Передчасно народжені діти!

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем pravovuk, 31 Січень 2010.

  1. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Я дуже боялася народити передчасно, а з моїми постійними стресами, матка весь час була в тонусі, постійно з 20 тижня я приймала на гініпрал і інші препарати що знімали тонус. З малим було стільки крапельниць що вже не було місця куди колоти. але слава Богу я народила вчасно. Оксанка від твоєї розповіді, аж сльози навертаються на очі, скільки ти пережила і що втратила одну дитинку, то дуже шкода. Добре що лікарі можуть рятувати передчасно народжених діток, але краще всіма силами намагатися протянути і чим довше поносити. Так що майбутні мамочки не нервуватися, відпочивати, важкого не носити, не падати на льоді і надіятися на Бога щоб все було добре.
     
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Зі мною в палаті лежала дівчина, що народила на 36 тижні.
    Її хлопчик мав 2,5 кг, а проти мого 3750 виглядав просто манюнею.
    В тої дівчини раптово води відійшли й почалися пологи. Робили КС.
    Її малий був у реанімації, так вона з мого очей не зводила.
    Мені її було так шкода, але вона трималася, не плакала.Тільки чула, що лягала, відверталася і молилася весь час.
    А виписали їх на 2 дні раніше ніж нас.
    Її Святославчик почав сам смоктати і все з ним добре зараз. Сподіваюся.
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    моя сестра двоюрідна родила дитинку (дівчинку) на 29 тижні, вага 1200. Зразу ж в лікарні дитинку хрестили, назвали Христинкою, думали, що не виживе. Мама дуже переймалась роботою, якісь там проблеми були....Бо старшого синочка родила вчасно, без проблем. Христинка і мій Сашко мали родитись в один місяць, з різницею 1-2 тижні, але...На щастя зараз Христинка чудова гарна дівчинка, от тільки почала ходити у 1,3 міс.. Подруга також родила передчасно донечку - на 30 тижні, 1500, також виходили, з дитинкою все нормально (на жаль, перша дитинка, синок, родився доношеним, але відразу помер). на все воля божа....Дивилась фото маленької Лілі і сльози навертались на очі....Згадались дітки моєї сестри і подруги...таке мацьопство....Здоров"я і сили всім недоношеним діткам!
     
  4. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    свого хлопчика я теж народила 36-тижневого з вагою 2450 і 44 см. пологи були важкими, проте дитинка була повністю сформована, добре дихав. через 5 днів нас вже виписали з вагою 2550. за два місяці він догнав потрібну вагу і ріст ( за перший місяць виріс на 8 см!). швидко і добре розвивався, що й зараз успішно робить:girl_haha:. звичайно я шалено переживала і ревіла біля кювезика першу дорбу, коли на цій крихітці памперс був нижче колін і аж підпашки:girl_cray:, але Бозя дала йому всі шанси до життя. єдине, теж маємо слабке місце легені та думаю недоношеність на це мало вплинула.
    у мого брата три роки тому теж дівчинка родилась 7-місячна (з вагою 1400 або 1700), виходжували на чернігівській. зараз чудова лялька, яка танцює, співає, знає безліч віршів, а приколістка ще та. проблема, часті респіраторні інфекції.
    і ще одна знайома чотири роки назад народила 6-місячну трійню 800, 850, 900 гр. правда один хлопчик помер на першу добу, другий на 9-ту, третього виходили. у всіх був крововилив у мозок, в останнього розсмоктався. зараз йому вже 4 рочки минуло, класний хлопчисько, який має "шило в одному місці"!
    тому дівчатка, навіть з передчасними пологами величезні шанси на здоровенького малюка, вони дуже швидко доганяють ровесників і часто талановитіші за звичайних діток!
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Моя однокласниця народила хлопчика в 34 тижні, вагою 1800.Зараз це здоровий 7-річний пацан.
    Моя знайома- на 32 тижні,вагою 1600, з відсутністю практично усіх рефлексів. Зараз це вже велика дитина,по якій ніколи не скажеш,що кілька років тому лікарі давали їй мінімальні шанси.
    Моя однокурсниця народила теж семимісячного важкого хлопчика- зараз йому вже 4 роки.
    Зі мною в пологовму лежала дівчинка з двійнею: на 32 тижні один з плодів внутрішньоутробно загинув. її мусили екстренно кесарити,щоб врятувати другу дівчинку.Дитинку виходили.
    Недоношені дітки мають величезні резервні сили, вони чіпляються за життя і потім намагаються "набрати своє" значно швидшими темпами,ніж доношені "ровесники". Треба просто вірити в своє малятко!
     
