Передчасно народжені діти!

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем pravovuk, 31 Січень 2010.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    у моєї коліжанки дитинка народилася на 31 тижні ( передчасна відслойка плаценти)- з відсутністю фактично усіх рефлексів. Місяць виходжували, шансів не давали ніяких. Мало того- під час перебування у відділенні виходжування її малюк отримав сінегнойну паличку, що робило його шанси на виживання ще меншими, оскільки почалося зараження крові. Дитинка не лише вижила, а й дуже скоренько потім наздоганяла ровесників по розвитку ( у нього з моїм сином різниця у кілька днів, просто один народжений у 7 місяців, а другий у 9). Зараз це дуже активний і розумний школярик. Не втрачайте надії, просто вірте, що все з дітками буде гараз. Віра творить чудеса.
     
  2. didymos

    didymos New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Якщо дали на руки це добре.Моїй сестрі якій ставили діагнозі гіпоксія і рунопатія,глухота крововилив сьогодні (у 1.5років) нічого не підтвердилось.Мій родився 3800,а її 1100 але вони одинакові ,( у нас термін по вагітності-різниця 2 тижні) її швидше почав говорити.Вона каже, що треба таких малят підтримувати грудним молоком,і маминим теплом.
     
  3. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Нашим племінникам трійнятам, які народились на 31 тижні, самі не їли не дихали вже буде по 9 місяців вага при народженні була 1,6кг, 1,7, 1,9. Місяць вони лежали в реанімації, на них страшно було подивитись, тонюсенькі, голови якісь неправильні. А зараз такі два козака і красунька, що годі й казати. Хлопці вже майже по 9 кг, а дівчинка 8. Всі дуже переживали, а мама була сповнена оптимізму.
     
  4. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    мені казала таке лікарка, як ми з донею лежали в патології новонароджених в тернополі. в неї була родова травма-набряк ЦНС.
    виписали через 2 тижні. потім казала що можемо взагалі забути що в дитинки були якісь проблеми. так і є. єдине що грудьми не дозволяли годувати, дозволили в 3 тижні, але вона їх так і не взяла.
     
  5. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Моя Ліля теж не мала ні дихального,ні ковтального рефлексу... Чоловікові сказали готувати мене до найгіршого, бо шансів нема....(правда,він мені це сказав, коли Ліля вже мада 3 місяці)...Але я вірила і знала,що вона мусить жити! Тримайтесь, все буде добре!
     
  6. ptaha

    ptaha New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Раджу вам набратися сили і терпіння, знаю, це дуже важко, мої обоє пройшли через Чернігівську. Там лікарі всім говорять, що ваша дитина дуже важка, особливо коли ще мама у пологовому,а тато прийшов до лікаря. Зі свого досвіду скажу, що перед ними не потрібно лякатися,падати в паніку і плакати, постарайтеся бути врівноваженими і спокійно їх вислухати (це дуже не просто), вони не люблять коли їх перебивають, а потім питайте що цікавить, (лише потім на самоті можете тати волю емоціям, виплакатися, без цього ніяк, бо це наші діти і серце в мама розривається ).
     
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Моя знайома народивши синочка на 32 тижні була у розпачі, а їй одна мудра лікар сказала:Ці дітки швидше народжуються а згодом так само швидко викручуються з усіх проблем та неграздів". Зараз в неї такий козак що ого-го, з апетитом неабияким і великими планами на це несподіване життя)))..Так що все у вас буде добре, тим більше у вас двійнятка, а недоношені-двійнятка стійкіші і швидше набирають вагу-так є в природі-бачила величезну програму про недоношених діток, власне про двійнят-близнят якийсь мудрий пан з Гамерики так розповідав
     
  8. ptaha

    ptaha New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    [​IMG]
    син народився 31 тиж. 1600, 40см, доня 32 тиж. 1800, 42см. Ніхто і не скаже що недоношені. І ваші діточки Kvinna також перейдуть цей нелегкий період, час, терпіння, молитва, ну і звичайно кошти. Сили вам.
     
  9. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Бог добрий він може все.
    У брата чоловіка сестри мого чоловіка у вересні минулого року народилась передчасно доця. Там взагалі проблеми на проблемах і ними поганяли. Невиношуваність (якась хвороба крові чи що), до певного терміну доходить, а потім зрив (то була її 3 спроба). Вилежала левову частку вагітності і таки на 31 чи 32 зрив. Терміновий КР, маленька вага, не розвинуті легені, два дні дитя під ковпаком в ОХМАТДИті (щось 4000 грн. за день платили), за два дні почало самостійно (без апарата) дихати, груди заборонили лише пляшка, бо не могло тягнути (дуже слабке) в додаток ще й якийсь бронхіт підхопила до тих всіх ліків ще й від того антибіотики приєднали. Грошей маса і взагалі ... переживань і сліз .... Але минуло 11 місяців, як 1 день і на початку вересня дівчинці вже 1 рік. Витягнули всіма силами, але витягнули. І така собі дівка росте, як всі. І ваші вишкрябаються. Треба молитись лише і просити в Бога. Все буде добре.
     
  10. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Дівчата, а як розвивались ваші дітки, як швидко наздогнали таких діток, які народились доношеними? Бо нам 2 місяці, народились на 35 тижні з вагою 2,450, були сьогодні в невролога, то сказала, що відстає в розвитку, мав би вже посміхатись до мами, а ми сміємось, але ще неусвідомлено, у сні, мав би добре реагувати, стежити за іграшкою і вимовляти певні букви, а мій ще такого нічого не робить. Прописали нам сомазина(цераксон). Чи приймали ви ці препарати?
     
