Педикульоз - проблема?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2009.

  1. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Як почалися уроки плавання, так і підчепив((. Шампуні були так собі по дієвості. А от коли зробила маску з олійкою чайного дерева (на якусь олійку як основу накапала бааагато ефірної - з переляку та злості) і під шапочку для душу. Втікали як має бути. Плюс вичісування. Також світле волосся, погано видно.
    Після тих шампунів з'явилась лупа - пересушили шкіру голови? ((
    Тепер профілактично долаю капельку чайного дерева при митті голови.
    --- дописи об"єднано, 4 Квітень 2019 ---
    Я просто капаю ефірну олійку в долоню + шампунь і намилюю голову
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    пече, колись такий спосіб пробувала., але оцтом розведеним (вичитала, що від оцту гниди відклеюються, і швидше вичесати можна), то малій вуха попекла, хоча старалась на шкіру не попадати.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я щось не врахувала що «менший» не значить малий )))
    --- дописи об"єднано, 4 Квітень 2019 ---
    Купуєте олію чайного дерева і як миєте голову наливаєте шампунь в руку і капаєте туди олійку, пальцем розмішати і мити.
    Коли споліскуєте теж можна у воду капнути.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я прала все, що бачила. Пилососила, провітрювала.
    Шампунь-Паранікс.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Rodionochka, я купувала спрей і шампунь Паранікс. Мила голови всім, прала все, що бачила. Полоскала голови водою з оцтом. Вичісувала таким гребінцем:
    [​IMG]
    Продавця на олх знайшла, але контакта не зберегла. Там добре, що зубчики спіралькою, краще ті гниди вичісуються. Вичісувала над ванною, голову донизу і прядку за прядкою...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Чіпають. Колись найстаршій було може рік і трошки. Їм пофіг, аби кров пити.
    Родіоночка,
    Про таких малих дітей колись читала в перекладеному американському виданні про діток таке : намастити голову густо будь-яким навіть бюджетним бальзамом і тримати якнайдовше можливо. Без кисню ті комахи довго не витримують, а просте миття - запросто. Я не перевіряли, на той час вже було не актуально. В останні роки пару раз купляли - раз мала в садку, тоді і середній зловив, а раз тільки він приніс зі школи. Засоби брала різні, але найдієвішим виявився Паранікс шампунь(не спрей). А Лавінал щось не так ефективно працював, гребінець в ньому був, правда інший, але густий, то мертві комахи вичісував добре, і гниди згрібав. Паранікс створений на основі якихось мінеральних олій, чи щось таке, що руйнує оболонку комах і гнид, заодно гниди і відчіпляються потім легше. Інші засоби, які я пробувала - на основі інсектицидів.
    Інструкцію до всіх препаратів можна знайти в інтернеті, і вирішити всі за і проти. Мені двох обробок згідно інструкції вистачало. Інші препарати пробувала і 3 рази, хоч і не рекомендовано, проте і пвюісля того знаходила "недобитих" гнид...
    --- дописи об"єднано, 4 Квітень 2019 ---
    @Rodionochka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Rodionochka
    Якщо голова розчухана, то оцет пече. Якщо ні - то не пече.


    Ще можна кока-колою (відмиває унітази і відклеює гнид) - намочити волосся дати висохнути, сполокати, вичесати.


