Ох, ті чоловіки..

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Annjutka, 17 Листопад 2009.

  1. Trevi

    Trevi New Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    Випадково обмовилася і попросила в магазині засіб для миття Паскуди. На що продавець запитав: «Чоловічий шампунь, чи що?"
    :)
     
  2. Trevi

    Trevi New Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    Чоловік купає дитину, кричить з ванної: - Кать, він їсть піну! Через пару хвилин: - Кать, вона реально смачна! :girl_haha:
     
  3. spasivczanka

    spasivczanka New Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    чоловік просить помити яблуко. я питаю: тобі яке? він каже: як осінь. приношу жовте. він: неа то червоне мало бути:girl_sad: прийшлось ще одне яблуко мити
     
  4. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    Про "чоловічу логіку" :khomyak:
    Рудий поїхав в Польщу, в планах поїздка мала бути на один день. ВВечері дзвоню, зв"язок відсутній, а польського номера немаю. Ну, то відповідно, пишу смс, авось дійде: Де ти? Що ти? І все такого плану.
    СМС дійшло...зранку... І прийшла "геніальна" відповідь: Я тута!:khomyak::khomyak::khomyak:
     
  5. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    Говорила сьогодні чоловікові, що почала боятись чужих людей. Розповідаю, що навіть як хтось чужий підходить і просто питає котра година, то я трохи лякаюсь. Чоловік то гарненько вислухав і питає :
    -А ти живих боїшся чи мертвих?

    Мда......
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    розкажу про чоловіка сестри. спочатку то пасувало б в тему "забилам би", а тепер і тут можна написати.
    перед ДН сестри пішов чоловік на закупи в Ашан. і купив 2 кіля апельсинів за ціною броколі. сестра була зла на нього і вирішила сама настіпний раз піти за фруктами (щось вона там перепланувала в меню, що треба було ще фруктів). пішла в магазин, притарабанила цілий пакет фруктів і постаивла на веранді, щоб в хаті не заважав.
    наступила гостина, дійшло до десертів, пішла сестра на веранду за фруктами - а пакета нема. попитала в хатніх, чи хто куди не переставляв - виявилося чоловік виніс фрукти разом зі сміттям!!!!
     
  7. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    Вчора мене запитав чоловік на 8 березня:
    -Котику, тобі не вистачає в житті романтики?
    - Не вистачає...(думаю, певно, щось грандіозне запланував)
    - Тоді включи собі СТБ, там нині має "Холостяк" йти))))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    Лікуємо чоловіку його гастрит. Має по строгому графіку ліки приймати, ну і крім того з мене - дієтичне харчування. Кажу "Прийми таблетку, скоро будемо снідати." Сама чимось зайнята була. Він так до мене:"Пода-а-ай мені..."(лінтюх, мені з ним однаково до ліків підійти). Побачивши моє щире здивування і відсутність реакції, додає жалібненько "а то помру..."
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    А ми вчора в магазині натрапили на аншлаг квітів і вазонків... Ну в мене з тим не складається, але дуже хочеться має рослинку (недавно викинула черговий трупик рослинки)... ну стоїмо, вибираємо - а мій "о. фікус! давай купим! то як в радянські часи - всі мали фікуси! і назву його - Ваня! або нє - ліпше Леон, як у фільмі!".. купили ми той фікус і всьо... "а ти Леона полила? а ти Леона взяла?"

    А нині.. Кохана, значитьт по-перше, мені треба моє крісло (яке я окупувала, бо мені зручніше)... по-друге, нам треба їсти, я вже голодний... по-третє, йди в ванну подивисб, що твій коханий натворив :girl_flag_of_truce: (мені шалено сподобалась логіка )))
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    чоловік "псіханув" - купив "щось до чаю":
    [​IMG]
     
  11. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    О, в нас це постійна тенденція))
    Раз чоловік викинув цілий пакет наших речей - ми десь ходили, не пам'ятаю, а речі взяли з собою, до дому принесли, залишили той пакет в коридорі. От чоловік на наступний день його і ....викинув :) Шкода було - там і куртка була ( з грошима), і моя парасолька ( майже нова, стільки її вибирала), і сина светр - він взагалі був новий, з біркою, не дешевий....ех :)
    Наступного разу викинув пакет з макаронами. Мама для чогось купила мені великий пакет макаронів - 5 чи 10 кг, ми такі не купляємо, от чоловік і вирішив, що це сміття
    З останнього - повертались з відпочинку на природі, витягли віс пакети з машини, в одному було сміття, в іншому - купальник мій :sad:, плавки дітей та чоловіка, ще щось не дуже важливе. Коротше, в сміття пішло все разом:)
     
