Пароочищувач

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Sonne, 12 Квітень 2011.

  1. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Всім привіт!
    Згадала, якою блискучою була моя кухня 3 роки тому, коли ми тільки переїхали. Незважаючи на систематичне прибирання, все виглядає вже далеко не так:girl_impossible:
    Драїти руками і зубними щітками з тонною хімії підлоги, де цілими днями товчуться діти, зовсім не хочеться. Отже, задумалася над купівлею пароочищувача. В когось є? Помагає чи тільке місце займає?
     
  2. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Пароочищувач

    Ми маємо такий
    [​IMG]
    Спочатку дуже тішилася, а тепер займає місце в свекрухи на стриху. Я б не радила брати саме такий. Думаю, краще доплатити і взяти потужніший і надійніший (наш зломався через місяць, хоча по гарантії швидко замінили)
    Шви між плиткою не відмиває. Поверхні, які бояться вологи (паркет, ламінат) ним мити не можна, бо дуже сильно розпарює і розмочує. Мікрохвильовку і духовку очищає не погано, якщо бруд свіжий :girl_crazy:, з застарілим жиром треба довгенько помучитись. Вікна мити зручно, але на підлогу шматку треба застеляти, бо води скапує дуже багато. Прасувати фіранки чи ще щось - марна справа.
     
  3. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Пароочищувач

    У нас от такий. Дуже допомагає. Після ремонту наврядчи впорались шматкою і водою.
    [​IMG]
    Нещодавно вирішили пальта ним спробувати відправсувати, результат сподобався.
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2011
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Пароочищувач

    І я хочу пароочищувач. Знайомі мають той,що з телемагазину. Але їх думці я не дуже довіряю, та і добитись від них чогось більшого ніж :"то така красота!" не виходить.
    Отакий в них : http://www.topshoptv.com.ua/index.a...&c=17393&ils=10&main=gospodarstvo&irp=6&pcs=1
    А є такі якими і прибирати і прасувати можна?
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Пароочищувач

    є.Дивилась на такий..
    [​IMG]
     
  6. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Пароочищувач

    На моєму написано, що ще й прасує...
    Я саме такий хотіла, але чоловік сказав "Навіщо платити більше? Принцип роботи і так, у всіх однаковий!" Але нажаль, і пароварки, і пароочисники різняться за якістю в залежності від виробника. А хлопи то ніц не розуміються на господарці...
     
  7. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Пароочищувач

    Чим більше на них дивлюся, тим складніше відважитися щось вибрати...
    Каті, а ви пробували ним користуватися? Щось не можу зрозуміти, чим така система краща від якісної парової праски?
    Мені ж пароочищувач потрібний в більшості, для чищення підлоги в кухні, а вона в мене велика і колись була полірована. Зрозуміла, що потрібно брати щось фірмове, бо інакше толку нема взагалі. А з таким хтось знайомий ?http://www.karcher.ua/ua/Produkty/t...voe_oborudovanye/Paroochystytely/15122110.htm
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Пароочищувач

    ні я не маю пароочищувача...придивлялась на оцей, але мені нещодавно подарували нову потужну праску, то вже й потреба в прасці відпала... а сам пароочищувач мабуть на господарці згодився б
     
  9. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Пароочищувач

    От і я так думаю:)
     
  10. Asako

    Asako New Member

    Відповідь: Пароочищувач

    В мене є пароочищувач, маленький. Купувала в "Некермані", коли в нас про них ніхто і не чув. Добре мити ним вікна, жир на плитці, оті маленькі масні краплі гарно відмиває, мию вікна. Дуже допоміг після ремонту.... видуває отой білий бруд, штукатурку з любої шпарки. Колись правда більше ним захоплювалась, тепер не дуже. Рідко коли користуюсь. В мене німецький, по моєму, ред девіл, не дуже потужний, але вистачає. Коли б купувала зараз, то мабуть би взяла керхер. Солідна фірма-завджи краще, уже переконалась.
     