  11. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    ми приймали цераксон розчин але ми родились на початку 38 тижня і в нас ішемічне ураження центральної нервової системи нам цераксон дуже допоміг нам вже 9 місяців ми вже сидемо,стоїмо тримаючись за
    ліжечко бо до прийому цераксону ми навіть не сиділи
     
  12. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    приймали. Також багато чого по "нормі" не робили (а ким норми писані?).
    Але так і не пройшли повного курсу. Я більше часу у вільний від сну час малої проводила з нею. Треба посміхатися? Ок! І я до не посміхалася і за тиждень отримала її усвідомлену посмішку у відповідь... і так зі всім.
    Справа лікаря - лякати і залякувати Вас аби Ви якомога більше ліків купували і мали занепокоїність. Ваша справа - працювати з дитиною і... менше ходити до лікарів.
     
  13. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Раджу надалі звертатися до іншого невролога. Дуже він у вас необізнаний з розвитком недоношених малят. Це ваш дільничний лікар? Він перший раз за два місяці бачить дитину і вже знає, що вона відстає в розвитку? І приписує такий препарат? Капець...

    Якщо дитина народилася на 35 тижні, то її розвиток в 2 місяці має відповідати в кращому випадку місячній дитині. Абсолютно зарано усвідомлено всміхатися. Вимовляти звуки (а не букви) навіть доношеній дитині в 2 місяці зарано.

    Цераксон - викачування грошей з батьків (ІМХО). Прочитайте хоча б отут (консультують відомі кваліфіковані лікарі):
    http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=235413&highlight=%F6%E5%F0%E0%EA%F1%EE%ED
    або просто інструкцію до препарату.

    Якщо хтось каже, що Цераксон поміг його дитині щось нове зуміти досягти, то це (в більшості випадків) просто прийшов час і дитина САМА змогла це зробити, ліки тут ні до чого.

    Раджу ще уважно прочитати ось це:
    http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=27797
     
  14. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Дуже дякую за відповіді. Невролога нам порадила педіатр з роддому, були в неї в місяць і тепер пішли в 2. Вона подивилась малого і поставила діагноз гіпоксично ішемічне ураження центральної нервової системи, такий діагноз був при виписці з роддому, нічого не пояснивши направила на нейросонографію. По узд як і в місяць так і тепер виявили псевдокісти, прийшли до неї з результатом і вона прописала нам ці препарати. На те, що я перепитала чи відставання повязане з недоношенністю, відповіла якось невпевнено,що може бути... Але я наприклад іншої причини не бачу.Педіатр теж радить приймати цей препарат, але я тепер вже задумалась над тим. Можливо хтось порадить хорошого невролога, бажано в Чорнобильській лікарні, бо живемо на Дністерській.

    ---------- Додано в 09:58 ---------- Попередній допис був написаний в 09:11 ----------

    Я теж стараюсь з ним говорити, щось розказую, але він коли не спить то майже весь час плаче, хочу побавитись в якісь ігри, поробити вправи і не дуже виходить. Може то ще через животик, бо дуже рідко какає(
     
  15. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Через недоношеність ми були на консультаціях багато разів в цій лікарні у всіх неврологів. Є серед них нормальні. Є звичайні. Є такі, що капець. :sad: Дуже класних ми там не знайшли, на жаль. Але якщо в дитини нема крім недоношеності інших особливих проблем - то можна звертатися.

    На форумі писати прізвища не буду. Якщо потрібно - пишіть ПП.
     
  16. ptaha

    ptaha New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    Таке враження, що невролог всіх підряд лікує сомазиною. Тиждень приймали, бо так нам написали при виписці на аркуші як і які ліки давати. Через місяць на огляді невролог була в шоці, чому не цілий місяць, мали купити 3 штуки, обійшлись одною. На черговому огляді нас спитали чи все прийняли, ми збрехали що чемно випили всі три, і лікар сказала що воно нам так помогло.
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

     
  18. ptaha

    ptaha New Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    щодо виписки, різниця між моїми дітьми 12 років, але виписка слово в слово точнісінька. Стандартний бланк, просто вставляють прізвище. Двоюрідного брата мого чоловіка родилась двійня, виписка ідентична, лише добавлено що проводилася реанімація.
     
  19. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    сходіть до кунти вона зав віділенням неврології

    ---------- Додано в 13:13 ---------- Попередній допис був написаний в 13:10 ----------

    Дівчатка я вам раджу схоіть зі своїми малятками на мануальну терапію повірте вона дуже багато нам вчому помогла,ми ходили до Падка на хуторівку (в центр інвалідів)Володимир Олександрович великий вам і низький уклін,і всьому вашому колективу дуже дякуєм,
     
  20. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Передчасно народжені діти!

    В нас у виписці теж такий діагноз. Вони ставлять всім недоношеним діткам такий діагноз....

    Нам теж їх виписали. Після декількох прийомів зауважила, що Ліля стала пасивна, до всього. Перестала давати- дитина стала активна і жвава. Більше ніякими таблетками її не пічкала.......Але це все індивідуально...

    ---------- Додано в 19:14 ---------- Попередній допис був написаний в 19:06 ----------

    А чим саме вона Вам допомогла? Я вже пару раз була у Падка на консультації, а от віддати доцю на мануалку так і не наважилась... Не можу пояснити навіть чому... Побачила раз як дитині на цій терапії голову викручували...,боюсь щоб не зробили дитині гірше......