Педикульоз - проблема?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2009.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Я дотримувалась. Знаю, що ще, як мінімум одна сім’я з нашого класу - також.
     
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, порадьте ефективний засіб для профілактики тої зарази.
    маємо в садку таке "щастя":girl_devil:
     
  3. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    Н
    Нам помогла Хігія шампунь.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Паранікс є шампунь - то для виведення і спрей - для профівлактики . Шампунем користувплись згідно інструкції і дуже успішно. Порівняно зі всім іншим, що колись пробувала, сподобалось найбільше. Хігію теж мали, і ще щось, але паранікс мені сподобався найбільше. Почитайте інструкцію, там немає інсектицидів, а нищаться ті гади якимось мінеральним маслом, яке руйнує їх оболонку. Плюс гниди потім легко відлипають. Якщо ще не злапали, а просто боїтеся злапати, то читала про масло чайного дерева для відлякування, я пробувала з місяць користуватись після знищення, щоб уникнути повторного зараження дитини в садку. Більше ми не спіймали, але чи то всі пролікувалась вчасно, чи справді відлякувало - то не скажу...
    Ну і передивляйтеся щодня перед вікном, особливо на потилиці, на висках і на чолі, вчасне виявлення це запорука ефективного лікування, якщо вже зараження відбулося. Бо навіть відносно безпечну хімію для профілактики не варто давати, в інструкції до шампуню так і пише - у випадку підтвердженого інфікування.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Перший раз донечка принесла з садочка (садочок приватний , крутий -там одні мажорики )
    Спитала виховательку, як таке може бути -ніби ж люди не бідні , не мали б таких проблем мати -а вона мені сказала,що знає в кого є ця "радість " і вже неодноразово батькам казала,щоб вивели , але вони дуже зайняті і не мають на це часу !Але мені не все одно і я маю для своєї дитини час ,тому погугливши я придбала ПараПлюс(французський препарат )-допоміг з першого разу і більше ми проблем не мали з тими гадами
    До тепер ...
    В школі "опять 25"-ну я в аптеку за ПараПлюсом -а нема ...Не продовжили їм якусь ліцензію ,чи що -словом немає і все
    В мене тихий шок
    Знов гуглю
    Головна і дієва речовина ПараПлюсу -Перметрин
    Шукаю все з перметрином і знаходжу сам Перметрин -купила аерозоль ,обробила -і дяка Богу , все чисто
    Але в школі ж вони є далі
    Питаю донечку чи приходить медсестра до вас в клас -каже приходить , а деякі учні зразу в туалет просяться , медсестра запускає свої нарощені нігті в дитячу голову ,пошарудить і сподівається щось там знайти ?
    Попросила вчительку звернути увагу батьків на цю проблему на батьківських зборах -вчора були збори -вчителька ні слова про проблему
    Як так може бути -вона ж сама може заразитись (хоча я підозрюю ,що вона вже мала цю проблемку -недавно зачіска в неї стала значно коротше і колір волосся світлійший )
    Але я до того ,що я подбаю про свою дитину ,ще пару батьків теж, а комусь одному "пофіг" і весь клас катається , Як хтось тут вже раніше писав ,на цій каруселі
    Я зла і не добра на то все , як може таке бути - я думала ,що вже давно в нас в країні таких проблем немає
     
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Так, то дуже не добре, що всі разом не виводять, бо тоді йде зараження по кругу. Як є безвідповідальні батьки, то тяжко тому зарадити. А воші є і напевно будуть, скільки є людство. І в благополучних країнах Європи і в Америці трапляються, причому в абсолютно благополучних дітей і дорослих. Заразитись можна і в транспорті, і в гардеробі театру, і т.п., причому ті тварі, кажуть, люблять якраз чисті голови, а води не бояться, тобто не факт, якщо дотримуватись належної гігієни, то хтось застрахований від тієї бяки. Добре, що зараз є досить аптечних відносно безпечних засобів, і не потрібно так мучити дітей, як в часи мого дитинства - дустове мило, керосін...брр...
    А перметрин то майже у всіх засобах він є, але я обробляла і ним, і параніксом(для меншої дитини побоялась з інсектицидом, а для двох було шкода дорогого засобу ггг.), то чомусь той параникс з мінеральними маслом краще подіяв( а саме, майже всі гниди виявились дохлими, а після перметрину - тих "лускаючих" був більший відсоток після першої обробки). То повторну обробку через тиждень вже робила обом параніксом...
    Так більше року тому я робила експерименти, чим з вами і ділюся, дуже сподіваюсь, що то був перший і останній раз :girl_cray:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Знаєте, легше, ніж думається). В нашій школі було кілька років, майже на постійній основі від одних і тих дітей, бо батькам пофіг, їм не до того. Так от, позаминулого року одна мама пішла вперше і востаннє до директора і трохи з ним побалакала:girl_feminist: і подіяло)).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Всім привіт))
    Я працюючи у дитячому закладі теж мала тих "гостей")) З переляку накупувала стільки різних препаратів, що деякі навіть вже не було потреби використовувати.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2018
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    Останнє редагування: 16 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене хлопчик і я потерпаю але, тут, хоч на лисо можна, в разі чого. Та в нас є і "дівчинка")))). Я б із себе скальп зняла, напевно... брррр.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  11. Merry

