Пакуємо торби

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Mamusya, 1 Червень 2009.

  1. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Білети в сторону моря купили,тепер за місяць починаю писати список речей:girl_in_dreams:.Періодично щось добавляю,або викидаю(це ,правда ,менше).Чоловік сказав:"Візьмеш купу непотрібних речей-будеш сама їх нести ":girl_devil:Собі торбу зібрати і йому-це ми вже в курсі,що і як.А от що малому ?Так щоб і зайве не везти,і не шукати потім штани теплі,як моя коліжанка минулого року,коли на дворі було +15 а в неї з теплих речей -джинсові капрі:girl_crazy:.
    Список вийшов невеликий-теплі і літні речі,взуття,підгузники(і все решта для попи)Йде спор,чи брати горшок(типу в поїзді є туалет,малого можна і туда завести,а на базі в номері туалет)Іграшки,Аптечка(про це мова навіть і не йшла-муж знає,що повезу все-і від всього.А от що хто ще підкине до торби ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Я кожний рік на себе і малу набираю 2 величезні торби, одна з яких з ліками і косметикою..... Але ті, що з речима, то окрема тема... носим що я, що мала мінімум, все решта просто аби проїхатись... кожний рік собі говорю - беру мінімум, а як починаю збиратись, то все треба, і знаю, що ми не будем того носити, але все одно беру, тому можна би було одну сумку везти зі всім, але ж дурна натура.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Мої поради:)[​IMG]
    Аптечку- обовьязково, ннавіть не дивлячиь що ви їдете по україні, всерівно краще мати готову аптечку провірених медикаментів, куплених в провіреній аптеці, а то там на відпочинку можна натрапити на підробні лікі

    З дитячих речей щось тепле обовьязково.А от все решту я б не везла- підгузники, салфетки, пісочниці, басейни, круги, горшки. То все купується на місці, а в поїзд можна взяти маленьке відерко або черпачок, який і буде служити горшком у дорозі.:girl_smile:
    З іграшок теж не варто набирати багато, одну -дві улюблених машинки невеличких і все. Краще запастись забавками у дорогу- дошку для малювння( вони доречі є невеличкі в дорогу), фломастери, розмальовку,пару цікавеньких книжочок

    Ще по дитячих лашках. З власного досвіду рекомендую взяти пару простих х/б білих футболочок, які можна вдягати на пляжі щоб не спектись, в них і купились ми, вони швидко сохнуть.
    Обов"язково !!!!!!! взяти панамку/банданку з шаликом на шийку( от незнаю як правльно ту штуку обізвати) бо навіть коли дитина буде в футболочці шийку можна підсмажити
    З теплих речей достатньо один комплект, а от легньких шортиків/мєчок з розрахунку по дві на кожен день
    Ще щось пригадаю, допишу:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Ще би ся здали сандаліки до води, бо якщо багато гострих ломаних ракушок чи гаряче каміння, то не дуже гут. Ми минулого року не могли їх купити, то купили шльопки, а я попришивала гумочки і вони файно трималися над п'яточкою.
    А горшок треба якийсь примітивний, ми маємо компактний дорожний. Бо в той туалет дитину вести, то хіба ще дві руки мати і за повітря триматися, часом навіть стати нема де:bad:.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Горщок брати обов*язково.Туалети в українських поїздах не розраховані на дітей.:girl_mad::girl_mad::girl_mad: Крім того на зупинках туалети не працюють.:cesored::cesored::cesored:Краще купити на морі теплий одяг при потребі, ніж опинитися з дитиною в ситуації, коли нема де сходити в туалет...
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Ми теж брали горшок,без нього як без рук:girl_crazy:І в поїзді,навіть в номері користувались,не знати який там туалет буде.
    Теж понабираєм багато речей(одягу),то мало що вдіваємо,то того треба саме необхідне.:girl_in_dreams:
    Ще кожному по рушнику(нам їх було мало).Ще беремо електрочайник.Цього року їдемо машиною,то понабираємо певно половину не потрібних речей:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    А ще ми беремо кожній дитині її малу подушечку, бо то є "найрідніше", без них вони не можуть. Тим більше, якщо дитина їде перший раз, то мусить щось бути, щоб в номері в ліжку відразу нагадало про своє ліжечко:girl_in_love:.

