Пакуємо торби

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Mamusya, 1 Червень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Якщо тільки ручна поклажа - нікуди(((
    Гострі предмети і рідини можна здавати тільки в багаж.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    то ручна. Нікуди не класти. Вдома залишати. Навіть не пробувати, викинуть в смітник. І косметику теж, особливо шампуні - гелі - креми - лосьйони. Єдиний варіант - порозливати по стандартних баночках 100мл і по всіх валізах розкласти.. В пластиковий пакет, загальний - допустимий об"єм: 1л по 100мл.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дівчата, ще підкажіть а алкоголь можна брати?
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    куда? В ручну з дому? В пляшці не можна.Хіба розлите по 100 грам в тій дозволеній "літровій квоті". Куплене в дьюті-фрі - по загальних правилах ввозу алкоголю в країну, заклеене в фірмовому дьютіковому пакеті. В валізі в багажі - по загальних правилах ввозу алкоголю в країну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо у Вас нема включеного реєстрованого багажу, то манікюрний набір за правилами брати не можна ні в якому випадку. Бо валізу, яка може йти в ручну поклажу, забирають в багаж аж перед посадкою в літак, а не на багажній стрічці, тобто контроль безпеки треба буде проходити з багажем.
    Якщо не пощастить, і на контролі безпеки його (манікюрний набір) помітять, то викинуть.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    опппааа. Ану мені тут детальніше??? Тобто я не везу свою валізку ручненьку з собою, не кладу над головою?? Я ж на лоукости не привчена. Звикла стандартно: велика в багаж, ручна з собою.
    Я зібралася Ернестом в Рим.
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Це за бажанням, вони питають. Я завжди беру з собою)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В лоукостів буває, що частина людей бере з собою ручну поклажу, а частину вони забирають в багаж, бо не можуть все вмістити в салоні. То ще при перевірці документів клеять наліпку. Ми так раз райнейром летіли. І нам примусово забрали валізу в багаж:girl_sad: Так що, це не завжди по бажанню пасажира.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Виліт з Польщі в Португалію, планувала мамі пляшку коньяку взяти
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В Райнейрі десь восени ввели нововведення: гарантовано на борт йде ручна поклажа у тих пасажирів, в яких куплена пріорітетна посадка.
    У всіх інших ручну поклажу вже перед самим входом в літак можуть відібрати і погрузити до загального багажу. Тобто залежно від того, скільки людей мають пріорітетну посадку + ще якась кількість тих, хто перший в черзі на посадку проходять в салон із своїм ручним багажем. КОли ліміт (визначений АК) досягнуто, у всіх, хто наступний в черзі, великий предмет ручної поклажі заберуть на візок і відпровадять в трюм (чи як воно називається) літака.
    Пишуть, що так сталося через те, що в Райнейру дозволено 2 предмети ручної поклажі безкоштовно, борти, як правило, заповнені на 100%, і та поклажа вже не вміщається над головами.
    --- дописи об"єднано, 21 Травень 2018 ---
    В Райнеру тепер в правилах прописано, що можуть на мус забрати.
    --- дописи об"єднано, 21 Травень 2018 ---
    Якщо у Вас тільки ручна поклажа, то не пропустять через контроль безпеки. Викинуть.
    Можна після проходження безпеки купити алкоголь в д"юті фрі в зоні вильоту, з ним на борт пустять.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, хто літав райнейр? Що там по ручній кладі..нацшла на сайті що допустимо дві одиниці (більша і менша) на людину...але нема даних щодо сумарної ваги...може хтось підкаже, бо їхня служба підтримки мовчить.....
     
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Я от останнім часом часто літаю Візейером і мене на реєстрація завжди запитують чи не хочу я здати свій багаж, безкоштовно ( я про тих дозволених 10 кг ручного багажу) Я звичайно погоджуюся, бо перти в літак валізу та й ще малу з візком мені не в кайф. То от що цікаво, це давно в Візейеру такі правила, що можна безкоштовно здати багаж чи це через те що в мене пріоритетна посадка, бо подорожую з немовлям?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На 99% впевнена, що більша валіза має бути до 10 кг, а маленький предмет ручної поклажі ще не бачила, щоб міряли чи важили.
     
  14. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Теж шукала таку інфу, але знайшла лише розмір другої кладі, а по вагу нічого(
     
  15. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Маю ще одне дурне питання:girl_blush2:, маю чУмандан, сумку і Солю в ерго рюкзаку, можна? Чи порахують рюкзак , як ще одну одиницю:girl_crazy:
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @mamvasulka, думаю не порахують, бо бачила, що візочки не рахували за одиницю вантажу. Але більш досвідчені дівчатка вам точніше напишуть. Це лиш моє спостереження.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    які авіалінії? бо я бачила в деяких на сайті валізка+ сумка/ноутбук/дитяча коляска.. тобто щось на вибір
    --- дописи об"єднано, 20 Червень 2018 ---
    а ще мені скажіть, я планую в Барселону в вересні махнути...
    білети купила, хату забронювала.. і начиталася що там так крадуть, що мама нє горюй...((
    крім того, що не носити гроші всі з собою, розфасовувати їй по кишеньках, не ловити гав, бути обережним, документи не носити з собою.. чи є ще якійсь способи убезпечитися від крадіжок?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member


    Я би ще додала: не світити дорогими речами (телефоном, годинником, ноутбуком).
    При розрахунках не світити пачками грошей (краще розраховуватися картами).
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Носити мінімум готівки, де це можливо - розраховуватись картками, а ще зручніше - телефоном (андроід чи епл пей). Документи - зробити ксерокопії або сфотографувати на телефон, а оригінали залишити в квартирі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Я не помітила там такого, хіба за останній рік все змінилося. Про картку згідна. Розподіліть гроші 30/70 готівкою і карткою.
     
    • Подобається Подобається x 1