  6. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Загадала,
    дивилася ТСН вартру про недоношених діток.
    Там розказували історію львів"янки, котра 20 з гаком років тому родила донечку.
    та народилася чи трохи менше кілограма, чи трохи більше (точно не пам"ятаю, але дуже раніше терміну, зовсім мацьопа). Ії поклали у звичайнісіньку картонну коробку і поставили на вікно. А зима була, зимно. В жінки пологи були важкі, сил встати і забрати вона не мала, просила, щоб дитинку до неї дали, але в ті часи таких малюків не рятували.
    І сталося так, що та дитинка у коробці на вікні ніч пережила і на ранок не померла. І та жінка вмовила таки лікарів, щоб її донечкою зайнялися.
    Зараз та дівчинка бавить вже свого синочка.
    І я її знаю особисто:)
     
  7. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Оксанка,Вм дійсно з малечею такі молодці!щоб це витримати треба мати не тільки віру ,силу,надію,але й є здатність не опускати руки у найскладніших ситуаціях в житті! Ваше маленьке сонечко має у себе за спинкою могутнього янгола-охоронця,який буде оберегати її усе життя!
    Мамочки,бережіть себе!
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Я навіть не можу уявити що пережила жінка...коли її дитинка на холоді в коробці всю ніч лежала... а жінка навіть не могла нічим допомогти їй, навіть притулити до себе, і зігріти....... який жах :cesored:
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Цей лікар виходила діток і у моїх знайомих. А масажами на Чернігівській займається з дітками чудова масажистка Василина-вона не лишень недоношеним допомагає, а й багатьох діток з ДЦП на ноги поставила.
    Лілечка Ваша- справжній ангелиК! І вона красуня і розумничка! У Вас- все добре , а буде ще краще. Просто ще трішечки часу.
     
  10. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Здається форумлянка Андріася теж народила свою Іоасю недоношеною... Десь була розповідь про її народження...
     
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Я народила на 32-33 тижні. Хлопчик мій без рефлексів, смоктати не міг, навіть очей не відкривав, не закричав відразу, його забрали від мене в реанімацію. Вага 3000, ріст 51. Казали лікарі, якби доносила, то був би богатир. Виходили, дякувати Богу.
    Десь перших пів року ми не могли догнати ровесників. А тепер все просто супер. Мій хлопчисько виглядає навіть старшим за своїх однолітків.
    Чоу передчасно - не знаю. За два тижні перед тим понервувала, поплакала, от тоді себе не жаліла, не думала про себе, за чоловіка переживала. Але в переддень пологів почувалася просто супер, і добре було, і легко. А потім просто відійшли води, районні лікарі чомусь дуже заметушились і швидкою повезли мене на Львів.
    Але не перестаю дякувати Богу що маю такого синочка... як би я без нього жила, навіть не уявляю...

    Фотографій з пологового не маю, бо тоді ще не мали такої техніки.
     
  12. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Напевно, то не лише від бажання жінки залежить, а більше від того, на що ми не можемо вплинути.
    Я під час вагітності також багато нервувалася, через різін дрібниці (певно гормони), усі нервувалися за мене, що нарожду швидше, але вродила за три дні до терміну.
     
  13. ESTEILA

    ESTEILA Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Я також народила на 36-37 тижні,хлопчика вагою 2.000кг,ріст 49см.Пролежали в лікарні 10 днів,він ваги не набирав.Пізніше нас виписали з вагою 1600(хоча в документах написали 2100).Лікарка приходила до нас щоденно.Ми трошки відставали в розвитку від інших діток(пізніше сів,пішов в 1рік і 3 місяці).Але ми це все пережили.Тепер нам 8 років,і ми вже в 2-му класі.:girl_in_love:
    [​IMG]
     
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Моя Соня народилася на 34 тижні 46см і з вагою 2600, зразу вона закричала але мала проблеми з диханням, я вже точно не пам'ятаю, але якісь уколи їй кололи і в боксі з кисневою маскою вона лежала, навіть фото маю вдома, зразу не вміла смоктати, довго я з нею намучилася через це, в 5 місяців Соня потроїла свою вагу, а зараз, фото доці є в малечі - кучерява красуня, поговорити собі любить страшенно, дуже "жвава" дитина, з шилом в одному місці, за ці два роки єдине що вказувало на недоношеність - в дитини все-таки нервова система була повністю не сформована, зараз це не так відчутно як в перші пів року. З хворіб два рази мала вірусний стоматит, пару раз покашлювала, і все тьфу-тьфу, апетит має на заздрість дуже добрий. :girl_smile:
     