    @Shapokliak слово «зазвичай» означає, що випадки коли воші таки чіпають малих дітей є поодинокими, а не виключеними. В таких малих дітей, зазвичай(!), коротке і тонке волосся, яке не сприяє вошам. Є і діти в яких в два роки кучері по пояс (сама бачила), тоді можуть і вчепитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Та ні, якраз таке собі волосячко було... пару пюрків. Може, зазвичай і не чіпляють, але досвід був такий... А в ті роки і вибору засобів не було, в аптеці була "чемерична настоянка", гадость і отрава рідкісна, то я дитину постригла якнайкоротше, але не під ноль, бо ж дівчинка, хоч і рік+, і вибирала "вручну", благо не було багато і на світлому тонкому волоссячку було досить добре видно. А нам дорослим таки робили профілактику тою аптечною чемерицею, хоч я в чоловіка не знайшла, а він в мене не міг, бо не бачить добре, а попросити когось не було як, всі чужі...
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що, звітуюсь). Заглядала за тими гребнями, що порадила @raspberry . Є на олх, треба замовляти. Але мені треба було вже, то почала шукати лавінал спрей. Там кльовий гребінь. Спочатку прочесала ним. Потім обробила тим спреєм. Потім сполокала оцтом розведеним водою. Потім мокре знову вичісувала. Потім довго йому голову сушила))). Потім для закріплення ефекту помастила олійкою чайного дерева за вухами, і покропила нею голову))). Ну і періодично вичісувала і переглядала. Вичісала найбільше перед обробкою. Після обробки мокре теж дало пару штук. Потім ніц. Малий вже від мене шугається), каже вже болить. Трохи його та голова чухається. Завтра будемо знову чесати і переглядати. До речі, гнид практично нема. А в суботу може ще кокосовим маслом намащу. І себе заодно. Бо мене напевно психологічно теж свербить), хоча вичісування нічого не дало. Чоловік і старший чисті. Доня при поверхневому огляді ніби теж. Але вона з тим меншим найбільше контактує. Шанси високі. А волосся не коротке і таки вже трохи погустіло. Тому тихо сподіваюсь...
    Ну і постіль, шапки, піжами, одяг до прання пішов. Буде що завтра робити).
    Усім дякую за допомогу! Потім ще відпишусь щодо ефективності.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Розкажу про наш метод.
    2 роки тому у садку мала вся група.
    що ми тільки не робили : 3 міс. боролись всі(( навіть подушки і матраси возили в санстанцію у барокамеру...
    там нам порадили обробити голову аптечною бовтанкою "бензилбензоат".
    коштувала вона тоді аж 9грн. Шампунів мали кілька видів і нічого не допомагало. Після миття голови тою ванючкою( а пахла вона тоді ух :girl_devil:) 2 рази ( з періодичністю у сім днів) - вошей і гнид не стало.
    Заодно я ще кілька раз вичісувала.
    Це був найдієвіший і надешевший спосіб

    П.С. вже питаються про спосіб миття : нанести на вологе волосся, кульок на голову і пів години тримати. Змити оцетом і водою (пропорція 1/3). Воші якраз не люблять запаху того їдкого. За сім днів повторити.
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2019
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Приїхала моя дівчина вночі з моря "з подарунком".
    Волосся перегорнула доріжками по 5мм, знайшла штук 15. З волосочків все постягувала.
    Параніксу в аптеці не було - чоловік купив Парамакс. На основі скипідару.
    Прочитала склад, як мала вже викручувалась і плакала.
    Мені теж потрібно тим мити голову, якщо я запланувала фарбуватися аміачною фарбою?
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо будете фарбувати волосся, то не треба обробляти. Але фарбуватись треба швидко. Щоб воші туди-сюди не бігали.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Моя старша приносила тих дркзів зі школи енну кількість разів. Лавінал нас не підводив ні разу. Якщо важко вибирати і вичісувати гниди - головне перервати життєву цепочку тих смоктунів. Ох, скільки разів я вже їх виводила. Впізнаю з першого погляду їх наявність. Можу підробляти медсестрою в школах
     
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Почалася наша епопея ще з липня... Привезла моя мала в подарунок з фестивалю в Рибаківці - воші.
    Ну от, з того часу я з тими ВіГ воюю.
    От забилам би чи то виробників тих засобів, чи себе, що десь погано перебираю, чи то тих, хто може теж мати і моя мала набирається того "щастя".
    Для повної ясності - я щотижня обробляла їй Лавіналом, останньо 2 рази Параніксом... І от, в неділю знову знаходжу!!! Я в плач. А мій тато виносить трошки більшу баночку як від колишнього Аскорутину, наповненого сірим порошком, з словами: таке важко тепер знайти - ДДТ
    Оця фігня, як було сказано, руйнує усі хітинові оболонки.
    Дуже на це надіюся, бо нині нанюхалась вовсю :girl_emo:.
    Хочу, нарешті, позбутися цієї зарази!!!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Та то якась фігня, а не препарати. Чому не працюють?
    У моїх колись були - жменями висипалися. По інструкції треба було 2 рази обробити, ми обробили тричі - і все ок
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    @Zaychenya
     
    • Корисно Корисно x 2
  17. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Заборонений !!! пестицид. В жодному разі — канцероген (потенційно може викликати рак).
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    В моєї малої теж були воші кілька років тому, я її обробляла Лавіналом у спреї, і головне тут - після обробки дуже добре вичесати ту всю каку-беку. В комплекті з Лавіналом продається спеціальний такий жовтий гребінчик (фото з інтернету). [​IMG]

    Я включала дитині мультики і сиділа по півгодини дуже ретельно то все вичісувала. І наволочки замінила. За три рази все вивелося.
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2019
    • Подобається Подобається x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
  20. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Zaychenya чемерична вода.

    Я колись з "чужої"перукарні принесла((Лише вона мені допомогла
     
    • Корисно Корисно x 1