Пароочищувач

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Sonne, 12 Квітень 2011.

  1. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Ніде не можу знайти інформацію про праски до пароочищувачів. Підкажіть, хто має або хто знає. На них є регулятор температури, чи лише тиск пару?
    Придивляюся до sc4
     
  2. Varya

    Varya New Member

    В мене є пароочищувач)) Тільки жалкую, що купила мініатюрний. Треба весь час воду додивати. Але кухню очищає дуже добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, порадьте:
    - Щоб почистити крісло в машині, манеж, дитячий візок- дисить буде керхер sc 1 ??? Він справиться з плямами?
    - Які його недоліки порівняно sc3 ???
    - Чи таку малютку навіть не варто купляти, а краще sc3 ???
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Чим менший об’єм задитої води, тим коротший час самого відпарювання.
    На пляму одну, чи на маленьку область вам вистачить, а почистити салон авто, вимити кухню, запущену духовку, ванну/туалет... замахаєтесь доливати і чекати щоб прилад знов нагрів воду.
    Другий варіант кращий
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А дитячий візок і манеж від плям пароочисник відчистить (відмиє) ???
    Така гаряча пара теанину не пошкодить??
     
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ні. Але плями для якісного очишення краще після пароочисника обробити типу ванішом і потім ще раз пароочисником. Це якщо таке прям катастрофа
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Zesichka

    Zesichka New Member

    Планую придбання Karcher SC 4 EasyFix Premium. Але збили з пантелику відгуки на розетці, що нічого не вимиває,даремна трата грошей. Власниці таких гаджетів розкажіть , що ви ними миєте. Чи відмиває змішувачі від вапняного і мильного нальоту, духовку від жиру?
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не дуже маю часу вникати саме в цю модель, але виглядає мені, що ціна трохи роздута від банального ж керхера за 3000 грн якимись непотрібними штуками типу з‘ємного бачка. Але то так, перший погляд). Отже, з власного досвіду користування тим простішим за 3000. Не відмиває все і всюди. Але мені добре миє мою жахливу плитку на підлозі, гарно без хімії і зусиль миє невеликі забруднення фасадів, сантехніки, духовки, газової плитки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Кайфонула від очищення паром батерей а отих решітках. Всю пилюку здуло на підлогу, залишилося тільки протерти під батареями.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5