Передчасно народжені діти!

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем pravovuk, 31 Січень 2010.

  1. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Може не дуже в тему, але для когось як приклад, може підбадьорить:
    Це нам 14 днів, мені в перше на груди малечу виклами
    [​IMG]
    А ми отакі були (це нам 20 днів), а памперс...
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 12 Травень 2010
  2. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Alonka! Це якраз дуже в тему!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДЯКУЮ! У Вас чарівне малятко!Хай росте здоровеньким!!!!!!!!!!!! Я думаю фото наших мацьоп,допоможе хоча б морально тим мамочкам, в яких нещодавно народились такі малятка!!!!!!!Бо хто ж як не ми всі знаємо як морально важко пережити цей період!!!!!!!!!!!!!ДЯКУЮ!
     
  3. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Вибачте, якщо не зовсім в тему, але я та моя сестра народились недоношеними. Моя сестричка у 6,5 місяців, а я майже у 8-м. З вагою відповідно 1700 кг та 2300. Ми обидві цілком здорові, зріст понад 170 см. Моїй мамі сказали, що якщо буде третя дитинка, то ймовірніше теж недоношена. Я зараз на 5-му місяці, може хтось знає, яка спадковість недоношеності, які в мене шанси доносити свою дитинку?
     
  4. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Smokky не переймайтесь, в мене в мами є знайома (я про це взнала як родила), вона 11-та!!!! Все решта викідні, вона родилась з вагою десь біля 800 гр, і це в 60-ті роки!!! Ніколи б і неподумала, нормальна тьотка. В неї троє здорових дітей, всі вагітності вдалі... Тому не накручуйте себе, все буде добре!!!
     
  5. sophia

    sophia New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Дуже дякую шановним МАМУСЯМ за їхні історії та фотографії, бо мені як лікарю реанімаціїї новонароджених, дуже приємно читати, що наші зусилля не пропадають марно і з малесеньких горобчиків виростають такі чудові пташенята. Ви справжні герої і Ваші зусилля та переживання не можна зрівняти з нашими і Ваші дописи будуть давати нам наснагу для подальшої боротьби за життя малечі!
     
  6. Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Читаю - і плачу. Знову переживаю все з початку. Я народила свою донечку в 25 тижнів і 2 дні з вагою 760 грам і ростом 29 см. Тим, хто пережив подібне, все стає зрозумілим, а решті не потрібно знати всих тих жахів (особливо вагітним!!!). Зараз нам 1 рік і 7 місяців. Дуже жвава дитина. Говорить цілими днями, бігає ("на чотирьох") по всій квартирі і пищить. Почала була ходити, але потім знову поповзла. Кажуть - ще не її час. Правда важить моя Дюймовочка всього 8 кг 200 гр. Дуже делікатна дівчинка.
    Дуже хотіла би зустрітися і поспілкуватися "вживу" з мамами таких крихіток, поділитися досвідом, подивитися на карапузиків. Кого це зацікавить - відгукніться.
     
  7. ikaklyk

    ikaklyk New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Дуже дуже велике Вам дякую, в мене якраз на рахунок БЦЖ були великі сумніви, тепер точно не буду робити!!! Ще раз дякую! Дуже прикто,що вам прийшлось це пережити на власному досвіді........
     
  8. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    (копіюю повідомлення)
    Yesss!!!!

    Делюсь радостью.

    К нам в Украину, кажется, приедет (33 тьфу, надеюсь таки приедет, спасибо французскому посольству) Nathalie Charpak!
    Это человек с мировым именем в методе выхаживания кенгуру (тут можно почитать подробнее про метод, у д-ра Бергмана www.kangeroomothercare.com ).

    о, нашла ее блог.
    http://www.mother-child.org/weblogs/2005/aug/18/0952/kangaroo_mother_care_kmc_method_worldwide

    будет представлять evidence based kangaroo mother care guidelines (для областей, работающих с Проектом, и, надеюсь, для руководства Минздрава).

