Пам'ятники нашим рідним

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем pravovuk, 19 Серпень 2011.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Пам'ятники нашим рідним

    може хтось має контакти житомирських майстрів? буду дуже вдячна за пп з відгуками. нам треба татові зробити порядок на могилі, а тут ціни просто захмарні нарахували. кажуть в Житомирі набагато дешевше замовляти навіть з доставкою. нам було б ідеально домовитись по телефону, бо їхати туди нема можливості.
     
  2. Відповідь: Пам'ятники нашим рідним

    Потрібно дитячий пам"ятник. Можливо хтось знає де є кваліфіковані майстри в цьому напрямку, або хоча б де можна подивитись на зразки готових пам"ятників.
     
  3. Відповідь: Пам'ятники нашим рідним

    Цікавлять пам"ятники з різьбою, можливо хтось замовляв і підкаже, де у Львові виконують таку роботу якісно.
     
  4. spokij

    spokij New Member

    отут з житомирського граніту роблять Надмогильні пам'ятники "Спокій" Львів. Гранітні пам'ятники, Пам'ятники надгробні, Елітні пам'ятники «Спокій»
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2016 ---
    Ось тут гарні роблять
    Дитячий пам'ятник
    --- дописи об"єднано, 29 Червень 2016 ---
    Надмогильні пам'ятники "Спокій" Львів. Гранітні пам'ятники, Пам'ятники надгробні, Елітні пам'ятники «Спокій»
     
  5. Spring Melos

    Spring Melos Member

    А я б хотіла поставити памятник своїй донечці,але на жаль не маю на це коштів,тому що мама стратила на моє лікування, і моєму татові поставила памятник(який помер тому 4 роки) Просто душа і серце плачуть, що за 6.5 років, я так і не змогла заробити, і відладати гроші, щоб поставити памятник їй, моїй маленькій Соломієчці...
     
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А мені подобаються такі, як на єврейських чи американських кладовищах. Плита і все. Без хрестів. Може квіти.
    Інтернетом гуляють фото цікавих дописів, один з них - фірмовий рецепт :).
    У моєї бабулі на плиті додатково написано два рядка з пісень, які вона любила співати при житті. Дуже так індивідуально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2