Пакуємо торби

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Mamusya, 1 Червень 2009.

  1. jylanda

    jylanda занууууда

    можна, можна, я гречку і цукерки возила кілька раз. Головне щоб то не була рідина, а решта майже все можна.
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Гострі предмети не можна в ручну кладь.
    Може для когось очевидно, але чоловікові викинули кишеньковий ніж та вилку з його улюбленого похідного набору. Ми щось навіть не задумувались, коли пакували торби, беремо цей набір з собою в подорожі завжди, не раз нас виручав.
    А тепер від набору залишилась тільки ложка. :girl_cray:
    На мої манікюрні ножиці також зазіхали, вдалось відбитися.
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Пощастило) але краще не ризикувати.
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  5. jylanda

    jylanda занууууда

    Ну колючо-ріжучі предмети це само собою, навіть пилочку для нігтів не варто класти в ручну поклажу, я спеціально для поїздок маю паперові пилки.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    І металеву пилочку теж неможна!
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Цікавить почути думку, яка валіза краща, пластикова чи з тканини? Маю з тканини маленьку, але хочу придбати ще одну велику і очі розбіглися.
    Ще буду вдячна якщо порадите виробника і фірму.
    Дякую.
    Дівчата-мандрівниці порадьте будь ласка @сніжна @flame @Kroshka Enot @VERO @Megan
     
  8. VERO

    VERO Well-Known Member

    З тканини. Вона точно не трісне) І місткіша. Там можна щось неправильної форми втиснути. Непогані польські. На всіх сайтах їх пропонують.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я маю 3 валізи і всі тканинні. Пластикову не брала, бо колись студенткою купила пластикову, дуже її хотіла, то після першого польоту вона вже була тріснувша. Потім бачила як кидають валізами в аеропорту, то тепер вибираю тканинні.
    І, до речі, не пакую в плівку, бо розрізали на огляді плівку, то порізали замок. То тепер просто хочуть дивитися -хай дивляться.
    Моя порада - беріть нестандартного кольору або цікавого принту - так легше їх впізнати на стрічці)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @VERO які то саме польські? Дивилася на шуварі якісь wings
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я теж за текстильні валізи. Пластикові часто тріскають.
    Варто звертати увагу, як закріплена висувна ручка : краше коли вона захована , а не на зовні . Так вона хоч трохи захищена від того, що погнуть і вона заклинить. На ручну поклажу може бути і таке, Ви самі будете її возити і кидати нею ніхто не буде.
    Якщо є можливість обирайте валізу з 4 колесиками , легше їде і краще повертати. Кріплення коліс має бути міцне ,, бо отаке відвалиться за 2-3 польоти
    Добре, коли є кодовий замочок. Звертайте увагу на вагу порожньої валізи. Бокові стінки мають бути тверді, щоб валіза добре тримала форму.
    В мене Дербі. Дуже задоволена. Вони вже трохи політали, потріпані, штопані не раз, ручки мені відривали, висувні не раз погнуті були, але ще довго послужать. Щось дешевше вже би давно "вмерло".
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мені зручніша і практичніша пластикова.
    Плюс якщо мова йде власне про велику, яка в літаку піде в багаж, то в пластиковій більше шансів зберегти своє майно від пошкоджень при розвантаженні-завантаженні.
    Єдиний нюанс, про який я не знала перед покупкою своєї улюбленої валізки-Лізки :girl_crazy:, що треба звернути увагу на 2 моменти:
    1. В мене 2 рівні половинки, відповідно вмістити щось в коробці, висота якої вища за висоту половинки, проблематично.
    Комусь може бути зручнішим варіант, коли в валізі одне відділення і кришка.
    2. В мене одна половинка закривається тканинною перегородкою на "блискавку", а друга - на перехресну "підтяжку" - такі резинки навхрест IMG_1888.PNG , які добре фіксують тільки за умови, що верхній шар викласти одягом. А якщо покласти, до прикладу, косметичку, якісь коробки чи пакунки, то вони при відкриванні можуть випадати в самий незручний момент.
    Я б собі шукала тепер валізу, де обидві половинки закриваються наглухо на шторку-тканинну перегородку.

    Щодо фірми - в мене не дорога польська Wings, ось така: IMG_1887.PNG
    Купувала на Краківському за 800 грн.
    По розміру максимальна з можливих для провозу в ручній поклажі в літаку.
    Активно юзаю вже з пів року, вона була зі мною в багатьох відрядженнях, і в кількох подорожах, одна з яких тривала і з багатьма переміщеннями різними видами транспорту.
    І ніц їй не є, колеса на місці, "блискавка" працює. Для моїх потреб вона є вмістима (нам її і наплечника на 24 л вистачило для речей двох осіб для подорожі на 2 тижні).
    Ще один з плюсів пластику - легка і догляді: витер вологими серветками і вона як нова.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мене не питали))) але я за пластикові.
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 3
  14. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Дякую, що зголосилися.
    Тегнула тих , кого згадала
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Думаю, що якоїсь єдиної думки немає. Я за якість, а вже пластик чи тканина - це справа смаку. То варто самому спробувати і тоді для себе вирішити. Можна позичити в знайомих на одну поїздку і потім вже купити собі. В нас для сімейних подорожей є пластикова Дербі величезна і яскрава. Багато різних поїздок витримала вже. Один раз поламалась ручка, замінила в ремонті. Ще є середня Дербі, але тканинна, там вже і замки поломані, і телескопічну ручку міняли, але ще їздить. І в чоловіка ручна поклажа тканинна Airtex. Вона витримала вже дуже багато подорожей і як нова. Часто йде в багаж, а не в салон, але все ціле.
    Головне при виборі дивитись на вагу пустої валізи, її габарити, якісні колеса, краще 4.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Siania

    Siania Love Life

    У мене пластикові, і велика і маленька. Трохи літала, ніц їм не є.
    Для мене величезним плюсом є те, що краще зберігаються речі. В маленькій я тримаю фотоапарат, ноут, тому, тут без роздумів тільки пластик. А велику теж взяла таку, і не пожаліла.
    Ну і класно, що не вимазуються, як тканинні :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    Кращих за Samsonite я наразі не зустрічала, мала одну середню, тепер маю ще велику і дві в кабіну. Великі тверді пластикові, але дуже легенькі. Вага валізи дуже важлива, бо з обмеженнями багажу часом важко вкластися в ліміт. Пластик міцний, купувала в них на заводі, бачила як їх тестують. Літаю досить часто, нічого не знищилося. Навіть одного разу везла ящик шампанського;). Ще в них в наборі йшло відділення на замочку з вішаком, то зацінили, коли їздили на весілля, бо костюм приїхав в дуже навіть доброму стані. В кабіну маю з тканини, теж дуже добрі.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    В салон літака яку вагу можна брати? І яка вага допустима в багаж?
     
  19. Siania

    Siania Love Life

    Читайте на сайті перевізника. У всіх авіаліній свої умови, і це залежить від Вашого квитка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    куди покласти манікюрний набір? якщо я покладу в валізу, а її скажуть брати в літак? В нас райнейр, допустима вага 10 кг