  12. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    Вчу з малою англійську і забула як відмінюється минулий час від run (бігти). На звучання таки думала, що run-ran-run. Питаємо в чоловіка. він "Нє-є-є, то все run, 100%! Це ж вийняток!" і тд, сорочку рве і зуб дає. Ну добре, щось пишу далі, а воно мені все не те. Ще раз в чоловіка перепитую. Він нарешті задумався. Бере словник... і там таки так, як я казала "run-ran-run"!
    І чоловік після паузи:"От бачиш! Я ж казав!" Капець. Ніколи не визнає себе не правим.
    А про ванну теж. Щось застряг там з вазонами, вичитав, що треба марганцівкою вимити одну заразу (обсипало пару вазонів). Ну і намудрував. Кличе мене: "Ну, іди подивись і вже свари, що я тут наробив!" Марганцівка добряче в`їлася в емаль ванни. Я тільки рукою махнула, що вже...
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    От все думала писати, чи ні :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    омг... купила прокладки, дві пачки по 24 штуки.... ну з кулька якось викинула їх на диван і пішла на кухню розбирати продукти і готувати... вже повечеряли... і тут дивлюсь... моє Чудо пачку приміряє до ноги :girl_flag_of_truce: я в "нєдауменії" і чую пояснення: закороткі... а бувають більші? бо їх класно використовувати як устілки коли йти на довгі дистанції :girl_haha:
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    Знайшла шпаргалку чоловіка для нашого весільного танцю. Так порадила зробити викладач-хореограф, бо йому важко було запам'ятати. Все по пунктам: вихід, кайфуєм, фата, розкриття, вальс, потянув, покрутив, стою, сплю, олені, лягаєм, лампочка. :girl_haha: :crazy: пачіму олені? Звідки взялася лампочка? :lol: Ну і фантазія чоловіча...
     
  16. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    А я сьогодні бачила як якийсь чоловік їхав за кермом і одною рукою тримав руль а другою....длубався в носі. :girl_haha: і це вони ше кажуть шо жінки погано їздять?
     
  17. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    Коли я народжувала, то моя гінеколог розказала історію, чи то анекдот про одного чоловіка... Народжує в чоловіка дружина він є присутній при пологах. І тільки в жінки перейма, чоловік вибігає в коридор, закінчується він париходить охкаючи і витираючи своє обличя хустинкою. Почалися в жінки потуги, чоловік впадає в обморок, тут вже біля нього лікарі забігали, нашатир дають нюхати, б"ють по лиці, а він не приходить до тями. Тільки жінка народила, чоловік відкрив очі. Питає: "Ну, хто у мене народився". Лікар відповідає:"Дівчинка". Чоловік з полегшенням зітхає:"Слава Богу! Не буде мучитися так як я сьогодні!!!" :girl_crazy::radist::khomyak:
     
  18. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    Справжня чоловіча логіка :girl_crazy:
    Мій муж після першого УЗД вийшов з великими очима і видав - в тебе там хтось є.

    Літом пішов чоловік купляти морозиво і був дуже здивований, що воно коштує 5 грн., а не 80 коп. Потім подібна ситуація повторилася з булочками :girl_dance:
     
  19. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    Вчора ввечорі вирішив чоловік мені приємне зробити - масаж ніг, знає, що від того кайфую :). Так от, взяв якийсь крем, я не дивлюсь, який саме, бо вже в очікуванні кайфу. Починає масувани ступні, а я розумію, що щось не то, якісь такі вже руки в нього.....як наждак....Але мовчу.. Але чоловік собі під ніс теж щось бурчить, потім видає: " А где ты по песку то ходила??? Столько песка на ногах!". І тут я починаю здогадуватись, включаю світло, дивлюсь, що за крем, а це скраб!!! :) Насміялись. Чоловік ще потім думав, чого це я з такими брудними ногами в ліжко лягла, ну і питання, де пісок знайшла, мучило його)) Ага, на море злітала))
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Ох, ті чоловіки..

    зранку до сніданку зробила кілька бутербродів, по два кожному. Чоловік свої зі сніданком з'їв, а я свої не їла бо не хотіла чомусь. Пройшло зо дві години, чоловік зголоднів, а я зайнята була, тому сказала щоб перекусив моїми бутербродами з чаєм. А він так ображено : "Це не твої бутерброди, це НАШІ бутерброди, спільні" :)