    У нас этот метод кенгуру есть даже в 584 приказе по маловесным детям, но пока что редко где реально используется.
    при этом, как в свежем исследовании нам пишут
    http://ije.oxfordjournals.org/cgi/content/full/39/suppl_1/i144
    ассоциируется с большим снижением смертности среди детей меньше 2000 г - на 51%
    и с еще большим снижением тяжелой заболеваемости (типа сепсиса, тяжелой пневмонии, НЭК)

    (+ еще много полезностей есть)
     
  9. MALYNKA

    MALYNKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Привіт усім!
    Історія появи на світ нашої донечки була також не веселою. Мої передчасні пологи почалися на 25-26 тижні вагітності. Найстрашнішим для мене було те, що під час переймів лікарі припускали, що дитина родиться вже мертвою (оскільки серцебиття дитини вже не прослуховувалось). Це були найболючіші хвилини у моєму житті (як для тіла, так і для душі).
    Але коли я почула, що дитинка народилась жива, я забула про все, оскільки дякувала Богові за те, що дає нам можливість хоча б охрестити нашу донечку і віддати її в руки Божі. У цей момент, я навіть не уявляла, що таких діток рятують, так як ніколи раніше тим не цікавилась і з цим не стикалась. Наша доня народилася з вагою 750 г та зростом 33 см.
    Минав день за днем. Разом з молитвою моя віра зростала. Разом з підтримкою родини моя упевненість утверджувалась. Звичайно, що були моменти розпачу, зневіри, постійні сльози…
    Розумію всіх матусь, оскільки і мене не минуло постійне слідження молока по ночах, постійна радість і смуток за кожен грам ваги, який набирала або втрачала моя доня, довге очікування того, коли вона нарешті вже сама почне дихати…
    На Чернігівській ми пролежали 3,5 місяці (1 місяць в реанімації), які, здавалось, були найдовшими в моєму житті.
    Зараз нам вже майже 1,3 місяця, важимо 9 кг. Дні просто злітають… З кожним днем все цікавіше стає спостерігати за новими досягненнями доні.
    Звичайно розвиваємось ми трошки із запізненням, ще не ходимо (хіба, що попід руки), але і за це дякуємо Богові. На все свій час…
    Ось декілька наших фотографій:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Просто красунечка!!!!!!!!!!!!!!:girl_in_love:
     
  11. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    А мені так радила моя педіатр і щодо цілком доношеного мого малятка, каже, що краще поки дитинка хоча б ходити сама не почне нормально і перші слова говорити, то краще щеплення не робити, а то потім не знаєш від чого якісь зрушення - чи то від щеплення, чи від чогось іншого
     
  12. shnaps

    shnaps New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Привіт,як мені це знайомо!Я свою донечку народила на 22 тиж з вагою 650 грам,32 см!Так боляче було переживати цей етап,коли вона така беззахисна лежала в лікарні,серце не витримувало!Так мамам,які мають доношених дітей чи неглибоко недоношених---------не зможуть зрозуміти що це таке-бачити своє дитя таким незрілим,коли просвічується шкіра,якої як такої ще нема!Коли ти знаєш,що воно має ще 4 місяці дозрівати внутрішньоутробно,а тут не можеш зрозуміти як твоя крихітка,появившись на світ-має боротись за своє життя!
     
  13. MASLINKA

    MASLINKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!


