Передчасно народжені діти!

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем pravovuk, 31 Січень 2010.

  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    а ще в догонку до попереднього допису

    Малави - бідна африканська країна. Африці і Азії в цілому народжується велика кількість недоношених діток. Причини до кінця не зрозумілі, одне з припущень - інфекції (зокрема, в ролику згадується малярія).
    У Малави, наскільки стає зрозуміло з ролика, прийнята державна програма по виходжуванню недоношених діток Методом кенгуру (МК)
    http://www.youtube.com/watch?v=npythvUL9pU&

    А ось ролик про Колумбію. До речі, там і Великобританія згадується - переймає досвід
    http://www.youtube.com/watch?v=7dF7joClLh4&

    А ось приклад, як МК може поєднуватися з виходжуванням недоношених діток в інкубаторі
    http://www.youtube.com/watch?v=Uh-uA63TgDY&

    І на кінець: МК підходить не лише для новонароджених з низькою вагою, але і для діток, що народилися в термін. МК можна використовувати до 4-6 тижнів, це сприятливо впливає на розвиток дитини
    http://www.youtube.com/watch?v=jz2Ox3tfz48&
     
  2. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Метод кенгуру в Україні!
    відео в новинах на інтері


     
  3. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    цікаве відео про Метод Кенгуру (для більш посвячених в медичні тонкощі)
     
  4. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Салабай направду СПЕЦ! Хоча троха залякувала на початку але потім виявилась привітнішою.

    ---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

    100%!!! Вона і нам допомогла з нашим синочком
     
  5. slovjanka

    slovjanka миється в бані

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    яка ж вона лапочка-красунечка!!!!:girl_tender:Щастя вам всім!
     
  6. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

  7. LIMOA

    LIMOA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Зараз на Чернігівській в реанімації мій племінник...дуже хвилююся...стараюся тримати себе в руках...
    Народився з вагою 1800 г(тепер,почитавши цей форум, розумію,що це не так уже й мало....)ріст,якщо чесно,то вже й не пам*ятаю,а турбувати брата з лишніми питаннями не хочу,здається 46 см.В нього крововилив в голові,де саме точно не знаю,начебто між двома півкулями мозку...Легені ще покищо не працюють самі
    Якщо хтось може,дайте якусь пораду,або розкажіть які шанси на те,що у нас буде здоровенький хлопчик.Наперед вдячна!!
     
  8. MALYNKA

    MALYNKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Шановна LIMOA, думаю що визначати рівень шансів для будь-якої недоношеної дитинки не наважаться навіть лікарі. Більне того, напевно і батьки вашого хлопчика відчули на собі важкий період, коли лікарі готували їх до гіршого, не даючи ані найменшої надії на те, що все може бути добре. Але я думаю раз вже стількох малесеньких діток виходили, це говорить про те, що в нас хороші лікарі і апаратура, яка дозволить і вашого хлопчика виходити. Вам залишається лише налаштувати себе на краще, бо дитинка все відчуває. Тримайтеся.
     
  9. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    це говорить про те що дитина мала жити, бо якби дійсно лікарі щось хотіли то би вони застосовували метод кенгуру в повній мірі, а не виганяли батьків і не дозволяли їм бачити свої дітей, чи створювали всі умови щоб мамою і близько там "не пахло".
     
  10. LIMOA

    LIMOA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Дуже дякую всім за відповіді. Тепер наш Святославчик, вже у терапії...стан ніби покращується)))
     
  11. MALYNKA

    MALYNKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Шановна Yaremko.Я народила свою донечку в середу, з пологового мене виписали цього ж тижня в суботу, в цей самий день я вже побачила свою доню. А вже з понеділка(тобто на 5-й день після пологів) день в день, мені прикладали мою дитину до грудей(протягом 3,5місяці). Тому якщо якийсь період мамі не дають спілкуватись з дитинкою, то я думаю на це є вагомі причини
     
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Є різні випадки, і різні стадії недоношеності. але є і законодавча база яку наші лікарі не виконують і роблять різні перешкоди щоб мама не бачилася із дитиною. але якщо щось стається вони завжди прикриваються цими самими нормативами і актами і роблять маму винною. іншими словами одне вони роблять і говорять, а інше записують в документацію.
    У вас зараз говорять емоції. але якщо б ви запитали як би це все мало виглядати у вас у спеціалістів тих самих медиків/неонатолога який займається не доношеними дітьми і які вчать наших лікарів (і на цю мету виділяється немалі кошти) то ви би змінили свою думку.
    ось як виглядає їх навчання (але я бачу що це як горохом об стіну)[​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2011
  13. MALYNKA

    MALYNKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Мабуть все ж ви праві. Під час перебування на Чернігівській я теж чула про незадовільне відношення лікарів відносно деяких сімей. І після нашої виписки чула про "довгі карантини", коли до дітей справді нікого не пускали. Співчуваю тим мамочкам. В нас, слава богу, було трошки інакше.
    Якщо вже говорити про те, що мені не подобалось відносно мене, то це страшне залякування на початках: що ваша дитина в будь-який момент може померти, що вона може бути калікою... і т.д. вони ж з таким підходом самі призводять до того, що батьки втрачають надію(а дитина все відчуває!). А на фоні таких переживань мама ж може втратити грудне молоко! Про що вони думають?!
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2011
  14. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Вони знімають з себе відповідальнісь:girl_devil:
     
  15. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    А ще для того, щоб батьки маленької дитини почували себе безмежно вдячними лікарям, які запобігли отому всьому страшному, що могло статися, і відповідно "віддячилися" грошима...
     
  16. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Не пам'ятаю, чи писала це в цій темі, але можна і повторити. Я маю дуже багато претензій до лікарів і персоналу, що працюють на Чернігівській. 2,5 місяці день у день була там. Так, вони рятують десятки дітей. Але чи дають вони змогу дітям бути здоровими? Відношення до батьків в деякі моменти жахливе, ставлення до дітей нагадує старі радяньскі часи. Діти страждають від голоду... Мамів до них пускають на пару хвилин за графіком... Коли ж це скінчиться і зролблять нормальну лікарню для виходжування недоношених????
     
  17. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Я теж страшенно незадоволена відношенням персоналу на Чернігівській. :shok: Найзлішому ворогу б не побажала пережити той пресінг, який вони творять. :shout: Місяць часу, поки наш малюк знаходився там, я почувала себе як у в"язниці. Як то кажуть: "Шаг влево, шаг вправо - расстрел!" :ireful1: З порогу лікарні вже боїшся дихнути не спитавши на це дозволу. Я розумію, що правила існують, і вони ніби дбають, щоб мами годували молоком (заохочують на це) а з іншого боку роблять все можливе щоб воно зовсім пропало. Дяка Богові, що я це витримала, хоча іноді дах зривало від хамської поведінки деяких лікарів :sad:
     
  18. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Вчора по новинах показували, як помер передчасно народжений хлопчик у лікарні,через те що батьки не змогли знайти 9.500 тис.грн. на той сурфактант, який лікарня мала, і повинна була дати безкоштовно......Стріляти таких лікарів мало...

    ---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:00 ----------

    Для мене найстрашнішим там було,бачити як вони важать діточок кидаючи голівками на залізну вагу, а при вигляді білих коробочок, я одразу мліла...Бо один раз побачила, як в цю коробочку клали дитинку.......Не дай Боже такої біди нікому......

    ---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:03 ----------

    Для мене найстрашнішим там було,бачити як вони важать діточок кидаючи голівками на залізну вагу, а при вигляді білих коробочок, я одразу мліла...Бо один раз побачила, як в цю коробочку клали дитинку.......Не дай Боже такої біди нікому......
     
  19. OlichkaI

    OlichkaI New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    ми теж купляли на двох дітей сурфактант "бо не було в лікарні".
    Після виписки хотіли звернутися щоб повернули гроші, адже це держава має забезпечувати цими препаратами, але як, якщо в виписці не було вказано що дитина потребула і отримала цей препарат!!!! А з своїм чеком з аптеки ми нічого не докажем:girl_sad:
     
  20. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Не то слово, і забирати право на лікарську практику.
    Нам ще в роддомі гарно натякнули, що треба 3 дози сурфактанту :shok: і це коштуватиме 30тис. гривень:eek:
    Потім натякали, що це коштуватиме по 7тис. за ампулу, потім за 5тис.
    В той день я реально їхала мозгами, бо від тих натяків ледь не втрачала свідомість. Це було ще й на другий день після родів - я толком ще не отямилась від родового стресу а тут ще один і який :ireful1:
    А потім і сама дізналась, що це мало видаватись безкоштовно :girl_mad: