Педикульоз - проблема?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Вересень 2009.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Останній "реліз" параніксу вже теж має подібний гребінець. З густим волосям, то ще те "задоволення" чесати, але справді "зчищає" ефективно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не знаю, як ви тими гребінцями можете щось вичесати. В моїх малих так трималися за волосся, що можна було тільки нігтями стягнути. Теж не могла довго повністю позбутися, бо десь губилася личинка і далі по колу. Аптечні засоби залишали живих комах після себе, навіть ті найсильніші. Допомогла тільки порада аптекарки після засобу виполоскати волосся розчином звичайного оцту (тільки обережно, бо сильна концентрація пече в може пошкодити шкіру). Сполоскати, замотати волосся в кульок на 20 хвилин і аж потім вимити. Все, за один раз тої зарази не стало.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Можливо, у ваших дівчаток густе довге пишне волосся, тому так. Нам з тоненьким волоссям і коротким каре не суперлегко, але цілком нормально все вичесалося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Нам порадили вивести нафтою. Біля Краківського чоловік продає нафту і всяке інше, розписує що робити і як. Допомогло.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2019
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я капала на ватну паличку і мазала за вухами, але головне не переборщити, бо запах, як на мене, не дуже приємний...:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Перший раз, коли вичислила, то чайну ложку змішала, здається, з касторовою олією і щедро змастила все волосся і шапочку (на неї вистрибували:girl_crazy:). Потім вичесувала, обов'язково.
    Для профілактики долаю краплю олійки в шампунь (змішую в долоні), коли маємо голову
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Не сплю. Вивчаю тему до 2014 р.
    Вперше стикнулись за 8 років. І якби нічого смертельного не сталось, але в мене просто зупинилось життя... Втратились дорогоцінні вихідні...пече шкіра від постійного нервового вичісування....нерви.
    Помітила в старшої три дні тому, ввечері в себе. Більше ніби ні в кого.
    Кинулась в аптеку, порадили Педикулін-спрей і Параніт-шампунь. Спреєм обробили два рази по інструкції З інтервалом в кілька годин....далі безконечне вичісування. Сьогодні бачу знов живих, помила собі Паранітом, а мала з нанесеним шамп. заснула( не знаю, може лиса не буде).
    ... Лежу, чухаюсь дальше....як має виглядати життя під час лікування? В мене ще паралельно захворіли нерви
    ...я боюсь йти в люди, мене просто трясе з жаху.
    Я чомусь собі думала оброблю волосся,половина мертвих змиє вода, решту вичешу і забуду як страшний сон. Але ж ні.. на тих гадів не діє чи то якась пролонгована дія...і треба чекати?
     
  10. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ми цього літа використовували Лавінал. Пшикали спреєм, а потім змивали шампунем. Вичісували. Десь що кілька днів. А тепер на постійній основі додаю олійку чайного дерева в шампунь.
    Тут головне заспокоїтися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дякую. Мене трохи попустило, бо треба йти на роботу і взагалі поміж люди хоч не хоч. Я все зробила , що в моїх силах було, 5 днів я всім пшикала і драяла голови) тепер зранку і ввечері чешу тим спеціальним гребінцем, не бачу нічого, але стрьом постійний. Купила для контролю за тиждень якусь пінку хелікс...хедрікс..щось таке. Надіюсь, що вже кінець.