    Кілька днів тому взнала шо такий статус зберігається за дитиною до семи років
     
  14. MALYNKA

    MALYNKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    [MP3][/MP3]Привіт Lapulya.Співчуваю вам. Частково вас розумію, тому що починалось в мене все подібно. В мене також почались болі, які я перетерпіла до ранку не підозрюючи навіть що це почалися вже схватки. Але в моїй ситуації, дякувати Богові, донечка вижила.
    А чому ви не знаєте причини передчасних пологів? Лікарі не можуть визначити, чи ви ще не дізнавались? Якщо ви ще не вагітні, обов'язково дізнайтеся причину, щоб уникнути ускладнень при наступній вагітності(проконсультуйтесь в кількох лікарів).
    В мене перша вагітність закінчилась тим, що на 8 тижні завмер плід, причому із здоров'ям ніколи ніяких проблем не було. Після цього я зробила повне обстеження, які показали, що я цілком здорова(лікарі казали що я могла просто перенервувати). Я заспокоїлась. Пройшов рік. Я знову завагітніла і вже була впевнена що ця вагітність пройде добре, але не так сталось як гадалось...
    Причину також ще не знаю, але якраз вияснюю. Дуже хочу бути впевненою на 100% що при наступній моїй вагітності вже нарешті нічого поганого не трапиться, оскільки дуже хочу ще діток!!!
    P.s. Мамочки як тільки щось під час вагітності іде не так, не зволікайте, відразу біжіть до лікарів! Кожна хвилина може бути дорогою!
     
  15. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Бігти до лікарів можна, але перед тим варто трошки поцікавитись про лікаря, до якого бігтиме. Моя знайома так побігла, коли на 12 тижні вагітності почались проблеми. Так лікар такого наговорив, що в неї почалась істерика, яка закінчилась втратою малечі. Після вього почали вияснювати все детальніше та дійшли висновку, що можна було вберегти малятко, якби звернулись до іншого лікаря. А взагалі, завжди не втрачайте віри та надію - все у вас буде добре.
     
  16. MALYNKA

    MALYNKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Привіт Prutylyatko . Звичайно, ви праві. Розібратись обов'язково треба, тому що лікарів від бога не так багато. Але це треба робити до вагітності, або на ранніх стадіях вагітності, тому що коли вже виникають якісь проблеми, немає часу бігати від до лікаря і шукати того, який викличе в вас більшу довіру.
     
  17. zaba

    zaba Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Привіт всім! Мій синочок також народився передчасно, на 36 тижні з вагою 2240 і 44см. На щастя він був добре сформований, самостійно дихав, тому вже за тиждень нас виписали додому. Чому почались передчасні пологи не відомо... дякувати Богу що все добре, зараз Павлик активний життєрадісний малюк, від одноліток відрізняється тільки тим що дрібненький :)
     
  18. Малявка

    Малявка Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Мій маленький народився на 31 тижні, 44 см, 1 кг 840 г. Дякувати Богові, дихав сам і досить швидко нас виписали додому. Але після пережитого і побаченого нікому не побажаю такого. Зараз нам майже 2 місяці, їмо-спимо-какаємо-ростемо і тішимо маму:girl_tender:
     
  19. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Коли читала, то в мене аж мороз по шкірі і сльози на очах. Як добре, що у вас все гаразд!!! І як добре, що таких маленьких діток спасають!!!!!!!!
     
  20. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    і ще раз про
    [​IMG] "Метод Кенгуру" Практическое руководство
    і ще таке [FONT=Arial,Helvetica][SIZE=+1]Метод кенгуру[/SIZE][/FONT]
    і таке Метод Кенгуру. ВОЗ
    і хочу нагадати що в Україні це затверджено офіційно!!!
    Наказом від 29.08.2006 № 584 Про затвердження Протоколу медичного догляду за новонародженою дитиною з малою масою тіла при народженні
    http://www.youtube.com/watch?v=JXkPYEOA0U4&



    Метод Кенгуру на сайті ВООЗ
    із брошури ВООЗ про Метод Кенгуру


    [​IMG]
    Положення дитини при використанні Метода кенгуру: Жабкою, коліна вище дупці, голова зафіксована.


    [​IMG]

    [​IMG]
    Мама носить дитину і займається домашніми справами


    [​IMG]
    Ліжко для відпочинку і сну при використанні Метода кенгуру


    [​IMG]
    Батько також може носить дитину в кенгуру-позиції


    [​IMG]

    годування груддю в позиції кенгуру
     
    Останнє редагування: 27 Серпень 2010