Пелюшки чи повзунки

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Liliyah Romanova, 26 Січень 2007.

?

Яке ваше ставлення до пеленання?

  1. ніколи не пеленала своїх дітей і іншим не раджу

    83,0%
  2. пеленала своїх дітей, бо мало знала, але іншим тепер не раджу

    5,0%
  3. пеленала й буду, бо вважаю, що в тому нічого поганого нема

    5,0%
  4. однозначно буду пеленати, бо так моя мама сказала

    0,7%
  5. пеленати! і рукави зашити! най звикає до нелегкого життя

    6,4%
  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки


    По темі: старша спала вночі спеленана перших півроку. Я все переживала, як я її відівчу... Чи буде вона після цього так само добре спати? Але просто взяла і в одну ніч не запеленала. І Настя чудово проспала цілу ніч...
    А Єва була запеленана всього 2 години:girl_haha:. І ясно дала мені зрозуміти, що вона так спати не буде! Більше я і не намагалася...
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    пеленання звучить так по совдепівськи, знаю що дітей по пелюшках навіть шнурками звязували щоб не вилазили)
    особисто я вкладаю в то трохи інший зміст, такий собі вільний кокон де і ногами подригати і руки вільні... і лише на початку(тиждень, два), принаймі такий кокон мою малу заспокоював. ну і не через силу. як дитині хочеться розкинутись то будь ласка, пеленання відпадає.
     
  4. Mawa

    Mawa Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    я бачу + в пеленанні, ьале тільки немовлят. Спить краще
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    А! Ну все тоді от з цим ясно:
    :girl_crazy:

    Цілий вечір натикаюсь на Ваші дописи:
    Замотали - щоб не будила вночі 8 годин, в ходулі - щоб не заважала. В Вас свій підхід:girl_crazy:
     
  6. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Я пеленала один раз,мама показала як то робити якщо можливо захочу замотувати малу в пелюшки))Нє тут то било...вона і в животику любила крутитись і вертітись...пеленання вистачило на дві години і донечка спала не в пелюшці, а на ній:girl_haha: Мама побубніла,що в їх часи не було бодіків і що вони напевно незручні і в них дитина мерзне...навпаки...як в хаті стає прохолодно бодік і повзунки надягнула і ляпота) як тепло - повзунки скинула...не треба розмотувати потім замотувати і памперс зручніше міняти...як на мене пеленання, то трохи старомодно:girl_in_dreams:
     
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Я пеленаю лише на ніч, щоб не будила себе, бо ті ручки постіно в русі і вночі просинається часто. А вдень то даю трохи гімнастикою позайматись :)
     
  8. sonyk

    sonyk New Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    я пробувала пелинани малого бо через свої руки сам постійно будився,але не тут то було.вже через 30хв ті самі руки були біля лиця)
     
  9. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    ми старшого пробували пеленати на ніч, ніц в тому не бачу доброго, дитя нервувалось поки не звільнило руки, а потім спало добре з вільними ручками. То збились з того ровера. А молодшого взагалі не пеленали. 1 раз заради сміху для знимки хотіли. і то ніц не вийшло, протестував. Мої себе руками ніколи не будили, і спали не запеленані досить добре. Деколи наш горобчик у сні рученятами махає, то я на автоматі беру його ручку в свою і легенько тримаю, і мальок спить далі.

    Я чомусь на себе завжди приміряю, "Чи було б мені добре запеленаною?" і всі питання відпадають самі собою. Я люблю зайняти цілий диван як сплю, і мої хлопці такі ж. Ми сміялись що одну кімнату нам треба зробити суцільним ліжком і тоді буде всім рай)))))))))
     
  10. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Я вважаю, що не потрібно пеленати дитину, краще міцніше до себе прижати і обійняти, щоб їй було комфортно як в маминому животику.
    Якщо дитинка хоче спати, то її ніщо не розбудить, не те, що ручки. Ось сьогодні мій синок такий сонько, якби я не будила, то спав би цілу ніч і цілий день. І масажик робила, і цілувала, і памперс міняла, і вмивались ми вже, і спілкувались, але прокидався буквально на трошки, а тільки цицю в ротик, то очки так солодко закриваються!
    А якщо малюк збудив себе ручками, то краще прикласти до грудей - лишнім ніколи не буде, і лактація заодно налагоджується, і малюк поїсть, і відчує тепло і обійми мами, а не пеленки!
     
  11. Вита Дудник

    Вита Дудник миється в бані

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Ми пеленали десь до 4-х місяців. Порівнювали як спатиме краще, запеленана і засинала краще і спала довше. Але те ми робили не туго, щоб вона могла рухатись і при цьому не будила себе. Тим більше ми спіймали дерматит і так маля не чухалось.