передвісники пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitulinka, 16 Липень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    кому передвісників? :) на мене одну забагато трохи.
    Мене страшенно нудить, а вночі я страшенно їм :)
    Тягне спину і кульшові суглоби.
    Малюся в тазу так низько, що аж там стукається.
    Дуже важко думати, концентруватись на чомусь. Зір чудовий, але поки не "змушу" себе дивитись, то не бачу нічого навколо себе.
    Колір обличчя дивний. Не хороший, не поганий, якийсь... дивний і все.
    Коли живіт твердне, то нема чим дихати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Єва

    Єва Well-Known Member

    В мене з передвісників, крім вказаного вище, ще одне "контрольне" генеральне прибирання з викиданням речей з серії "колись пригодиться".
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Не знаю чи це передвісник, але почав мені піднивати живіт. Жодного разу за вагітність не відчувала такого. Перед тим, кілька днів затишшя, малятко дуже мало рухалось. Хоча рано мені ще, сумка не готова)
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Як казала Кудряшка Сью з фільму "дєті нє от етого родятся"
     
    • Смішно Смішно x 4
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    моя леді рухається менше через те, що не має місця. Менша власне амплітуда, а саме ворушіння присутнє.
    Мама моя каже, що у мене високо живіт. А я кажу, що він не високо, він просто - скрізь :) Бо опустився ще в 34 тижні, а з тих пір ляля виросла суттєво.
    От поки це пишу - маю хорошу, довгу тренувальну перейму. А вночі спала як вбита. А ніч перед тим були тренувальні, теж хороші і навіть регулярні. (Тренувальні на моєму терміні відрізняються від справжніх лише результатом :) )
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Нити не перестає, сонливість + почало защемлювати в тазо-бедренних кістках. Влягтись нормально тепер ще то випробування.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ніде то не дівається(((( Вчора вечір-ніч так добряче нило як на такі "порядні" місячні і постійно, поки не заснула міцно над ранок. Від того ниття руки і ноги болять-крутять, важкі якісь чи що і це не набряк точно. В перші пологи я ідеально виспалась, прокинулась і почала собі засікати легкі перейми, ніяких інших відчуттів не було. А тут не готова до такого, одні питання? Це такі тренувальні чи що?
    Щось не можу зрозуміти подальшого розвитку чи то раптом може перестати і почнуться класичні перейми-хапання?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    може бути по-різному...
    але справжні пологи Ви навряд чи проспите :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    про таке хіба мріяти))
    Той стан якийсь просто не зрозумілий мені, я виснажуюсь, виспатись вчасно і нормально не виходить, нападає апатія. Хочеться попри все вийти-їхати з хати, а не виходить, реально боюсь кудись сама, а з кимось - нема з ким. Ви, мабуть, як ніхто знаєте як з тими "жити". То ще не повних 40, а я починаю розуміти і хотіти "народити вже".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дуже Вас розумію. В мене якраз з 39 тижнів почались такі всякі двіжі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    мене з 37 мучить по наростаючій. Але бувало годинку-дві і забувалось. А з цих вихідних просто "висну", не можу ні на що відволіктись.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а це і непогано. В пологи ж потрібно "піти", зануритись.
    Воно так за пару тижнів або днів може "відключати". Тримайтесь, пливіть за течією.
    там на дощ збирається :) вважайте
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я з 32го десь тижня жила в капсулі уповільного часу та зависання. Все було вже дратівливе, що стосувалось вагітного стану. Нічого не хотілось. Хотілось народити :)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну от, і я сьогодні з тим же прийшла, якась озадачена трохи - вчора писала що спина ниє, а нині уже й живіт так відчутно і то не лише коли сиджу чи лежу, а й надворі коли йду:girl_in_dreams:Я, наче, і в курсі що так нити може і місяць-півтора запросто, але про всяк випадок наполовину зібрані сумки в ПБ ще раз перебрала і докинула кілька речей, тепер маю спаковані відсотків на 80 :girl_crazy: А ще сьогодні, коли в ЖК сказали наступного разу явитися 4 червня, я собі тихенько подумала "а, може, я на початку червня вже народжу і не прийду більше до вас :girl_blum:", хочеться ж думати що я буду з тих щасливчиків яким вдалося народити трошки швидше ПДП (хоч, певно, ті хто до 42-43 тижня ходив теж на таке надіявся :girl_in_dreams:)
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2018
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я вже з тими тренувальними якась дурна стаю. Скільки то часу підряд хвилин-годин можуть тривати оті хапання? Чи може так годин 10))
     
  16. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    В мене були кожен день після обіду протягом двох тижнів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Таки ті тренувальні виявилися справжніми!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  18. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @rununkulos ну от як воно є.Чи перші пологи,чи енні, а всерівно сумніви є чи то Воно до останнього.
    Чекаю вашої розповіді про пологи.Цікаво,як ви зрозуміли,що це не просто передвісники,а вже Початок
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Сьогодні почали боліти груди, ліва якось більше. Це передвісник , чи привід звернутися до лікаря?
    Мені здається, що в мене вже всі які можуть бути передвісники були. Але я ще не нию, нє))))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    молочна кухня готується :)
    у Вас вже й термін - суцільний передвісник. На все свій час :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1