Печу, печу хлібчик

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 23 Січень 2008.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Хочу спробувати приготувати хліб на заквасці, але моя хлібопічка не має режиму просто випічки без замісу. То нереально в ній зробити? В мене панасонік. Дівчатка, як викручуєтесь?
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    немає просто випічки? а яка це така модель цікава?
    мені чомусь здавалось що навіть в самої примітивної ХП є просто режим випічки для всяких кексів тощо.
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    А..ну просто режим КЕКС є, а він допоможе? Тобто це потрібно вручну замісити тісто і в режимі кекс спекти?
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Яка тривалість режиму Кекс? 50-60 хвилин? Якщо так, то по ідеї те, що треба.
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Місити вручну чи ХП це вже залежить від того, чого хочеться
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Так, саме стільки)
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Хочеться щоб смачно і щоб як на автоматі - закинув кнопку нажав і витягнув хлібчик. А на якомусь з звичайних режимах хліб на заквасці пекти не можна? Так щоб від початку і до кінця без мого втручання?
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Я давно не пекла на заквасці тому не підкажу
     
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Можна поставити на заміс, замісить, виключити програму, витягнути лопатку, яка замішує і залишити тісто підходити. Коли підросте хоча б в 1,5 рази, включити програму хліба, воно почне місити , але без лопатки тісто не потурбує, воно ще підросте за цей час і спечеться.
     
    Останнє редагування: 23 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Сюзі, а можна рецептик за яким ви той хлібчик печете?
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я беру звичайний рецепт білого хліба і додаю закваску.
    На практиці це виглядає так:
    Насипаю у відерко борошна 400 г, зверху закваску (вічна, ізюмна або інша) - 200-300 мл, підготовлену, тоді додаю столову ложку цукру, півтори ч.л. солі, столову ложку олії, теплу воду (приблизно 240 мл) і включаю заміс. І дивлюсь - чи треба долити води трошки, чи навпаки досипати борошна, щоб вийшов колобок. Тісто замішується, я залишаю його у відерку у виключеній хлібопічці (якщо планую пекти по таймеру), тоді виймаю руками лопаткудля замішування і виставляю таймер і програму для випічку звичайного хліба або режим французького хліба. Як визначаю? На око )) На режимі французького тісто довше в теплі підходить, тому коли закваска молода, не дуже сильна, їй треба більше часу підняти хліб. Якщо сильна, тоді досить годину-дві простою по таймеру і ще під час роботи хлібопічки в режимі звичайного хлібу (йде заміс, але лопатки немає, тому хлібчик просто в теплі росте собі, а потім печеться).
    Або перекладаю тісто у форму (в мене звичайна (з дном в клітинку) сковорідка без ручки для таких цілей є), в духовку і час від часу заглядаю як тісто піднялось і час вже включати випікати. Це коли я вдень вдома :))
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Дякую за відео. Маю запитання, воду та борошно відважуєте чи можна відміряти мірною склянкою?
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    краще мірною склянкою. без гірки і тд. бо я важила. то мені вийшло загусте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. agatha

    agatha Member

    Для тих, хто "в танку": закваску можна придбати в магазині? Вічна/ізюмна-це що: виробники? Підготовлена закваска-це що означає?
    Наперед дякую за відповідь.
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата,мв когось є перевірений рецептик хлібчика з солодрм? Бо я знайшла в неті, спробувала, і вийшло якесь недорозуміння ((( хлібчик не виріс нормально, бувизовсім не смачним.
    У мене Мулінекс.
     
  16. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я звітам "Моя хлебопечка" - форум всі рецепти беру. Сайт хоть і російський, але рецептики перевірені

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  17. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Люди, шось з моєю закваскою твориться :sad: скільки на ній пекла все було мега, а ото останнім часом таааак погано росте той хлібчик :sad: я маю підозру шо то через теммпературу. В нас в хаті достатньо прохолодно, більше 18 рідко буває. Ну але нині вже коло батареї ставила, чесслово, і знов низенький, а так як то житній цільнозерновий то виходить важкий і липкуватий :sad:. Що то робити? Або довше вистоювати(нині стояв години 4) або підсилювати закваску. Що скажете?
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я зараз ставлю в духовку, якщо готую до хліба. Теплою водичкою розвела, підгодувала, у вимкнену духовку поставила і до неї ще банячок з кипятком до компанії, щоб їй тепло було. А якщо просто підгодовую і кілька днів не планую пекти, тоді просто зверху лишаю, якраз добре зберігається і немає потреби часто підгодовувати.
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2016 ---
    Трохи затримались з відповіддю ))
    ЗАкваску можна зробити самостійно, а можна взяти в когось , в кого є, можна навіть купити в інет-магазині (Смак життя продавав). Це суміш води і борошна, що перебродила, в результаті чого в цій заквасці є і натуральні дріжджі, що піднімають тісто, і лактобактерії, і ще всяка-різна кориса живність ))) Закваски бувають різні (вічна і родзиноква це з цієї опери). Я от якраз повернулась до родзинкової, вона мені найкраще йде. Я колись в цій теми багато писала про нюанси "заквашування" - пошукайте в цій темі мої дописи. Про закваску з цього допису можна починати читати.
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2016
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Оцей люблю, він мені Бородинський нагадує
    і 3-4 ст.л. солоду залити кип*ятком ( я беру 100-150 мл з тих 450, що зазначено в переписі, відповідно потім доливаю 300-350 мл води в тісто), перемішати, дати постояти хвилин 5.
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 2
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member