Пелюшки чи повзунки

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Liliyah Romanova, 26 Січень 2007.

?

Яке ваше ставлення до пеленання?

  1. ніколи не пеленала своїх дітей і іншим не раджу

    83,0%
  2. пеленала своїх дітей, бо мало знала, але іншим тепер не раджу

    5,0%
  3. пеленала й буду, бо вважаю, що в тому нічого поганого нема

    5,0%
  4. однозначно буду пеленати, бо так моя мама сказала

    0,7%
  5. пеленати! і рукави зашити! най звикає до нелегкого життя

    6,4%
  1. Oberig

    Oberig New Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    У тім то й річ, що коли міцніше притулити до себе, то різниця тільки в тому, що тепер дитина кричить несамовито просто у вухо.

    От я і намагаюся зрозуміти, в чому справа. Поки що пеленка працює, всі інші засоби – ні. :sad: Але пеленати мені і самому не подобається. Це трохи як у психушці в гамівну сорочку запаковувати дитину. Тому і думаю, в чому причина крику, і як її обійти іншими способами...

    Якби в нас було все так просто, ми би з дружиною були просто шалено раді. На жаль, не працює. :sad:
     
  2. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Я старшу малу перші місяці два пеленала виключно на сон, так і з другою дитинкою планую, тим більше нам народжуватися під зиму, тепліше буде)
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    не пеленала своїх. Родичі кричать, що повиростають кривоногими :) А я своє знаю...
     
  4. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Я в принципі не через ноги пеленала, а щоб не будила себе і не царапала ручками.
     
  5. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    старшого пеленали на сон, якось йому легше було від того, а молодший два рази мені зробив гвовт коли пробувала пеленати - росте непеленаний, деколи любить в ковдру замотатися і спати
     
  6. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Мені чоловікова сестра з США обіцяла передати якісь євро пеленки- воно таке як кокон, туди голе дитя кладуть (в памперсі), і на замочок защіпають. Замочок йде від шийки до ніжок, тобто всередині того кокону можна рухатися як завгодно, а до личка не дістане, ну і відповідно не збудить себе. Чекаю, не дочекаюся!
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    щось типу спального мішка...
     
  8. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    то певно воно і є, але різниця тільки в тому, що в спальничку є отвори для ручок, а там нема, тільки голова і все, решта закрите.
     
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Я ніколи не пеленала, в нас був слінг замість пеленання, дитина в ньому прекрасно спала в позі колиска і кольок ми не мали завдяки слінгу.
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    люди-світи
    та дитині руки і ноги дадені шоб ними махати
    ну будиться і шо??? отак звикне до того шо від поруху прокидається і спати треба шоб не шелестіло, то потім вся хата не дихатиме поки дитина спить
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    ну то які проблеми? добре дитині так то пеленайте, просто потроху легше і легше затягуйте і минеться ...
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Нам подарували ось таку штуку:
    [​IMG]
    Ми, здається, аж один раз малого в то закутали, просто було цікаво спробувати, що то таке. Але я противник пеленання, тому нам то не підійшло, зате часто користувалися ось таким:
    [​IMG]
    А сподобалася мені ось така штука, щоби грітися. От шукаю, хто би таке Меласі зв'язав. ))
    [​IMG]
     
  13. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    А ми трохи таким на початках користувались на ніч, правда зовсім легенько защіпали, так що всередині можна було ручками рухати.
     
  14. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    ніколи не пеленала і не буду. я категорично проти пеленання
     
  15. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    та нічо, просто ніч на те, щоб спати , тому і використовуватиму європеленки, бо самій коло дитини виспатися теж не завадить (готування їжі і інші хатні справи мені ніхто не скасує, а їх я робила вдень, коли мала спала).
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Ну, то як для кого. Маленьким діткам треба вночі їсти. Мої спостереження за тим, як мала набирала вагу, коли їла вночі й коли не їла, тільки мені то підтвердили. ))
    Виростуть, будуть спати. ;)
    Я їх собі сама скасувала. :girl_impossible: :mocking:
     
  17. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    то беззаперечно, бо наскільки я всюди читаю, саме нічні годування підтримують лактацію. В мене і з малою так було- вона спала коло мене, правда запеленана, і як тільки я чула що вона "кряхтить", то відразу прикладала її до грудей і мала поївши, так і не прокидалася, а навпаки засинала далі. То мені так педіатр порадила і після того ми ночами мали чистий спокій спали всі цілу ніч десь до 7-8 год. Правда іноді вночі під час годування вона какала, то я її перевдягала, але то недовго таке було, тільки на самих початках, коли вона ще геть манюня була.
     
  18. Oksana Lupneva

    Oksana Lupneva New Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Ми малого не пеленали. Спершу трошки будився (ручки заважали), але потім привик. Правда взимку користувались (лише вночі) спальним мішком. Дитинці тепло і є простір для руху + ручки вільні
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    знаєш, лілю. підозрюю то ше і для самозбереження, як попередження СРДС
    недурно ж кажуть - коли дитина спить біля мами і має поверхневий легкий сон - ризик виникнення синдрому в рази нижчий
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пелюшки чи повзунки

    Цілковито згідна. Якраз нещодавно читала десь поради, що аби зменшити ризик СРДС, треба спати разом з малечею. Ну, і відповідно не давати довго плакати, бути самій і т.п.