Передчасно народжені діти!

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем pravovuk, 31 Січень 2010.

  1. Lilusik

    Lilusik Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Ні, просто неонатальна жовтяниця, але це не було так страшно і критично. Просто грілися під ультрафіолетом
     
  2. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Таке буває, але в цьому немає нічого страшного, головне щоб не було проблем з розвитком і здоров'ячком. Ми народилися 1800гр, за перший місяць набрали 600гр, а далі ще краще.
     
  3. MASLINKA

    MASLINKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Ми народилися 1100 і за перший місяць набрали тільки 300 грам
     
  4. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Ми народилися трошечки більші і за перший місяць набрали 200 грам. То ніц страшного, головне щоб далі було більше.
     
  5. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Вже декілька днів в мене відкрита ця сторінка...і я все збираясь з думками, як написати, як поділитись так, щоб було зрозуміло і нікого не втомити...і я всеодно не знаю з чого почати.

    Моя крихітка родилась 1300 і 36 см. Мене кесерили через кровотечу на 29 тиждні. Чернігівська виходила мою лялю. Сльози течуть, як згадаю.
    Безкінечне чекання, дзвінки і стах почути відповідь...." без змін" (10 днів на штучному диханні). Я 12 днів була в лікарні з ускладненням. Безкінечне цідіння і виливання молока (через кожні 3 години,) не знаючи чи знадобиться.... А збоку, в палаті, в роддомі мамочки з малявками, живими і здоровими. І я поряд колишу чуже, коли мами на оглядах...і плачу...
    Бокс....маленьке тільце в синціх і трубках...І надія яка потрошки зростала з молитвою...
    Не можу висловити думки. Якось іншим разом допишу.

    Нам 7 числа було 6 місяців, важили місяць тому 6200 (виписали з вагою 2190 в 2 місяці), ми на ГВ повністю, агукаєм, бавимся іграшками над собою, і радуєм маму посмішками.
    Так є проблемки (ми не какаєм без стимулювання, ми не сміємось, ставим на носочок ліву ніжку....), але такі проблеми є і в доношених діток.

    P.S - Я горжусь своєю дитиною, її тягою до життя (лікар її не рятував це вона кричати почала, а реанімації дитячої не було, в ручну розтирали. А Чернігівська не могла зрозуміти чому дитина в синцях).
    Горджуся іі зусилями навчитись істи тільки цицю (з пляшкою наві не знає що робити).
    Горда за себе, що мене це не зламало і я 2 місяці цідила груди через кожні 2-3 години для збереження лактації не знаючи чи знадобиться (а ще в мене розмір 1,5 при годуванні).

    Все можна подолати, головне віра!!!
     
  6. MASLINKA

    MASLINKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Alonka ви молодчинка!!!! Прочитала ваш допис і плачу, оскільки сама пережила то ж про шо ви написали слово в слово. Безперервне цідження, виливання такого дорогоцінного молозива і молока, сльози в подушку, молитви за життя і здоровя малятка..... і багато багато чого іншого...

    Діточки, які родились передчасно справжні герої, так як вони пережили і витримали те шо навіть доросла людина нездатна витримати. Я також горджуся своїм синочком, його кожному новому досягненню, тому як він намагається то зробити.

    Зараз нам 9,5 міс ми важимо 8 кг, самі первертаємось, сміємось, помаленько підповзаємо,крутимось навколо своєї осі, сидимо саменькі, але сісти ще неможемо, кажемо "ам" і "мам" (але правда тільки тоді коли хочемо їсти).

    Стаємо правда також ще на пальчики, але це є ознака гіпертонусу, яка відкоригується масажами, какати почали самі тільки тоді коли почали їсти шось з прикорму (печене яблучко, зупку)., а так то тільки з трубочкою. Все буде добре основне щира молитва і віра в те, шо Бог обовязково допоможе.
     
  7. ikaklyk

    ikaklyk New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    За це не переживайте, мій перший місяць теж ледве пів кг набрав, а три наступні по 1,1 кг. це на грудному вигодовуаанні. а штучники ще більше набирають! все буде ок. нам зараз 5,5міс. вже перевертаємось зі спини на живіт і навпаки, скоро мабуть бедем сидіти!
     
  8. strilo4ka

    strilo4ka New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    моя малеча народилася на 36тижні, але причина була в тому,що була великою-майже 4кг! навіть страшно уявити якою вона б була ще за три тижні:)
    але й ми без проблем не обішлися - була вада шкт, теж пробули в лікарні майже два місяці...пережили таке, що страшно згадувати...здавалося вагітність прекрасно відходила, жодних болячок чи тому подібного, а тут на тобі!...сумно, але треба завжди бути готовими до всього:sad:
    читаючи ваші дописи, розумію, що нам ще легкі випробування припали...
    ви-молодці! хочу побажати вам міцної витримки, терпіння та сильної віри в Бога!