    Merry Well-Known Member

    і у мене з волоссям до пояса мала умудрилась на закінчення садочка принести нам ті гості. Набралась і я з густим, кучерявим і довгим волоссям, ще й вагітна була тоді (перші тижні) і дуже хімкою дихати не будеш. Але вдалося вивести без обрізання кос. Наполеглива робота по постійному вичісанню над ванною мені допомогла найбільше. Ну і раз застосувала Lavinal собі, малій кілька разів і теж вичісування постійне (там у комплекті йшов дуже добрий густий гребінець)
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що), щоб я багато не думала за майбутні вибори, було послано мені воші в меншого на голові. А він у нас якраз відростив таааку шевелюру. І йому так пасує(((. Помітила, що почухався. Почала копирсатись - є. В старшого ніби нема, але там світле волосся і дуже коротка зачіска. За малу ще не бралась, але мене кидає в жар як подумаю, що в неї теж може бути. Як я буду їй то виводити???? Завтра починаємо боротьбу. І так мені дивно. Колись старший декілька разів приносив зі школи. Менший майже завжди був патлатий, але жодного разу його не чіплялось. А тепер має. Імунітет підсів?
    Що купити? Де ті гребінці продаються?
    Добре пам’ятаю, як намазала старшому голову, а він як почне кричати, вуха палають). Змила. І все пропало), трохи гнид повибирала.
    Собі профілактично прийдеться пофарбуватись.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka десь тиждні три, як мали те саме- приніс зі школи. Я якимось дивом відразу побачила і ліквідувала. Купила шампунь, щоб точно все повиздихало. Ми легко відбулись, можна сказати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. porIra

    porIra Well-Known Member

    [​IMG]
    Цей нам був найкращий. Як гребінець, так і засіб. З дооооовгим і густим волоссям дали раду досить швидко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    за скільки часу вони виводяться? в діток, з якими маємо контактувати за 3 дні, вчора знайшли
     
  16. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я найменшому не обробляла нічим, коли донька зі школи принесла. Переглядала ретельно декілька днів волосся, і потім періодичний контроль.
    Практично за одну обробку, але залежить від довжини/густини/кучерявості волосся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Малій півтора роки. Вона не дає себе зачесати, не те що щось там дивитись). Вона взагалі така недотрога), нігті, вуха ціла операція). Тому мені зле(. Але так ніби на перший погляд чисто. В неї зараз нова фішка - бере шапки малого і носить вдома. Ех(. Ну і деньок мене чекає(((.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дітей до 2 років зазвичай воші не чіпають.

    Здаю метод. На мочити голову оцтом - прямо полити. Не змивати. Хай висохне саме. Потім кокосовою олією намастити, під кульок на години дві-три. Вичесати залізним гребінцем. Змивати над мискою, потім ту воду з олією вилити на городі - кокосова олія як застигне може забити каналізацію. Ще раз вичесати вибрати. Має помогти з одного разу.

    Але чесно, я би хлопця постригла на 3мм і не парилась. Відросте.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Orman, а той оцет не пече? Кокосову олію маю, брат з Таїланду привіз. Буду сьогодні пробувати.
    Може ще хтось підкаже шампунь з олією чайного дерева де шукати, як виглядає, який добрий?
    Підстригати шкода. Він в нас довго ходив коротко стрижений, хоча до того, в садочку мав довге волосся. І оте потім перейти від одного до другого складно. Бо весь час хотілось обтесати його). Якраз за зиму відросло, йому пасує. Але як не вдасться побороти, то таки прийдеться. Малій ввімкнула мультики і тако-сяко подивилась. Ніби чисто поки що.
    Треба всі шапки перепрати? За постіль зрозуміло.