передвісники пологів

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitulinka, 16 Липень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якби ситуація була моєю, я б не пила
    Але по максимуму відпочивала би, аж до постільного режиму
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тобто будь-яка фізична активність може пришвидшити процес? А цього краще не робити, бо дитя ще високо? Так? Бо я щось слабо соображаю сьогодні))). Ще й в басейн хотіла). Йду полежу).
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я постараюсь без зайвих висновків. На все свій час і те, час чого настав, відмінити неможливо. Але фізична активність витрачає сили - це раз. Надмір фізичної активності може посприяти (може і не посприяти, але!) відходженню вод, а це для пологів в лікарні ще один фактор "відліку" часу на родову діяльність. Так само, якщо води мають відійти - цьому не завадиш, але нащо це провокувати?
    ні про що не говорить взагалі.
    Другий син сидів низько з 35 тижнів, мене всі питались "коли вже". А досидів до повного 41 тижня
    А з донею живіт навіть на переймах був високо, вже у потугах опускався по мірі того ,як вона виходила.

    Просто особливо берегти себе і свої сили
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @cjomcjomka, дякую Вам за відповідь!
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Якщо терпимо, я б не пила
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Абсолютно терпимо). Особливо коли лежу).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    То й лежіть! Я теж не пила, коли призначали. І останнього разу в 36 тижнів вже була впевнена, що народжую, але відлежалась і народила в 40 тижнів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо чесно, то деколи вже хочеться щоб все відбулось). Але мене зупиняють декілька моментів, найголовніший з яких - хочу таки порадитись з лікарем з Джамбула, а вони поки закриті. От відкриють іх, проконсультуюсь, і тоді вже буду рухатись))).
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене було щось подібне на підтікання вод і сильний тонус. В 36 тижнів. А причиною став надто активний вечір. Відпочила, заспокоїлась. Народила за півтора місяці :) Причому протягом цього часу були інші різноманітні передвісники
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То напевно такий період трохи дивний). В мене подруга своїх двох дітей народила на цьому терміні, а третю дитину на 35.
     
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Про ношпу мені казав Пелих, що з якогось тиждня (вже не пам"ятаю точно, але в другому триместрі) пити у дуже крайньому випадку, бо розм"якшує шийку матки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а крім того, розслабляє гладку мускулатуру. Небезпечно таким бавитись перед пологами, де основні процеси на гладкій мускулатурі зав'язані.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. gladiolys

    gladiolys Member

    А для чого її тоді взагалі виписують? Мені лікарка сказала пити ще з 37 тиждня, при чому чим ближче до пологів, тим більша доза. Але я не п'ю.
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Наразі пила один раз минулої суботи таблетку, бо реально хапало, і хапало регулярно (з 7 вечора і до 4 ночі). Але якраз мала ентеровірус, почувалася досить кепсько і була ну зовсім не готова до пологів), то й випила. І реально попустило. Думаю, що таке може проканати з тренувальними, зі справжніми ношпа не діятиме).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Пройшлась зараз по двору, а таз і тазові суглоби аж скручує. Дитина товчеться в таз, боляче. Такий стан краще переходжувати чи стояти, лежати?)))
     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ай, думала до обіду не відписувати, проте...
    Вчора, сьогодні до обіду підозрілі на корок шматочки, мало, по 3 мм разом з виділеннями були і пару таких прозорих ниточок.
    А ось зараз такий гарний шматочок, вже коричневий побачила.
    Домовилась з батьком з ним прокататись до Києва: він на зустріч, а я би погуляла. Може, нагуляю дітку? :)
    Тренувальні перейми останні дві ночі такі, більш окреслені по відчуттям.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • мімімі мімімі x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а Ви де живете?
    Корок сам по собі може і не бути ознакою "вже_пологів". Але в далекі поїздки я би не їхала.
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В 35 км від Києва. Це 30-40 хвилин по трасі. (І в 5 км від пологового :))
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    День третій, відходить пробка :)
    З 2ї години ночі щось підхапувало, намагалась перейми рахувати, але зпросоння, бо заснула тільки близько 1ї.
    А тут півгодини тому відійшли води. Води? Кольору, як пробка, хоча, світліші. Не скажу, що вони рожеві, більш темний колір. Запах приємний (ну, відносно :)). Підхапує терпимо.
    Води відійшли вперше.
    Вже підїзжаю до пологового.
    Термін 38т 3дн.
    Подивимось. Хто там :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2