    [​IMG]
     
  9. shnaps

    shnaps New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Всім привіт!Так приємно,що всі мами,які виховують таких дітей-пройшли цей етап з вірою і надією!От хочу і я написати про свою історію,яка стала великою частиною мого життя!
    25 Вересня 2009 року я на 5 місяці вагітності народила донечку з вагою 650 грам!Це було так незрозуміло,дивно!І мою доню зпбрали на Чернігівську на збереження.Лікарі казали,щоб готуватись до гіршого,бо стан вкрай тяжкий,ще ж 4 міс вона мала дозрівати внутрішньоутробно,був великий крововилив в шлуночки мозку,легені недорозвинені,щоб самостійно дихати.
    Коли я побачила свою крихітку,моє серце просило Бога,якщо їй дароване життя-дай їй силу боротись за нього!Але й просила його забрати її до себе,якщо ж це буде для неї мукою!І так кожен день я приходила і молилась за неї,лікарі говорили,що шансів мало.Але пройшов тиждень,другий,місяць,другий!І сталося чудо,в яку я так вірила.Вона почала дихати сама,крововилив зник безслідно,розсмоктався.Я готувала себе до всього,але в душі я ні на хвилину не зневірювалась,бо вона би відчула це і перестала б боротись! міс ми провели в реанімації,а ще 2-на палатах,корегували здоров"ячко,набирали вагу,дозрівали!А якими солодкими були миті,коли вона почала посміхатись,плакати!
    Мамочки,якщо у вас таке станеться-не втрачайте віри,саме вона дає сили таким діткам боротись,щоб потім подарувати мамі все!!!
    Донечку ми назвали Софією!Нам вже 6 місяців!В розвитку ми не відстаємо,звичайно з такими дітками потрібно постійно працювати,приділяти максимум уваги,бути уважними щодо їх поведінки,щоб нічого не пропустити!Звичайно необхідний ретельний та регулярний огляд спеціалістів,особливо невропатолога!Якщо цього дотримуватись-більше шансів,що наші дітки будуть рости здоровими,щасливими та головне-повноцінними!
    Успіхів вам!

    ---------- Додано в 12:45 ---------- Попередній допис був написаний в 11:28 ----------

    Мені на Чернігівській казали лікарі,що у дітей,яких вже виписують додому з диханням проблем не можуть виникати без причини,бо всі зупинки дихання ці дітки переростають.Тому коли зупинилось дихання через тривалий час після виписки-потрібно шукати причину глибше!
     
    • Креативно Креативно x 1
  10. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    shnaps Ви молодець, так тримати!!!:girl_claping:

    А що ви вже вмієте? Наші малі майже "однолітки",
     
  11. ikaklyk

    ikaklyk New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Привіт! Дуже хотіла б знати про вакцинацію для недоношених діток. малому зараз 6 місяців, а в нього ні одної прививочки немає. Поділіться досвідом, хочу почути різні думки: і тих,хто робив прививки і тих, хто відмовився!!!
     
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Зайдіть, будь-ласка, на оцю тему і уважно прочитайте всі дописи - це якраз по вашому питанню:
    Щеплення немовлят
     
  13. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Привіт! Багато хто на форумі вже знає мою історію. Народила на 35 тижні. Розвилося за останні 2 тижні багатоводдя, за 9-ть годин не змогла сама родити, було екстренний КР. Мала родилася 2500 але за декілька днів втратила вагу до 2-х кг. Дихати самі не могли, жовтушка, легка форма гіпоксії, незакрите овальне вікно в серці. Нас забрали на Орлика, я довіку буду вдячна завідуючому реанімацією немовлят Чуйку, за те що він врятував моя малечу і в мене тепер здорова ляля. Дитину я побачила зразу як вийшла з роддому (а лежала там 7-м днів після КР), мені зразу дозволили її прикласти до грудей, хоча вона ще була на апараті дихання. На 9-тий день малу перевели до мене в палату, вона почала інтенсивно гамати цицю і ми через тиждкнь вже поїхали додому (хоча було мало шансів що вона вижеве, а якщо і вижеве то проведе хочаб 1,5 місяці в лікарні). Тоді всі лікарі сказали що це диво, так як не бачили ще такого скорого одужання дитинки в такому стані.
    Вагу набирала скоро, за перший і другий місяці по півтора кіло за кожен місяць. Потім як книжка писала.
    Ми в 3 і в 8-м місяців робили масаж, за це я дякую пані Богдані з Орлика, в її руках мала засинала. Дитина повноцінно розвивалася, зараз танцює, балакає, співаю малює. Хоча в нас була операція на серці (але вона не пов"язана з передчасним народженням), але як мені сказали то Бог вирішив в подальшому врятувати життя моїй дитині, як би після недоношеності нам не казали кожних пів року проходити ехо серця, ми б ніколи не знайшли ваду на ранніх стадіях. Тому на все воля Божа.
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2010
  14. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Ми зробили всі щеплення крім БЦЖ. Почали в 5 місяців, переносили все нормально. Всі лікарі яким ми довіряли радили робити щеплення, на Чернігівській нам теж радили робити, я не думаю, що люди які врятували мою дитину хотіли б їй зашкодити. А на рахунок теми про щеплення немовлят, то вона якась одностороння, таких як я там називають "припареними".
     