  11. Lingua

    Lingua New Member

    Відповідь: Пароочищувач

    Підтримую! У нас такий самий. Чистить на кухні добре, досить потужний як на такий розмір. Головне, що без хімії, немає цих жахливих запахів. Але терти все одно треба. До речі, про запахи: після чищення мийки (направляла пару у зливний отвір) зникав неприємний запах. І треба дивитися, яка поверхня. На білій емалі на плиті пішли тріщинки. Але це я сама винна:girl_blush2: Дуже сподобалося відпарювати чоловічі піджаки, штани. Думаю, у цього агрегата ще багато корисних можливостей, тільки треба розумно його застосовувати. Не шкодую, що купила.
     
  12. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Пароочищувач

    Зараз активно по тв рекламується такий пароочищувач:
    http://www.topshoptv.com.ua/?tn=pro...d=183051&main=gospodarstvo&ils=10&irp=5&pcs=1
    він і підлогу прибирає (кахель, ламінат) і може бути невеликим ручним пароочищувачем. якщо він дійсно це все гарно чистить, як вони рекламують, то його би варто мати в хаті!:girl_wink:
    а в мене особисто приблизно ось такий є, тільки без насадок для прибирання підлоги:
    [​IMG]
    пробувала мити ним кухню - результатом задоволена, правда там де старі жирні плями були, то прийшлося попрацювати ним потужно))
     
  13. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Пароочищувач

    Вже десь півроку в мене живе Керхер SC 1.020. Як купувала, то думала, що буду використовувати його для щоденного прибирання, але щось не прижилося. Певно справа в тому, що на кухні не знайшла вільного місця для зберігання парогенератора і поселила його в передпокої. Тому тепер ліньки, для того щоб ввечері протерти підлогу на кухні нести його звідти, наливати воду і чекати поки генератор її нагріє. Наливати гарячу теж не вихід, бо воду треба використовувати дистильовану. Тому для мене парогенератор - це для генерального прибирання.
    Найбільше використовуємо для:
    - відтирання швів між плитками. Кращого способу я не знаю. На підлогу після процедури любо глянути;
    - решітки від кухонної витяжки. Супер-пупер!
    - різні шпаринки навколо кранів і т.д.
    - дитячі горщики. Зняло без хімії наліт за 2 роки користування. В комплекті йшо кілька насадок, які промарковані кольором: чорні- для туалету, червоні-для кухні;
    - акрилова ванна. В мене в ванній тільки діти купаються, тому хімією користуватися не хочу, а догляд потрібен.
    Взагалі по якості миття генератор можу порівняти з ефектом від Сіфу, шкода що до Доместоса не дотягує. Але думаю, бактерії і мікроби пара вбиває не гірше.
    На днях хочу спробувати замшеві чоботи почистити, то відзвітуюся, що з того вийшло:)
     
  14. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Пароочищувач

    Ми його купували, як спробували 2 рази , то моєму розчаруванню не було меж, таке виявилось г....:girl_devil: Відразу повернули, добре ,що хоч кошти повернули, тільки за пересилку заплатили:girl_emo: Тепер як бачу цю рекламу, то мене аж теліпає...:girl_feminist: Одним словом, жир у духовці взагалі не відпарювало, підлогу не мило, а просто заливало водою, потім ходила ще із звичайною шваброю і все витирала. Для ламінату категорично не підходить!!! Ось такий поганий досвід(((
     
  15. dydik

    dydik New Member

    Відповідь: Пароочищувач

    А килими ним можна чистити?
     
  16. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Пароочищувач

    Ми чистимо. Гарно відчищає, правда не все...Я розлила велику чашку кави, то ледве слід видно, але видно :sad:. Гарно чистить панелі на кухні, у ванній, замшеве взуття.
     
  17. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Пароочищувач

    Дівчата , а може має хтось такий невеликий , скажімо не такий як пилосмок, а для кухні і можливо до одягу?
     
  18. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Пароочищувач

    Напишу лише: "Читайте вище"
     
  19. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Пароочищувач

    ________________________
     
  20. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Пароочищувач

    в свекрухи є такий, німецький привезли з-за кордону,жовтий з чорним(прямо кьорхер) з функцією праски. Пару раз прасували на вішаку, рівне все, але !!! мокре, шви між плитками йому теж не дались, так само як рещітка витяжки. Тобто воно полегшує, звісно, але як в рекламі не буде. На найвищій температурі тоненько бризкає вода...в ремонті сказали все добре. Ціна його, як 2 хороших пилесоса....