    Електрочайник - хороша штука. Я от хотіла би півлітровий знайти, але тільки 0,7 попадаються. Ми завжди беремо кип'ятильник.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Я би памперсів не брала, взяла би 2-3 на дорогу, а там би докупила. Минулого року мої з Остапчиком речі помістились в один чемодан. Йому брала шорти, труси, майки, футболки такі, які не шкода зносити, вимазати, ну і 1-2 компл.парадові. З теплого одягу 2 спорт.костюми і 2 пари колготів. Собі те саме і один спорт.костюм. Таке як відерка, басейни, іграшки можна купити там і не тягнути з собою. Ще пригодились нам резинові босоніжки - в них і воду, і на пляжі. Ще капелюх, він накриває вуха і шию, і дає тінь на очка. Ніби все. Ще мені би пригодився чайник, але я на місці кип"ятильник купила. Як щось ще згадаю то допишу.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    А от слухайте, всі кажете - пісочні набори не брати, басейники, матраси... А там їх купити, то треба по-любому назад везти і передбачити місце в "чумуйдані" чи як? Хоча ми одного разу купили собі на місці матрас надувний найпримітивніший і вже накачаний, то ми його назад і не везли (залишили в номері), бо то не можливо було повністю здути без підручних засобів і запхати в сумку:girl_mad:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Дівчата, чи може хтось мені написати список аптечки:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    жаропонижаючі (анальдім свічки, нурофен)
    пантенол (від опіків)
    щось від укусів
    бинт, зеленка (фукорцин), лейкопластир
    сорбент (активоване вугілля)
    ентерол (від діареї)

    наразі маю біги. пригадаю - допишу
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Такі маленькі електорочайники є у Метро. Там це дорожній такий набір - маленький електрочайник і маленький утюжок. Чомусь мені здається, що чайник там на 300 мл. Але це комплект і разом продається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    дякі-дякі, але маю питання...
    якшо отравиться дитина, то активованого вугілля хватить?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    то я для прикладу написала. можна взяти альмагель. мало б допомогти.
    а взагалі то перша допомога при отруєнні найкраще - промивання шлунку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Я би ще ромашку взяла.І ще на всяк випадок (це в крайньому разі)Якщо не можна ніяк зупинити рвоту 1/4 таблетки мотіліум.
    Ще від діареї-ніфуроксазид
    від ангіни якусь пшикалку чи жувальні таблетки
    Ще брала біфі-форм чи йогурт в капсулах
    Бинт,вату,спирт,перикись,пластир,
    Ще сироп від кашлю...Спеціально все не купляла,а те що було вдома.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Ксеня26

    Ксеня26 Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Горшок обовязково!!! Були на морі з племіннецею 2,5 роки їй тоді було, вона ходила дома вже на унітаз, а в бабці в селі на горшок. То в поїзді вона ходила на горшок, а коли верталися назад,на вокзалі вона каже, хочу в туалет, а мама її горшок далеко запакувала і каже підеш на унітаз, вони зайшли в туалет а мала як побачила купа тих унітазів і розривілася!! подумала шо їй на кожен треба йти пісяти!!:girl_haha:Зараз мені смішно, а тоді її мама пригналася за горшком і мала пісяла в загальному туалеті сидячи на горшку біля умивальників:girl_haha:
     
  17. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    До аптечки:
    - пігулки від алергії;
    - гель "Рятівник" від укусів, опіків, ранок;
    - послаблююче (форлакс)
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    О, ще собі згадала: фумігатор від комарів брали останнього разу, як до Одеси їхали, бо то жах (після шостої години хоч балкон не відкривай, тільки кондиціонер вмикали).
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    щоб припинити рвоту найкраще церукал
    а ентерол все ж кращий від ніфуроксазиду. перевірено.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Alinka

    Alinka миється в бані

    Відповідь: Пакуємо торби

    Мамочки!!!
    Саме головне крем від сонечка взяти собі і своєму жучку!
    Дитині супер підходить крем від Бюбхен фактор-50 як мінімум,є спрей і є лосьйон, спрей для діток старше трьох років. Тим кремом можна і самому маститися. Ми минулого року були цілий місяць на морі, цілої баночки не використали, а собі я не вимастила, бо мала крем для дорослих. В результаті ту решту банки Бюбхен викинули бо термін тої косметики тільки рік.
    Аптечка:
    Накупили все що виписала лікарка
    Слава Богу нічого не пригодилося.
    Обовязково мати жаропонижуюче і від діареї - це найперше що може статися при зміні клімату.
    Від комарів брали Раптор для дітей ( в Сільпо найдешевше) - тому що для дітей та годуючих груддю мамочок, звичайного дорослого не можна.
    Термометр.

    Замість горшка беремо дитячу кришку на унітаз (менше місця займає)
    Басейн тягнемо з собою всеодно якщо купимо на місці прийдеться тягнути то додому. А якщо купляти щороку то дома буде склад.
    Відерко купимо на морі - вони і так довго не витримують, а пасочки грабельки і лопатки беремо з дому.
    А ще тягнемо з собою легенький літній візочок, такий щоб спинка опускалася. Наш малий любив минулого року спати на березі моря. Парасолею прикрили, сонечко не світить, а під шум хвиль корисно спати.Заспокоює дуже.
    Дві панамки, бо одна обовязково намокне.
    Ще щось згадаю допишу.
    Бо ми теж вже чумадан пакуємо!!!
    УРА!!! Ще 17 днів залишилося.
     
    • Подобається Подобається x 7