувала в 42тиж і 2 дні, другу майже 42, дуже цим не переймалась, роди пройшли нормально... пов'язували це з довшим менструальним циклом, в мене був 35-37днів.
     
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Переношена вагітність

    Менша в 42 тиж з вагою 2 100, в неї шалушилась шкірка. Васько 42 +, 3300, ніяких ознак переношуваності.
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Переношена вагітність

    усіх трьох 42-43 жодних ознак переношеності
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Переношена вагітність

    Народжувала свою донечку на 42 тижні. Миття підологи і все таке - нічого не допомагало. Води були бруднуватими. Але все пройшло чудово. Донечка, ттт, здорова. Хіба нігтики ну дуууже довгі мала, аж закрутилися в трубочку:girl_haha: - та то виправляється;):d23: Тож не переживайте, а насолоджуйтеся останніми днями вагітності:)
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Переношена вагітність

    Тут якщо переживання дуже, можна робити узд. зі Златою в 41 тиждень робили, казав узд-ист що ще можна ходити. там дивляться на стан плаценти, пуповини, судин, серцебиття дитини.
     
  13. marruda

    marruda New Member

    Відповідь: Переношена вагітність

    Я народжувала в 42 тижнi, не хвилюйтесь - на все свiй час! До речi, також маю нестабiльний та дещо довший менструальний цикл. Щодо ознак переношування - хiба що шелушiння шкiри на ножках й трошки на ручках. Важило мое щастя 3200 ;) все пройшло добре!
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Переношена вагітність

    ми народилися в рівно 42 тижні. все добре. хоч і була в пологому під наглядом на вимогу лікаря, але ніхто жодого разу мені нічого не сказав і не зробив. чемно чекали
    не хвилюйтеся!
    можна зробити КТГ дитинки для заспокоєння.
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Переношена вагітність

    Ну я не панікую.
    Просто хочеться зібрати інформацію, для статистики :)
    В неті багато страшилок на тут тему.
     
  16. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Переношена вагітність

    А в мене і цикл ніби недовгий і стабільний (24 дні), а все одно народила практично в повних 42 тижні (здається два дні до повних 42). Малятко заважило 3800, ознаки переносу були- шкірка облазила конкретно на ніжках і на ручках.
    От і зараз вже 39 закінчується, і ще нічого.
     
  17. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Переношена вагітність

    я теж в 42 тижні народила, жодних предвісників пологів, лягла спати як харьок ніц не чула, в 3-й ночі встала до туалету без жодного ниття, болю чи дискомфорту, і там все почалось, відійшли води і період схваток щохвилини одразу. Води були нормальними, пологи теж, тільки лікар говорила шось про тверді кістки черепу в дитинки, що ніби говорить про легку переношеність. П.С. Я вже на таких термінах "збирала сірники" :), за кожним нагиналась і збирала :)
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Переношена вагітність

    у Вірусі теж голівка була кругла як мячик, я відразу подумала, що лікар сказав би "переношена". А про нашу суху шкіру і догляд за нею розповім у темі про перші дні життя дитини. Загалом, всі троє моїх дітей мали в перші тижні сухість шкіри - в тій чи іншій мірі.
    з приводу передвісників - з Дмитриком і з Вірусею я з 37 тижнів я ледь ходила, але мусила свій термін таки виходити... з Сергійком якось легше було, а з Вірусею ті передвісники ну такі вже були сильні...
     
  19. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Переношена вагітність

    Моя доня народилась на початку 42 тижня. На 41 тижні робили УЗД, і лікар оглядав, сказав ще гуляти :) Все пройшло легко, води були чисті. Шкірка шелушилась на ніжках і ручках, ну і одразу мала шикарний манікюр.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Переношена вагітність

    щодо ваги дитини - типу переношені великі через те, що пересиділи. теж є нюанси, бо хоч і є приблизні показники збільшення ваги лялі за тиждень, але достеменно ніхто не знає, коли саме дитя набрало вагу. З Дмитриком я останній тиждень майже голодувала - просто не могла їсти. тож навряд чи він за той тиждень сильно поправився. Сергійка могла "розпасти" за останній тиждень в патології вагітності, коли нерви заїдала солодким. Утім, знову ж - не факт. Віруся в 40 тижнів під 4 кг мала точно. а вже 4 чи 4.300 - як на мене, не так вже і суттєво :)

    ---------- Додано в 21:37 ---------- Попередній допис був написаний в 21:35 ----------

    Лех на Батальній в терміні 41 тиждень і 2 дні казав гуляти ще тиждень, а тоді в патологію з речами.