  15. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Читаю, аж слезы наворачиваются, pravovuk- вы очень сильная женщина, пережить такое, не падать духом и вырастить доченьку красавицу- очень тяжелая работа морально и физически. Дай Бог здоровьечка вашим деткам!
    Девочки, я смотрю таких мамочек очень много, я честно думала, что это редкость. Пусть с вашими детками все будет хорошо, вы все очень смелые и сильные. А Бог все видит и помогает.
     
  16. MASLINKA

    MASLINKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    pravovuk, дуже дякую за створення такої темки. Мій синочок також родився на 30 тижні і з вагою 1100. І ми також пережили ці складні моменти, коли тобі ніхто з лікарів не дає жодного шансу на те шо твоє малятко буди жити і якшо буде то буде повноцінне. Я дякую Богу шо він врятував нашу малечуі з ним все більш- менш добре. Зараз йому 8 міс він перекидається саменький, сидить з підтримкою, важимо 7,5 кг. Ще багато в нас попереду але я надіюся на Божу допомогу і на те шо в нас все буде гаразд.

    P.S Коли навчуся виставляти фотки обовязково сюди виставлю
     
  17. Yurta

    Yurta New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    О на Орлика можуть лікувати всіх... навіть здорових, якби не моя подруга яка порадила поїхати з малим в Чорнобильську лікарню, то точно моя дитина вже б була лікована самими сильними антибіотиками.(Поприписували ще той список препаратів.) То з серіі "Ви ще здорові? то ми вас виправимо..., а насправді нічого приймати не прийшлося. Богу дякувати, що е справжні лікарі.
     
  18. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Все буде ок.Тільки вірте в це і допомагайте своєм малятку.Говоріть з ним,розвивайте,крім професійних масажів постійно робіть самостійно легкі.Коли почне сидіти-займайтесь на великому мячику.Дуже добре розвиває моторику рухів.Все це можна і потрібно виправити до року. Робіть також усе що кажуть лікарі(але консультуйтесь у декількох).Особливо звертайте увагу на нервову систему..і моторику..Щось не те помічаєте-до невролога поки не пізно.Якщо є потреба,можу дати контакти нашого невролога.
     
  19. MASLINKA

    MASLINKA New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Дайте будь ласка, або в приват або тут

    ---------- Додано в 09:27 ---------- Попередній допис був написаний в 08:51 ----------

    Повністю підтримую pravovuk . І лікарі на Чернігівській набагато кваліфікованіші ніж на Орлика. На Орлика за кожен день перебування дитинки там потрібно платити десь коло 300 грн і плюс ліки. А ліки для таких маляток дуже і дуже дорогі. Реанімація на Чернігівській нагадує американські клініку: найновіша апаратура, на якій відображається кожен подих твоєї дитини, перед тим як зайти туди потрібно переодітися повністю (в халат і тапочки), плюс при вході витерти ноги об спеціальний дизенфікуючий коврик і двічі помити руки якимись спецрозчинами. Лікарі Ольга Ярославівна Децик і Зоряна Василівна Салабай - це лікарі з великої букви і з великим досвідом роботи, які проходили навчання і стажування в американських та європейських клініках. Відповідно підхід до виходжування таких діток трохи інший. За мого перебування там виходили дитинку яка при народженні важила 680 грам і ше й до того мала групу крові 4 - -.

    ---------- Додано в 09:47 ---------- Попередній допис був написаний в 09:27 ----------

     
  20. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Привіт, дівчата! Читаю ваші дописи і ...плачу... Рік і три місяці тому, я на 6 місяці народила двійню вагою 570 і 530 г.діти прожили лише 1 день, врятувати не вдалося. Причину не знаємо і до сьогодні. Почувала себе добре, ходила на пари в інститут, на підтримці не лежала,...а вночі просто почав поболювати періодично живіт, я дочекалася ранку, оскільки і подумати не могла, що то схватки, відезли в лікарню, там і кололи і капельниці капали, але родовий процес вже пішов і на жаль вже нічого зробити не можна було.