Пароочищувач

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Sonne, 12 Квітень 2011.

  1. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Пароочищувач

    провела маленьке опитування на рахунок миючих пилесосів з функцією пари. Єдине що не подобається всім, що коли забуваєшь злити воду, і насухо витерти- воно зацвітає, і з'єявляється неприємний запах, якого важко позбутися
     
  2. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Пароочищувач

    дівчата, чи має хтось систему очищення Хьюля? що можете сказати?
     
  3. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Пароочищувач

    знаю сiм'ю, яка користуеться такою системою очищення, вони дуже задоволенi. Прибирання суперове i зручно чистити подушки, дивани i т.д.. Стосовно очищення повiтря, то незнаю чи воно насправдi дiеве, але в хатi дуже гарно пахне.:girl_yes2:
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Пароочищувач

    а яка її вартість? на оф. сайті жодних цін, підозрюю неспроста:)
     
  5. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Пароочищувач

    ми минулого року цікавились, то було 3 тис. дол., прокат 75 баксиків)))
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Пароочищувач

    Ми як цікавилися-то найпростіший варіант-12 тис.грн.
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Виявляється, в нас і тема відповідна є, просто дуже вже давно ніхто не писав відгуки в ній.
    Отже, ми взяли пароочисник керхер sc 2 ось такий:
    [​IMG]
    Хотіли взяти sc 3 (більше насадок, потужніший), але його не було в наявності, на жаль.
    Працювати з пароочисником дуже просто - заливаєш 1 л води (в нас фільтрована), чекаєш 6-7 хв, і вже можна починати мити/відпарювати ним. В комплекті є насадка маленька кругла, для точкового пару, середня щітка і велика для підлоги + рідні ганчірки під насадки. Маленькою насадкою мили шви на плитці, ручки на дверцятах, решітку з духовки і саму духовку (оце треба було бачити), шпарини в резиновому віконці пральної машини (там таке чорне в щілинах було), в мультиварці ті резинові боковини, тен, дно в баняках/пательнях, рейлінги в сміттєвих відрах на кухні (там такі важкодоступні загогулини), рейлінги на розсувних міжкімнатних дверях, сантехніку перемили... Середньою щіткою мили саму плитку на кухні (фартух), шафки кухонні, полички/шухляди холодильника (морозилки), плитку в ванній кімнаті, дзеркала, особливо помітний результат від вапняного нальоту на темній плитці (венге) і на душовому тримачі:
    [​IMG]
    Що ми не пробували ще, то це мити вікна. В інструкції пише, що перш, ніж мити парою (понад 100 градусів), треба вікна нагріти до плюсової температури, бо можуть тріснути від препаду т. Ну а як їх нагріти взимку? Вирішили почекати тепла. Але руки чешуться, особливо на панорамне.
    Не мили ще підлогу пароочисником. В кімнатах з масивом, мабуть, і не будемо мити, бо ж там лак не знати як себе поведе з парою.
    Читала, що можна ще на квіти той пар направляти (відстань 40-50 см), і воно добре буде зволожувати їх. Не знаю, чи згодиться мені така функція. Відпарити одяг/м'які меблі/штори теж не пробувала ще, читала, що досить вологе все потім (можу уявити). Хороші відгуки по чистку паром замшевого взуття читала, хочу спробувати (на чоловікових спершу :) ).
    Мінуси:
    - Пара розлітається, і навколо все через кілька хвилин стає мокрим. Ми з чоловіком тільки і встигали витирати воду/сушити 100500 мікрофібрових ганчірок.
    - Неможливо долити води під час роботи пароочисника. Якщо вода закінчилася , треба чекати добрих 15 хв, поки вистигне система , і аж тоді заливати нову воду.
    - Вимоги до води. В кого немає фільтрів на воду, доведеться потім мати справу з нальотом на склі/дзеркалах.
    - Ще один девайс, який потребує місця.

    Хотіли ми, щоб квартира залишалася такою ж новенькою, як ми її купили, от якраз це ще один помічник нам вийшов. Найбільше тішить те, що не потрібно користуватися засобами для миття ванни, кухні і тд пар вичищає це набагато краще, швидше, не треба розпилювати і потім дихати хімією. Звичайно, кожен день його не будеш діставати, але на генеральне прибирання якраз те, що ми шукали.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 4
  8. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Не знаю чи саме цю модель, але маємо щось дуже подібне. Дуже файний девайс. Особливо відмивати плитку, шви після ремонту:)
    Чоловік миє ним всі вікна в домі, правда докупили собі ще віконний пилосос цієї ж фірми. То спочатку проходиться по склі пароочисником і потім пилососом. Тепер мити вікна не моя робота:) А їх трохи є:)
    І до речі, він заливає кип'яток, так апарат швидше готовий до використання.
    Глянула, точно така самісінька модель, служить нам вже 2 роки.
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Тільки шумний, дитина моя боїться.
    а так все люкс. хоч в мене набагато простіша фірма
     