  15. MASLINKA

    MASLINKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Ми ще не робили жодного щеплення, тому шо в нас поки шо заборона від невропатолога (і то не одного). Кажуть , впринципі що поки така(мається на увазі народжена передчасно) дитина не почне нормально ходити і говорити, то робити щеплення не варто.
     
  16. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Так! Абсолютно так само нам кажуть всі неврологи, до яких ми зверталися з часу народження малого. Від звичайного невролога в поліклініці до досвідчених лікарів з наших і київських лікарень.

    Цікава думка. А ви ніколи не думали, що лікарі не Чернігівській не особливо досвідчені в питанні щеплень? Ніколи не питали себе, чому жодній дитині на Чернігівські щеплення не робили?
     
  17. MASLINKA

    MASLINKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    І нам на Чернігівській казали що щеплення робити обовязково, але шось я маю трохи іншу думку на рахунок того. І знаю багато випадків коли щеплення не допомагає а шкодить
     
  18. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Нам і невропатологи і лікарі з Чернігівської радили зачекати 2 місяці поки дитина не набере вагу. Я знаю що з тіє ж причини ім не роблять щеплень і в роддомі. Так що тут нема про що гадати, дитина яка немає й двох кг. просто не може бути вакцинована.
     
  19. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Вирішила і я написати про свою доню. Вона теж народилася ранувато - в кінці 36-го тижня з вагою 2450 г і 47 см завдовшки. Нам не було настільки важко, як тим маляткам і їх батька, що зовсім малюсінькими народжуються, але теж пережили немало гірких хвилин розпачу, зневіри, безпорадності. Дякувати лікарям за їх допомогу, підтримку і розраду!
    Нам трохи більше пощастило, бо Настуня і дихала сама і навіть відразу після народження кричала і як після народження відразу приклали до грудей, то і намагалася смоктати....але дуже швидко втрачала вагу і вже за день тільки спала і все....я тоді ніколи не могла подумати, що таке маленьке так важко розбудити, але як і будилася, то не мала сили їсти і за пару хвилин знову спала.
    Теж стояли на обліку у невропатолога до року часу, а завдяки масажам і фізкультурі позбулися гіпертонусу... в порівнянні з однолітками я б не сказала, що відставали у розвитку.
    тут Настуні 9 днів (голова на долоньку вміщалася, а сама як кошеня)
    [​IMG]
    Зараз, ттт, але і бігаєм, і шкоду робим, і всебічно розвиваємся.
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=691932&postcount=4591
    А мамам маленьких таких діток хочу побажати терпіння, сили і віри в те, що все буде добре!
     
  20. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!


    Я зовсім не "односторонньо" до цього питання відношусь. Оскільки сину робила усі щеплення- і все нормально. Жодного разу не було ускладнень.Тому вважала що це робити необхідно

    А от з донечкою,думка про вакцинацію змінилась. Оскільми вона ДУЖЕ недоношена нам на Чернігівській порадили робити вакцинації лише з дозволу невролога. В рочок нам невролог дозволив робити щеплення.Ліля вже на той час говорила деякі слова та самостійно стояла.Після БЦЖ на другий день ій важко було навіть сидіти, на ножки вона підвестись взагалі не могла. В мене був шок і навіть істерика......Розвиток зупинився на 3 місяці. Лише в 1.3р. Ліля знов встала , а в 1.5 рочку почала ходити!!!!!!!!!!!! ТЕПЕР Я ВІДМОВЛЯЮСЬ ВІД УСІХ ЩЕПЛЕНЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Бо маю на то причину........