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Alicia, @Chukuliadka, а коли миєте кухонний фартух, на меблі це ніяк не впливає? Бо дивилась відео, то той пар так нормально валить
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    наш звичайний пилосос Зелмер з аквафільтром значно шумніший, його навіть кіт боїться:)
    Та наче все гаразд. Акуратно. По-тихенько...
    п.с. у нас вікна дерев'яні і ми миємо ним скло :)
    п.с.2. коли мала була ще зовсім малою, то ми ним ванну кімнату іноді нагрівали перед купанням :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Можливо, на меблі з масиву і не варто, наші фасади можна мити, пар їм не страшний. От з стільницею дерев'яною складніше, її не 'парили' (покрита лаком). Фартух мили і воду, що стікала, одразу витирали. Хоча, в принципі, води моя стільниця не боїться, і гаряче можу поставити, вже про це писала в іншій темі. От думаю, що може і від пару їй нічого б не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А що скажете про парову швабру? Нею реально щодня користуватись, щоб кухню-коридор мити?
    (Мала повзає - все збирає з підлоги)
    image.jpg
    І ще є електровіник паровий. Він як порохотяг і як пароочисник працює...

    Цікаво власне для щоденного дрібного прибирання
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю проблемну плитку на підлозі всього першого поверху. Дістала вона мене, чи допоможе пароочисник, чи досить тієї швабри? Як думаєте? Плитка шороховата, з мікрощілинками, в які бруд забивається. Вже задовбалась то терти щіткою з миючими засобами. Хочеться без хімії і чуда))). Ну або просто чистоти. Дякую за думки! Особливо щасливих власників таких дивайсів. Чи не розчарувались вони)?
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Думаю, допоможе. Якщо хочете, можу дати спробувати парогенератор керхер. Ми свій дістаємо рідко, на генеральне прибирання, а щодня підтримують чистоту два роботи - сухий і 'мокрий', тобто миючий))) ото я вам скажу, помічники, останній раз миючий пилосос керхер діставала ще до вагітності. В хаті чистюща підлога.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дякую за відгук! Буду мати подарунок на 8 Березня). Основний аргумент "за" - не треба використовувати хімію.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Кльові штуки, але зараз я хочу пароочищувач). Чомусь мені здається, що з нашою плиткою треба гарячої пари.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    У нас така шершава плитка на балконах, тому я вас розумію. Але пароочисник не на щодень. Ви ним будете парити, і після цього буде багато води на підлозі (з брудом), і то все треба насухо витерти. Я така лінива стала, що мені такої атракції раз на сезон вистачає. А от роботи кожен день (і можна побачити кілька разів) їздять собі по підлозі, їсти не просять, і ретельно, ну дуже ретельно підтримують чистоту. Я б їх на пароочисник не проміняла нізащо)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. woolf

    woolf Well-Known Member

    Скажіть ще таку штуку, а собаки-коти у Вас є? І яких порід? Мене в свій час від робота відмовили через те, що він забиватиметься собачою шерстю, відповідно його "доведеться більше чистити, ніж ним працювати". Тому і відмовилась від покупки.
    Щодо пароочищувача - плюсюсь до схвальних відгуків, задоволена (маю Керхер).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ні, немає. Батьки чоловіка приїжджають з малим короткошерстним песиком (двортер'єр, але дуже схожий на Джека Рассела), то він так добряче линяє, я на світлі багато бачу тих шерстинок. Робот з ними справляється. А от довге, навіть моє волосся, може намотуватися не лише на щітку-збирач, а й на колесах, то це дуже не добре. Ми на ютубі бачили відео, як виглядає робот в сім'ї з довгогошерстими собаками - бідолага, як він ще виживає?)) Муж чистить робота постійно, робить йому генеральне протирання раз на сезон, крім царапин від батареї (лише одна в спальні не підійшла йому по висоті), виглядає як новий. Перед тим, як запустити, збираємо з підлоги весь-весь месс - дроти від зарядок, стільці на стіл піднімаємо, шкарпетки, дитячі брязкальця.
    Наш знайомий купив собі китайського робота на Алі значно дешевшого з пультом управління, то ніби задоволений ним, лише каже, що почав дуже шумно працювати, якщо набирає бруд, на початку такого не було.
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 2